:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Bitkisel Çaylar > Bitki Çayları ve Faydaları
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

Kombucha çayı (kombu çayı) - Olayın Tarihi: 20 Temmuz 2012 - 20 Temmuz 2012

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 15 Temmuz 2012
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı heleman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: Kombucha çayı (kombu çayı)
    Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2012 Saat 7:01pm
              Bursa'dan  Bitkisel olarak Kombuçayı Kullanmanızı öneririm Her Türlü Hastalıkların Vücuttan atılmasında Çok Büyük yarar sasğlayan Bu Mucizevi İçecek Ben Kullanıyorum Kendim Kronik Böbrek Yetmezliğinden Rahatsızım bu çayı içtiğimden beri  diyalize düşük külolarla gitmekteyim ve diyaliz
esnasında rahat bir şekilde diyalizimi oluyorum artı enerjimi daha çok attırdığınıda söyleyebilirim

yönetim uyarısı :iletişim bilgisi girmek yasak

Düzenleyen nature - 20 Temmuz 2012 Saat 7:47pm
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Temmuz 2012 Saat 7:49pm
Geçmiş olsun,bu kombu çayı bu ara çok popüler oldu ama henüz aktif satış noktaları fazla değil sanırım ve elden satış yapanlar daha çok gibi..
firma bazında satanlarda pahalı satıyor,bir adet mantar kültürü ile istediğiniz kadar çoğaltma yapabiliyormuşsunuz,ilk fırsatta bende kombu çayı hazırlamak istiyorum .

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67