:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Neden Alternatif Tıp?>Alternatif Tıp neden terçih ediliyor?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

tanışma - Olayın Tarihi: 27 Haziran 2006 - 09 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Nisan 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 81
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: tanışma
    Gönderim Zamanı: 27 Haziran 2006 Saat 12:18
arkadaşlar konuşuyoruz ama birbirimiz hakkımızda hiç bilgiye sahip değiliz ben sizleri tanımak istiyorum eminim sizlerde merak ediyorsunuzdur forumdakileri.yanlış düşünüyorsam uyarın lütfen
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Haziran 2006 Saat 12:25

merhaba nurcan, tamam tanışalım :)

ben ceren,20 yaşındayım.kamu yönetimi öğrencisiyim ve uluslararası bi şirkette ofis yöneticiliği yapıyorum.Ankara'da yaşıyorum...

veeee 2 aya kadar nişanım varrrr  (inşallah)

iyi fikir nurcan

hoşçakalın.babayyy

*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Haziran 2006 Saat 12:54

tşkr ederim ceren bende 25 yaşındayım. 5 senelik evliyim özgen deniz adında 13 aylık erkek bebeğim var.ankarada yaşıyoruz.çalışmıyorum şimdilik yani özgen biraz daha büyüyene kadar evdeyimeşim asker .şimdilik benden bukadar.diğer arkadaşları bekliyoruz

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Haziran 2006 Saat 14:21

memnun oldum nurcancım

aa sen de ankara'sın neresinden

babayyy

*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Haziran 2006 Saat 15:18
bende memnun oldum canım tuzluçayırdayım (natoyolu) sen?
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Haziran 2006 Saat 17:45
   ben Ümitköy'deyim  

Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2006 Saat 13:53
arkadaşlar neredesiz sizleride bekliyoruz.
Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2006 Saat 13:54
hoşunuza gitmedimi yoksa bu fikir?
Yukarı Dön
reha Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Şubat 2005
Gönderilenler: 6
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı reha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Haziran 2006 Saat 12:32

merhaba arkadaşlar;

bende reha. izmir de oturuyorum. kamu kuruluşunda çalışıyorum.evliyim.8 yaşında kız, 2 yaşında oğlum var. herkese selamlar

Yukarı Dön
Admin Açılır Kutu Gör
Forum Sahibi
Forum Sahibi
Simge

K.Tarihi: 25 Ocak 2003
Gönderilenler: 39
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Temmuz 2006 Saat 11:21

Merhaba Ben Mustafa Talat Ölmez 1969 istanbul doğumluyum. Mobilya üreten bir şirkette çalışıyorum. İstanbulda ikamet ediyorum.

Ceren Allah tamamına erdirsin.

Düzenleyen Admin - 27 Şubat 2009 Saat 23:33
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Temmuz 2006 Saat 10:16

teşekkür ederimm Mustafa Ölmez...Amin.

Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 04 Temmuz 2006
Gönderilenler: 156
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Temmuz 2006 Saat 16:08
arkadaşlar bende Bursa Mudanya'dan kemal. Devlet hastanesinde sayman olarak çalışıyorum. eşim ebe. 4 yaşında bir kızım var. hepinizi selamlıyorum
Yukarı Dön
tüsemm Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 08 Aralık 2006
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı tüsemm Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Aralık 2006 Saat 17:19
merhaba arkadaşlar ben de mine istanbul/tuzladan 21 yaşındayım bekarım denizcilik firmasında muhasebeciyim iyiki üye olmuşum buraya herkese selamlar :)
Yukarı Dön
pembis Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 14 Aralık 2006
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı pembis Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Aralık 2006 Saat 17:36
slm arkadaşlar ben gül,
İstanbul Kadıköy'de çalışıyorum. Burda olmak çok zevkli :)
Yukarı Dön
sibelatay Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Eylül 2006
Gönderilenler: 7
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sibelatay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ocak 2007 Saat 15:48
merhaba arkadaşlar bende ayfer.30 yaşındayım 10 yıllık evliyim 7 yaşında bir oğlumuz var.eşimin işinden dolayı ıspartadayız.
Yukarı Dön
harunipek Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 19 Ocak 2007
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı harunipek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ocak 2007 Saat 12:02
slm arkadaşlar ben izmirden harun 24 yaşındayım ve aşırı şişmanım zatıflamak için bitki çaylarını araştırırken tesadüfen bu siteyi buldum. burdan bir çok fikir aldım. ve zayıflamaya karar verdim işallah en kısa sürede zayıflıyacam
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ocak 2007 Saat 17:43
selaaaamm arkadaşlar.geldik geldik nurcaaaan!!! bende ankaradan kezban e.24 yaşındayım mastırımı yapıorum iş arıorum.sevdiğimi askere yollamak üzereyim:( nisanda.iş bulursak düğün yakında:) pc kursuna yazıldım.naptığımı bilmez haldeyim :) bu siteye bayılıyorum bys
Yukarı Dön
furkanx26 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Mayıs 2007
Gönderilenler: 8
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı furkanx26 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Mayıs 2007 Saat 22:18
slm arkadaşlar
ben izmitten furkan bu foruma lida vesilesiyle girdim ama hakkaten interSihirli İksir aleminde bundan daha faydalı bişe görmedim yok böle bişe ya sper ayrıca bişe daha
ccerence not yazın çok güzel altına imzamı atıyorum

Düzenleyen furkanx26 - 12 Mayıs 2007 Saat 22:19
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 13:56
nie kimse tanışma bölümüne yazmiiiiiiiiiiiiiiii:(((hoş geldin furkanda sende görünmüosun
Yukarı Dön
ozlem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 16 Nisan 2007
Gönderilenler: 126
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ozlem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 13:58
doğru sölüyon bende uzun zamandır burdayım ama buraya hiç yazmadım:)) şimdi yazim geç oldu biraz ama olsun nasip bugüneymiş:P adım özlem manisadanım 26 yaşındayım vs vs bazen yok olur bazen görünürüm öle bi saçma şeyim yani:) herkese sağlıklı huzurlu bi yaşam dilerim :))
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 5>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67