:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Neden Alternatif Tıp?>Alternatif Tıp neden terçih ediliyor?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

tanışma - Olayın Tarihi: 27 Haziran 2006 - 09 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Haziran 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 283
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: tanışma
    Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 16:21
:))))))) saol canım
Yukarı Dön
betty2787 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Ağutos 2007
Gönderilenler: 56
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı betty2787 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 16:22
:):)
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 16:30
ya ben de ızmıre bazen uyuz oluyrum tvye ne kadar salak kız varsa cıkıp ben ızmırlıyım dıyor ya  ooff.. ben de bı gun arkıma dedım o da benı usaklı yaptı tatar koyundenmısım:DD
bettycım sen de sorununn halletmıssındır ıns..
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı betty2787 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 16:40
hmm ben konuştum saray la çok yardımcı oldu saolsun ben bitki karışımları içiyodum zaren ama hayıt tohumu içmiodum o da mantıklı geldi bakalım onu denicem seni gelişmelerden haberdar ederim:) ayrıca bu ismir konusunda kesinlikle haklısın kısları güsel ve de sadece güsel algılamamısı saglıolar ama öle olmadıını ben biliyorum :):)
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 16:47
:)))) canım ewt arada msnde konsuruz ben de bırınden bıseyın yaradıgını duyarsam sana hemen haber verıırım optum byby

Düzenleyen sim;) - 27 Ağutos 2007 Saat 16:50
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 16:51
tab valla çok meşgulsün yaaa heralde maşallah amma yoğunsun.nasıl yetişebiliosun bukadar işe?aa tabii bi polen arı sütü karışımı yapıosundur hemen dimiii????sim valla katılıorum nerde salak kız var ben  izmirliyim dio.bide nerde biraz fazla hareketli kız var bende izmirliyim dio...(yumuşattım)izmirden arkadaşım var hepsi öle değil yaa izmirliler çok tatlı ama medyadan takip edip bildiğimiz gibi değiller...
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 16:55
SAOLASIN kahtalı öpüldün:)))
Yukarı Dön
tab_alt_20 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 23 Ağutos 2007
Gönderilenler: 26
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı tab_alt_20 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 16:59
nerde kahtalı ya ole bı sey olsa ben nıe sevmıyım burayı.
 baharatlar var bızım bıldıgımız evde kullandıgımız işte onların analızını falan yapıorum nem analızı tuz analızı falan ıste.kullanılmaya uygunmu deılmı dıe.bıldıgımız laboratuvar ıste analızlerle ugrasıom....
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 17:06
kolay gelsin tab yaaa...artık izmire gelirsen labaratuvarına uğrarım....simge izmirin körfezinin kokusu gittimi..bi 5 yıl önce foçaya giderken  bi zimirin içinden geçip gittik okadar.çok olmuş yaaa..betty valla dediğin doğru 80-90 arası bile doğuya yada ücra şehirlere atanıo ben bu işi anlamadım.bu yıl a kadrosundan alıdılar yaaa bende anca 78   alabildim kaldım gene böle.....bi 15 puan  yükseltmem gerek.kiii o ücra yerlere gidebileyim.ama eş durumu falan die tayin çıakrtılabiliomuş..sınav sınav ne bu yaaa..
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı betty2787 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 17:11
ayyy bilmeme mi ben girerken daha düşüktü ben anlıyom aslında b iras tanıdıın var sa atanırsın benceee;)
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 17:12
yaa sorma öle diolarda tanıdık yokkiiii:(((
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 22:17
valla bızden Ahmet Pırıstına gıttı gıdelı korfezı b.k goturuyor malesef:((
Yukarı Dön
musatur Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Temmuz 2007
Gönderilenler: 9
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı musatur Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağutos 2007 Saat 10:47
ben musa 31 yaşındayım istanbulda ikamet etmekteyim yeni evliyim.bu sevyeli siteye takılmayı seviyorum.
istanbul'lu aktar ürünlerde yardımcı olurum.
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağutos 2007 Saat 12:49
ama bılgıler kısmında gercek ısım habıbe yazıooo anlamadım kı???? :S
Yukarı Dön
ilsu Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Mayıs 2007
Gönderilenler: 205
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ilsu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağutos 2007 Saat 15:47
bende angaralıyım bilgiler kısmında yazıo zati biiki bişi...ha bide bu siteyi seviyorum napam
Yukarı Dön
sara34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 04 Haziran 2007
Gönderilenler: 161
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sara34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağutos 2007 Saat 22:56
uşaklar,ben de Samsunluyum daa,ama İstanbulda oturuyoruz yıllardır.Endüstri mühendisiyim,kızım nedeniyle bir süreliğine işime ara verdim,sonra kaldığı yerden devam edeceğim inşallah.
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağutos 2007 Saat 23:24
habibe musa hoş geldin:)))))ya-w-w simgecim boşver gerçek ismi.musa evliliğin hayırlı olsun.yahu yeni velisin burak pc başında oturmayı:)))))ilsuda bizden aynı şehir:))sara samsunn haaaaa vay canına samsunu görmedimde güzel diolar....demek simgecim körfez hala b..k kokiiiiiii ay çok fenaaa
Yukarı Dön
SAHTERE Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Nisan 2007
Gönderilenler: 102
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SAHTERE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağutos 2007 Saat 23:33
ARKADAŞLAR GELDİİİİİİİİİİMMMMMMMMMMMM!
YA İZMİRLİLERE KARŞI Bİ ANTİPATİMİ OLUSMUS :))
BENDE İZMİRLİYİM (DOĞUM  YERİ G.ANTEP)23 YAŞIINDAYIM
KEMARALTI-HAVRA SOKAĞINDA AKTAR DA ÇALIŞIYORUM (İZMİRLİ OLANLAR BİLİR)
İZMİRİ ÇOK SEVİYORUM.
--İZMİRLİ  BAYANLAR İÇİN Bİ YORUM YAPAMIYCAAAAMMMM

XXXXX----ÇÜNKÜ GENEL MÜSTERİLERİMİZ BAYAN

GÖRÜSMEK DİLEĞİYLE

Düzenleyen SAHTERE - 28 Ağutos 2007 Saat 23:41
sahtereahotmailSihirli İksir
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağutos 2007 Saat 23:37
hoşgeldin sahtere yok yok izmirliler sevilio simgeyle bizim sohbetimiz var dier sayfalarda bi bak istersen...ben iş yeri açıcamda izmire gelicemde bahset demiştim....:)))
Yukarı Dön
SAHTERE Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Nisan 2007
Gönderilenler: 102
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SAHTERE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağutos 2007 Saat 23:38
BU ESNADA İSTANBUL İZMİRDEN DAHA GÜZEL
BİR MISIR ÇARŞISI YOKMU!!!! GİDİNCE ÇIKMAK İSTEMİYORUM.ÇOK GÜZEL BİR YER,
BURAM BURAM TARİH
3.SÜ DE ANKARAYI PEK SEVMEDİM (ORADA ASKERLİK YAPTIM)
ORADAN KURTULMAK İÇİN ALLAH'A ÇOOOOOOKKKKKK DUA ETMİSTİM.
HAMDOLSUN KURTULDUM VE İZMİRDEYİM
sahtereahotmailSihirli İksir
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67