:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Neden Alternatif Tıp?>Alternatif Tıp neden terçih ediliyor?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

tanışma - Olayın Tarihi: 27 Haziran 2006 - 09 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 345
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
yosuun Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Temmuz 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 91
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı yosuun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: tanışma
    Gönderim Zamanı: 02 Eylül 2007 Saat 13:27
ard.dan? necip.fazıl.kısakürek şiirlerini  istanbul kadar severim n.f.k istanbulu bu şiirin de  çok güzel  anlatıyor .ben de  sarıyerde oturdugum  için  her bogazı  seyrediişimde işte  diyorum vatanım... 3 aylık egitim prg için ing.gidicem şimdi den ist.özlemeye  başladım:(
 ben de kendimi  tanıtıyım 22  yaşındayım  iktisat  mezunuyum işletme mastre yapıyorum.aracı kurumda  borsa  yatırım uzmanı  yardımcısıyım.şimdilik:)
UZAK DENİZLERE AÇIL; DEMİYORUM
LAKİN BİR KEZ AÇILMIŞSAN TUFANDAN KORKMA!
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eylül 2007 Saat 22:10
yosuncum maşallah...dahada yükselirsin umarım.bu hafta istanbuldayım inşallah.adaları hiç görmedim.gezmeye gelicem bende.şiirinide ezberledim:)))
Yukarı Dön
muratsekoo Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ağutos 2007
Gönderilenler: 73
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratsekoo Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eylül 2007 Saat 22:33
sende her yerden çıkmasan olmuyor fıcııııııııııııııııııııı
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eylül 2007 Saat 22:55
sananeeee sen çıkıon asıl ehr yerden b...okunla oynasana sen belliki sıkılıosun artık sabrımı taşırıosun.gereksizzzz insan cevap verme bana bida seni akle  alan yok.sen bi çıktığın yerden geri dönsen çok ii olacak
Yukarı Dön
muratseko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ağutos 2007
Gönderilenler: 316
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eylül 2007 Saat 23:13
..............................

Düzenleyen kahtalı - 05 Aralık 2007 Saat 18:56
Yukarı Dön
sim_ge Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Eylül 2007
Gönderilenler: 203
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim_ge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2007 Saat 00:57
selam arkadaslar ben sim;) ama malesef sıfremı unuttum. sıfremın adresıme gonderılmesı ıcın bı haftadır beklıyorum ama nedense bu sıtede bı sorun var. sımdılık bu nıckı kullanıcam ıı gunler dılıyorum..
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2007 Saat 01:02
simgeeeeeeeeeeeeeee nerdesin yaaaa çok özledim seni beeeeennn bende bu nerelerde diodum okulunda 10unda açılıo yaaa acaba dedim okul içinmi hazırlaniii.hoşgeldin tekrar:))))
Yukarı Dön
sim_ge Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Eylül 2007
Gönderilenler: 203
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim_ge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2007 Saat 01:08
canım ben de senı cok ozledım:)))) hoşbulduk mu desem artık pek de hoş bulmadım sıteyı benden sonra cok sular akmıs sıtede cok karısmıs!!!!!
uzduler mı senı???
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2007 Saat 01:11
Hughayııııııııııııııııııırrrrrr üzülmedim hiiiiiiiiiiçççç atraksiyon oldu dielim konuyu burdan anlatmıyalım...hoşgeldin canım
Yukarı Dön
dilarayım Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 17 Eylül 2007
Gönderilenler: 15
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dilarayım Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eylül 2007 Saat 12:19

Merhabalar bende buraya yeni üye oldum,bende dilara,İstanbulda yaşıyorum 22 yaşındayım.Bu yıl üniversiteye başlıyorum açıktan biraz geç oldu ama kısmet işte.Ön muhasebeciyim.Şimdilik çok şükür iyiyim.Rusça öğrenmeye çalışıyorum.YArdımcı olmak isteyen varsa sevinirim.Sara34 bende Samsunluyum.GErçekten Samsununda süper bir yer yaaa,bazı dönemler burnuma heryerden kokusu geliyor yaaa:(( Neyse çok uzattım,burda olmaktan gerçekten mutluyum :)) Sağlıcakla kalın Hug

Yukarı Dön
sara34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 04 Haziran 2007
Gönderilenler: 161
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sara34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eylül 2007 Saat 12:50

hoşgeldin dilarayım,ah çiftlik,56 lar,bulvar,atakum,deniz,deniz,denizzzzzzzz,nereye gitsem,kiminle olsam hep içimdesiniz,özlemimdesiniz.

Yukarı Dön
mmehtap Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 23 Ekim 2007
Gönderilenler: 19
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mmehtap Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ekim 2007 Saat 14:08
Ben bu gün üye oldum ama uzun zamandır sizlerleyim herkese meraba
Yukarı Dön
emre_24 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Eylül 2007
Gönderilenler: 44
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı emre_24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ekim 2007 Saat 14:41
hos geldin aramıza
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ekim 2007 Saat 17:37
merhaba mmehtap...hoşgeldin aramızaHug
Yukarı Dön
funny Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Aralık 2007
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı funny Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Aralık 2007 Saat 00:49
merhaba arkdaşlar aranıza yeni katıldım.Nurcan'a katılıyorum.Kendimi tnıtayım 21 yaşında sdü öğrencisi ebelik 3. sınıf öğrencisiyim ısparta'da oturuyorum. saygıalrr....
Yukarı Dön
funny Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Aralık 2007
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı funny Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Aralık 2007 Saat 00:50
merhaba mehtap
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Aralık 2007 Saat 18:54
hoşgeldin funny
Yukarı Dön
emre_24 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Eylül 2007
Gönderilenler: 44
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı emre_24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Aralık 2007 Saat 19:11
hosgeldin aramıza :)
Yukarı Dön
Bal Böceği Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Temmuz 2008
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Bal Böceği Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2008 Saat 02:04
merhaba
geçen gün üye oldum siteye ama tanışma sayfası bulamamıştım..az önce buldum burayı
adım gönül.30 yaşındayım..
2 yaşında bir kızım var..
ingilizce öğretmeniyim..
tam benlik bi site burası

Düzenleyen Bal Böceği - 29 Temmuz 2008 Saat 02:05
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 345

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67