:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

lida zayıflama hapı - Olayın Tarihi: 13 Temmuz 2006 - 23 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 818283
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
SENTURKUM Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 30 Haziran 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 12
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SENTURKUM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: lida zayıflama hapı
    Gönderim Zamanı: 27 Eylül 2008 Saat 11:02
kahtalı beden kitle endexi ile söylediklerin doğru ancak önemli vucudunuzda ne kadar fazla kilonuz olduğu değildir. önemli olan kilonuzun ne kadarının yapğdan oluştuğudur. bunu asla dışarıdan gözlemler ile bilemzsiniz. yinede eğer fazla kilonuz olduğunu düşünüyorsanız lütfen bir hekime başvurun zaten hekim önemsemezse mutlu mesut eve dönersiniz. su cümleyle kahtalı kardeşimle aynı noktada buluşalım estetik kaygı için kilolarınuızı dert edip tek başınıza anlamsız bir mücadeleye girmeyin. eğer doktorlar kilonuzun yağ oranınızın normal olduğunu söylüyorsa bu sizin en güzel göründüğünüzün halinizdir.
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eylül 2008 Saat 22:50
ewet aynen katılıyorum..Hugbende bunu savunanlardanım..şöle bir örenek vereyim 1,78 boy 60 kilo nasıl sizce?????bence gayet güzel...ama bu kiloya takan arkadaşlarım olu.bende takıntıya karşıyım.ama fazla kilolar için ilk adresiniz dr olsun arkadaşlar
Yukarı Dön
asdenay Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Şubat 2009
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asdenay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Şubat 2009 Saat 01:33
    merabalar. birkac gün sonra lida alıcam. internette bi yere bi siteye telimi bıraktım beni aradılar. orjinal olduklarını söylediler. oradan sipariş vermeyi düşünüyorum. bu konuda yardımcı olabilirseniz cok sevinirim orjinalini bulabilecegim bildiginiz bi yer varsa lütfen mail adresime yada özel mesajla bildirir misiniz nolur bana yardımcı olun. cok kücügüm 21 yasındayım hadi sahtesiyse. korkuyorum. yardımnızı beklicem
Yukarı Dön
asdenay Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Şubat 2009
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asdenay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Şubat 2009 Saat 01:34
    meraba arkadaşlar bildiginiz alabilecegim orjinalini bulabilecegim bi yer var m bu ilacın nolur özel mesajla yada mailime bildirir misiniz cok korkuyorum bana yardım edin alıcam internette bi siteye numara bırakmıstım aradılar hemen. gercek midir acaba. cok düşünüyorum nolur yardım edin
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Şubat 2009 Saat 02:09
canım selam korkmakta haklısın..bizim forumda bu başlık okadar çok açıldıki önüne geçemiyorduk bir zamanlar..hortladı die korkmalımıyım acep çok küçük değilsin canım..ama bu lidanın zararını anlamamışsın demekki...yol yakınken dön...spor yap ağzını tut ve kendine inan..havalar güzel gidiyor çık yürüyüş yap ama asla asla lida içmeee..burdada sana lidayı övücek birini bulamazsın(umarım üyelerimiz düşünceli kültürlü ve sağlığına önem veren kişilerdirde beni yanıltmazlar)lidadan ölen,zarar gören okadar çok kişi olduki bir kaç beden incelmek için bunu göze alamazsın!!!!lidaya karşıyım sağlıklı yaşamdan yanayım..sevgiler...................
Yukarı Dön
NESLİHAN Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Şubat 2009
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı NESLİHAN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Şubat 2009 Saat 09:54
    MERHABA...BEN LİDAYI 2 SENE ÖNCE KULLANDIM.15 KG VERDİM.İNANILMAZDI VE YEMEK YEMİYORDUM.HIZLA KG VERİYORDUM..AMA BİR GÜN FENALŞTIM İŞ YERİMDE VE NODÜLLER OLUŞTU BOĞAZIMDA...DİYECEĞİM ŞUKİ EVET KULLAN İSTEMESENDE KG VERİYORSUN AMA EMİN OL BIRAKTIĞIN GİBİ HEPSİNİ GERİ ALIYORSUN...SEVGİLER
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Şubat 2009 Saat 13:36
neslihancım çok geçmiş olsun..ucuz kurtulmuşsun şu pis ilaçtan...bu güzel paylaşımın, uyarın içinde çok çok sağol....eminim sen sağlıklı yollardan, sağlıklı kilona ulaşabilecek bir insansın..zayıf olmak değil,sağlıklı olmak önemli....sevgiler...
SİTE KURALLARINI OKUYUNUZ......
Yukarı Dön
ismiraa Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Mart 2009
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ismiraa Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mart 2009 Saat 20:06
arkadaslar yazilarinizin cogunu okudum bende lida kullandim ama inanin herhangi bir saglik sorunuyla karsilasmadim... ewet verdigim kilolari geri aldim ama durmadan abur cubur yerseniz kilo almaniz normaldir. kimden alacaginiz cok onemli ayrica butur ilaclar saglik bakanligindan degil tarim bakanligindan onayli geliyor ulkemize (saglik bakanliginin yasakladigi bir ilaci nasil oversin demeyin bana) soylendigi gibi sahtesi gerceginden daha cok bulunuyor piyasada almak isteyenlerde dikkat etsin
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mart 2009 Saat 15:00
canım sen istinasın demekki ve çok şanslısın...tr bak onaylı ürünlerden zarar gören bir çok kişiye şahit oldum medyadan..burası türkiye,üretimi durdurulan kalp,tansiyon ilaçları bile satılıyorken zayıflama ilaçlarına nasıl güvenelim.bence kimse almasın.yaz geliyor boğazlar biraz tutulsun ve spora başlansın.ilaca hayır
Yukarı Dön
bitki uzmanı Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 03 Eylül 2006
Gönderilenler: 173
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bitki uzmanı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Mayıs 2010 Saat 10:09
kahtalıya katılıyrm saglıklı zayıflamak en güzeli yanıda yardımcı takviyeler almak istersenizde arkadaşlar lütfen izinli olup olmadıgına bakın izinliyse bile iyi arastırın ürünleri zayıflama haplarının tek basına gecici ve kolay bir yöntem oldugunu ve bunu destekleyici olarak kullanıp kalıcı çözüm olacagını unutmayın ve hap kullanmak istemeyen arkadaşlar içinde ödem atıcı yağ parçalamaya etki eden bitkiler kullanabilirsiniz kalıcı zayıflamak için saglıklı beslenmek şart
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2010 Saat 00:54
canım selam nasılsın görüşmeyeli?seni bulmuşken bişi sorayım...düğünüme az kaldı sevgili annem de "ben bir 5 kilo versem süper olur" die ortalıkta dolanıyorLOLarkadaşları sandaloz sakızı kullanıyorlarmış..faydasını gören bayanlar olmuş ve de annemede önermişler...nedir bu sandaloz sakızı?bilgim olmadığı için anneme kullanmasını önermedim tabiii..doğal bitkisel bişeymiş..bilgin varsa paylaşırsan sevinirim tatlım..
öptüm:)
Yukarı Dön
cansukuzey Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 16 Eylül 2010
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cansukuzey Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eylül 2010 Saat 00:14

slm..bnde lida almk istiyorum arkadaşlar nasıl uğraşabilirim orjinale ??

Yukarı Dön
asliuzun Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 27 Nisan 2011
Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asliuzun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2011 Saat 15:45
Zayıflama Hapları Zararları günümüzde çok tartışılan bir konudur ve televizyonlarda dile getirilmektedir;çok tartışılmasının asıl nedeni büyük üreticilerin yıllardan beri sattıkları ürünlerin pazar paylarının özellikle bitkisel Zayıflama Hapları Zararlarızayıflama hapları ile azalmasından dolayı yaşanan ticari kaygıdır.Ürünler zaten yüzyıllardır insanlar tarafından kullanılan bitkilerden yapıldığı için testleri doğal olarak tamamlanmıştır.

Bunun yanında üreticilerin piyasaya sürmek için bakanlıkların bağlı birimlerinden izin almak zorunda olduklarından testler yapılmıştır.Bu konu hakkında söylenecek bir söz ise şu bakanlık testleri daha güvenlidir bu değildir gibi mantıksız bir tartışmadır sonuçta kanunen hepsi aynı testleri zaten yapmaktadırlar sadece biri daha fazla bedel istemektedir.Kısaca testler aynıdır ve diğer konu devlet kurumların arasında olan meseledir.Alıntı
Yukarı Dön
jalekaya Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 05 Mart 2012
Gönderilenler: 13
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jalekaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mart 2012 Saat 10:30
Güzel bilgiler. Teşekkür ederiz.
Yukarı Dön
yücoş saka Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 09 Mart 2012
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı yücoş saka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mart 2012 Saat 15:14
bende elma bişisi denedim  acaip kilo verdim.
Yukarı Dön
jalekaya Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 05 Mart 2012
Gönderilenler: 13
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jalekaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Aralık 2012 Saat 04:22
bu haptan dolayı 1 kız cocugu hayatını yitirmis sanırım. haberlerde duymustum.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 818283

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67