:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

lida zayıflama hapı - Olayın Tarihi: 13 Temmuz 2006 - 23 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 80818283>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
sunny Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Eylül 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sunny Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: lida zayıflama hapı
    Gönderim Zamanı: 07 Eylül 2007 Saat 01:05
Orjinalini yazan: gülse

olsun onemlı olan bırakmıs olman .bobreklerıne zarar vermıs olsa bıle dogaya yonelerek bunun ustesınden gelebılırsın .mesela bol bol su iç.hergün karaüzüm çekirdeği tozu var aktarlarda satılıyor ondan al tok karnına 1 kasık iç içten yenıler hasarlı organları.

Çok teşekkürler
Yukarı Dön
Tito Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 05 Eylül 2007
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Tito Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Eylül 2007 Saat 12:56
        Selam Sunny, Lidayı bıraktığın için çok sevindim ne mutlu 1 kişi bile bundan vazgeçebiliyorsa devamı gelir demektir.. Umarım şikayetlerin Piskolojiktir ama bi Dr. görünmende de fayda var.. Arkadaşalr ne varsa sağlıklı beslenmede ve sporda var. Bu arada ben 2 gün önce Vıbro Shape aldım belki kullananlar vardır daha bir etksini göremedim yeni olduğundan ama karnımda tıpkı mekik çekmişim gibi bir ağrı var benim 7/8 kg fazlam var umarım bir işe yarar..Eğer İşe yararsa gelişmelerden sizleri haberdar ederim.Kendinize çookk ii bakın..
Yukarı Dön
cecile Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 03 Eylül 2007
Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cecile Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2007 Saat 23:08
evet bende lidazedeyimcankecan dene adam sattı turuncu mu neymiş daha iyiymiş mahvetti beni nerdeyse karaciğerlerim bitiodu karaciğerlerim yağlanmış şimdi hep kontrool sağlılı halimi arıyorum doğrusu canım sıkkın saflığıma yanıyorum .neymiş kilolu olunca zararlı değilmiş hiç oyle bişey yok sakın kimse içmesin sonra cok pişman oluyor insan.cok dua ettim tahliiler temiz cıkması için
Yukarı Dön
cecile Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 03 Eylül 2007
Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cecile Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2007 Saat 23:14
evet bende böbrek agrım var sandım o yüzden dr ye gittim ama karaciğermiş sunny hemen dr ye git...
Yukarı Dön
zehra84 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Eylül 2007
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı zehra84 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Eylül 2007 Saat 11:35
merhaba  lida hapını daha once kullandıgın için bır kac bılgı edınmek ıstıyorum senden. Ben daha once hıc bır zayıflama hapı kullanmadım ama lıdayı denemek ısıyorum bu hapı nerden teynım edebılırım ve gercek oldugunu nerden anlarım incelemelerıme gore bu hapın gercegını bulmak zor galıba. Aslında en onemlısıde şu bu hapı kullanmayı bıraktıktan sonra verılen kılolar gerı alınıyo mu ? Sende bı yan etkısı oldu mu ? bu hapı tecrube ettıgın ıcın sana sorma ıhtıyacı duydum. Yardımcı olursan sevınırım... :)
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Eylül 2007 Saat 21:24
zehra hemen sana bilgi vereyim canım:piyasadan toplatılmış bir ilaç olan lida bir çok kişiyi öldürmş durumda.sakın sakın kullanma.verilen kg lar geri alınıo ewet canım arkadaşım 10küsür kg  vermişti hepsini dahada fazlasıyla aldı:))
Yukarı Dön
sibipha Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 02 Kasım 2007
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sibipha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kasım 2007 Saat 10:44
IYI GUNLER
LIDA ZAYIFLAMA TABLETLERINI TURKIYEDE TEMIN EDEMEYENLERE LONDRA DAN YARDIMCI OLURUM....BU ILACI SAGLIGINDAN EMIN OLAN HERKES KULLANABILIR,ILK GUNLER YAN ETKILERI OLURSA BIR IKI GUN ARA VERIP TEKRAR DENEYIN...BENDE KULLANIYORUM...HIC BIR YAN ETKISINI GORMEDIM
SEVGILERIMLE
Yukarı Dön
muratseko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ağutos 2007
Gönderilenler: 316
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kasım 2007 Saat 16:05
bu lida cok gündeme geldi daha neden insanların saglıklarıyla oynama çabasını sarf ediyorsunuz!!!
Şehvetin adını Aşk Koydular
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
herbalist sirin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Mart 2008
Gönderilenler: 48
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herbalist sirin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mart 2008 Saat 00:36
sana katırlıorum muratseko arkadsım ben sıfalı bıtkıler bolum mezunuyum ve bu meslegı yapoprum hemde cok severek ama ınsan saglılıgı ıle oynamıorum neden dersenız lıda konusunda acıklama yapıyım bende ınsanlara onerdıgım ürünü basta kendım denerım faydasını gorursem gonul rahatlıgıyla verırım ama denedım bunu gordum faydasını yanlıs tek sorum cok tehlıkelı bır urun neden dersek bırıncıısı sahtesı gercegınden daha fazla pıyasada ben sahtesınıde denedım bılerek ve bende astım oldugu ıcın bır hafta sonra kalp kırısı gecırdım ve aınında bıraktım ama baska ılacolsun yıne dederım cunkı yuslerce ınsana bunu verıorum ve yuslerce ınsanın saglıgı ortada ılk kendım denemeyıtercıh edıorum ınanın tek bu urune karsı cıktım sımdıyekadar
ve kımseyede  oneredım kendı meslegım oldugu halde cunkı saglıgımız ortada hele astım lakp ve tansıyon sorunu olanları kesınlıkleeeee kllanmasınlar derım onun yerıne fx15 dıe bı urun var
ben buna vıtamın deposu dıom cunkı ıcınde uzumcekırdegı yesıl cay ve lotus yapragı var daha ne ısterıskı lotus ve super ve saglıklı bır sekılde kılo verdırıo
ben sırf saglıgım ıcın gunde bır almaya devam edıom ıcındekı ıcındekı maddeler tek zayıflatmıo tansıyon kolsetrolude dengede tutuyo bende bır numara tel no 04549398063
Yukarı Dön
o.yuksel Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Nisan 2008
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı o.yuksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nisan 2008 Saat 01:56
ben yeni üyeyim selem herkese   
Yukarı Dön
cobweb55 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 11 Nisan 2008
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cobweb55 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nisan 2008 Saat 01:46
arkadaşlar 1 yıl önce lida kullanmış biri olarak uyarıorum katiyen kullanmayın..
ben geçen sene bu zamanlar 1.5 ay kadar kullandım..kilo da verdim..5 kilo verdim yaklaşık olarak..ama birçok sağlık problemim çıktı..
ilk olarak baş dönmeleri,halsizlik,depresyon belirtileri ile boğuştum..sonrasında doktora gittim..en başta guatr'dan şüphenildi..ardından anemi yani kansızlık problemim başladı..en son olarak da reflü ve gastrit..geçen mayıs ayından beri hala midem için ilaç kullanıorum..bunlar bana vız gelir önemli olan görünüşüm sağlığım değil diyorsanız buyrun kullanın..ben çok pişmanım..
Yukarı Dön
cobweb55 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 11 Nisan 2008
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cobweb55 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Nisan 2008 Saat 01:49
ayrıca verdiğiniz kiloları yediğiniz sürece elbetteki geri alırsınız..ben 68 kiloydum şu an 63 kiloyum..yani almadım..ama bunun sebebi midemdeki rahatsızlık..çok yediğim anda mide bulantısı baş gösterior ve inanılmaz şekilde rahatsız edior ztn..belirtmemde de fayda var sanıyorum benimki orijinal olanındandı..sakın ama sakın kullanmayın..
Yukarı Dön
asya Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Ocak 2007
Gönderilenler: 7
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Nisan 2008 Saat 10:41
BEN DE LİDA KULLANDIM VE TİROİD HASTASI OLDUM.
Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Nisan 2006
Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eylül 2008 Saat 14:41
ya arkadaşlar lida için belirli bir kiloya sahip olmanız gerekiyor...60 kılonun altında olupta
lida kullanmaya calışıyorsanız hasta tabiki olursunuz...ama bu hapı kılolu olupta kullanmaya devam eden onlarca ınsan tanıdım hiçte hasta falan olmadılar .ben kendı yeğenime aldım 1 ay kullandı 90 kşloya yaklaşmıştı 2 aya yakın hemde düzenli olarak içti 67 kilo ya duştu ve hamile kaldı..kendı muhitimde onlarca ınsan hala içiyor neden onlarda bir sorun yok ben ankaradan getırtıyorum onlar bursadan alıyorlarmış farklı haplar  farklı kişilerden alınmasına ragmen kesinlikle sorun çıkarmadı peki bunu bana birileri o zaman cıksın anlatsın..kalbı  olan tansıyonu olan cok cıddı sorunları olan ınsanların kullanmaması gerekiyor ee kendını bılen bırı kendı canına kast olsun dıye bunları içiyorsa kımse kusura bakmasın arkadaşlar ama suç lidada değil..
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eylül 2008 Saat 22:59
Thumbs Downdileksel selam ve çook şaşırdım arkadaşım yazdıklarına....sağlık bakanlığının yasakladığı bir ilaçı nasıl yiğenine almışsın anlamadım.60kilo diede bi sınır ben duymadım.mesela 50boylarında 60 kilo biri kiloludur ve kilo vermek istiyebilir.haa obezzz değildir.obezler kullansın mı diyorsun?yiğeninde çok hızlı kilo vermiş bence sağlıksız.ayda 11,5 kilodan bahsediyorsun uzmanlar haftada 500gr-2kg arası normal diyor.şimdi; onlaramı inansın, kilo sorunu olanlar, yoksa senin bu açıklamandan cesaret alıp lidayamı başlasınlar.daha geçen 19 yaşında muzaffer kuşanın merkezindeki bi genç arkadaşımızı kaybettik.düşün lida kullanmıyor ve hızlı kilo verdiği için kalp zorlanıo... isteyen kullansın herkezin kendi hayatı, ama;benim yakınlarım kullandı da birşey olmadı,tarzındaki, kullanmaya teşvik eden,ya da cesaretlendiren sözlerin hep karşısında olucam kimsede alınmasın.ben düşmanımın bile bu ilacı kullanmasını istemem.sana dokunmazda başkasına dokunur.kalp tansiyonu olan kullanmasın diyorsun da kalbi olduğunu bilmeyenler o kadar çokkkkiii.kalbin ne zaman çıkacağıda belli olmuyor.13 yaşında kalp krizi geçirenleri de çok duyduk.kesinlikle suç lidada........ ve asla yazdıklarına katılmıyorum ve de çok üzüldümDead

Düzenleyen kahtalı - 21 Eylül 2008 Saat 23:04
Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eylül 2008 Saat 23:44
haklısın kahtalı ınsanları kendılerını bılmeden bir şey almasınlar.ben kendime alırım çunku hormon degerlerimden tutta bobreklerimin durumu insilün degerimi vs me varıncaya kadar bılırım.yegenım cok hızlı kılo verdı cunku 1.60 ın altında boy 90 cıvarlarında kilosu vardı laboranttı kendısı ve ayakları acır haldeydı kılolardan hareket ozelliği daralmıştı.oda tum testlerine varıncaya kadar yaptırıyordu kı onda şeker düşmesi olurdu o nednele yemeden gun gecırmekte zorlanırdı.ama lidada sorun yaşamadı cunku sağlıklı bünyesi vardı elının altında koca bır laboratuvar oldugundan oda en ufak bır seyde teste tabi tutuyordu kendini.kilosu 60 ın altında olan ınsanlar ıcın onerilmiyor hiç bir şekilde cunku bu hap dogu kullanıldıgında mucize dogru kullanılmadıgında ıse felaket olabiliyor.ve ben burda daha oncede yazdım elimdeki lidaları laboratuvara teste gonderdıgımde sibutramin aratttırdım ve hiç birinde yabancı kımyasal bir bileşim çıkmadı cerenceden haplarını ıstemıştım burda ıcen bı kaç kısıden haplarını ıstedım ve oylece gonderdım.
onlar pıyasa surulen ılk haplardanmış sanırım.cunku sonrakı lidalarda sibutramin bulunmuş.ama bunlar bıle ınsanı oldurdu demek hata olur..lidayı kullanıp olen cocugun bu hapı aılesınden gızlıce ıçtıgı belirtildi.oysa bu ilaç tansıyonu kalbı vs olanlar ıcın degıldi kendi bunyesini bilmeden ürün alamay akalkanlara once vucudunuzu ogrenın dıyorum...

Düzenleyen dileksel - 22 Eylül 2008 Saat 00:06
Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eylül 2008 Saat 00:04
ve lidanın ölümleri diye basına yansıyan herkesin hastaneye gıttığı dönemleri anımsadığınızda çok ilginç gelişmeler olmuştu anımsayınız... gümrükten gecen lidalara gümrük laboratuvarı test yapmış  içinde 24 mg sibutramin var demişti sağlık bakanlığı laboratuvarı test yapmış sibutramin yok demişti.ve bu ürünün türkiye temsilciliğini alan firma tv ye çıkıp elindeki belgeleri bas bas bagırarak gösterip ürünlerimin tümünü teste alın gümrük laboratuvarında sibutramin testi yapacak alet yok peki bu raporu nasıl verebiliyor hangi yetkiyle diye sormuştu...mahkemeye dava açmaya hazırlanıyordu.ve bir daha hiç bir şekilde ne o adamı nede mahkeme sonucunu tv lerde ögrenebildik o donem ender saracından novartıstınden rochesinden tutunda bir çok zayıflama ürünü olan firmaların ilaçlarına tamah edilmedi.kısada olsa ilaç sektorunun içinde yer alıp doktorların firmaların şerefsizliklerini gözlemleme şansına sahip oldum size sadece şunu söyleyebilirim sağlık sektöründe bulunan firmaların çogu sağlıgınızı değil kazanacağı parayı düşünür.daha dune kadar elma suyunu tok tutan bitkisel takvıye deyip millete gazlıyorlardı.ben lida konusu ile aktif olarak ilgilenmeyi bir yana bırakalı yıllar oluyor şimdi bakıyorum ınsanlar bana yaa lida kullansana diye geliyor sadece benım muhıtımde her bunyeden olan onlarca ınsan lida ile kilo vermiş yeğenim değil örnek onlarcası var yaa ben bursa altıparmakta oturuyorum ve altıparmakla çarşamba arasında lida ile zayıflayan insanları duydukca tanısıyorum bakın bir söylenenler varr birde gözümün önündeki örnekler..56 kıloyla hemde asabi tansiyonu olan lida alma salaklıgına kalkışan takıntılı ınsanlara  lida satan cibiliyetsiz aktarlarıda duydum.kısacası arkadaşım bu iş insanın kendinde bitiyor.kendini bilecek karacıgerını kalbını tansıyonu şekerini bilceksin sonra hap toz gibi ürünleri bünyene alacaksın..muzaffer kuşhanın olayına gelince oraya girdiğinde adam akıllı bir çekap yokmuş kıı muzaffer kuşhan tek yontemle zayıflatıyormus
1500 kalorilik diyetle oluyorsa bırı bunyesi zaten sağlıklı değildir ee bünyesi saglıklı olmayan birini katil gen oldurdu dıyerek sorumluluğundan kaçan muzaffer kuşhandır koysun chekup bırımlerini ben bılemem katıl genı dıyemez o ınsanın sorumlulugunu alıyorsan ınsanı tanımalı ıdın ama amcam kılo tartmayı chekup saydığından o kazaandıgı paralarla botokslar yaparak ben diyetisyenim diye dolanır adam genel cerrah diyetisyenler dernegınden defalarca uyarı almış ama ben dıyetısyen degılım dıye ısın ıcınden sıyrılmış bı adam fakat tv lerde dıyetısyenım diye konuşan fikriyle zikriyle ayrı duşen biri..lida da ise sorumluluk insanın kendisinde kendi doktorun ol sonra bunyene sok yabancı maddeleri yaa

Düzenleyen dileksel - 22 Eylül 2008 Saat 00:10
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Eylül 2008 Saat 21:27
Hug öpüyorum dilekselcim....6-7 kilo fazlası olan arkadaşlarıma seslenmek istiyorum:tabiki kişi kendini hangi kilodal mutlu hissediosa o kiloda olmadı(zayıf olduğu halde ben şişkoyum diyecek kadar sapıtmamak kaydıyla)size fazla gelen bi kaç kiloyu sağlıklı yöntemlerle vermenizi tevsiye ediyorum.illa deli gibi sporda yapmanıza gerek yok egzersizle hem kiloalrdan kurtulursunuz hemde gençliği yakalarsınız.cildiniz bile ayrı parlıyor....bir kaç kiloyu kendi yöntemlerimizle hepimiz verebiliyoruz ya sonrası alınıyor...bunu hepimiz yaşamışızdır.almamak için yemek yeme alışkanlıklarımızı değiştirmeliyiz bence.10-12 kilodan daha fazlası olan arkadaşlarım beslenme uzmanına danışmalılar bakın dr demiyorum artık druz die merkez açamıolar beslenme danışmanı die geçiyorlar.en azından hormonal bi bozukluğunuzun olup olmadığını öğrenin.asla şok diyetler yapmayın.bende isterim 2 haftada 6 kilo vermeyi kim istemez.ama o verilern sadece kas ve su arkadaşlar.öyle bi geri geliyorki o verilen kilolar insan daha da sinir oluyor.yavaş gitsin tam gitsin arkadaşlar.sağlık gittimi geri gelmiyor malesef...kışın yatıp yazın ölüm orucuna girmeyelim..herkeze sağlıklı kilolar diliyorumTongue
Yukarı Dön
SENTURKUM Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 30 Haziran 2007
Gönderilenler: 12
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SENTURKUM Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2008 Saat 17:05
"Kişi hangi kiloda mutlu ise o kiloda olmalı" bence bu cümle yanlış bedeb yağ endeks lerinin bedebn kitle endeksleriniz serum lipit seviyeniz tansiyonunuz daha onlarca duruma bakılır ideal kiloyu yakalmak için. bakıyorumda zayıflama hapları hakkında araştırma yapanların çoğu daha önce bir uzman desteği almamış. Pek çok arkadaşım önerdim sizede öndereyim kilo vermek sandığınız kadar zor bir iş değil hele hele gençseniz. özellikle üniversite hastanelkerinden destek alın size çok faydası lacak emin olun sandığınızdan daha kolay hızlaı emin ve sağlık kilo vereceksiniz.Bu konudada her söyleyene inanmayın bütün bilgilerin en doğrusunu bilecen biri vardır o da doktorunuz.özellikle ankarada oturan arkadaşlar için gazi üniversitesi tıp fakültesi hastanesibu konuda çok iyi. çok güzel araştırma yapıyorlar. ek bilgi aynı hastanein sigarayı bıraktırma bölümüde oldukça başarılıymış tavsiye ederim.
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Eylül 2008 Saat 23:26
"Kişi hangi kiloda mutlu ise o kiloda olmalı"cümlesinden önce 6-7 kilo fazlası olan arkadaşlarıma seslenmek istiyorum dedim. beden kitle endeksine göre yani boy ve kilosu arasındaki ilişkiye göre,5-7kilo fazlası olanları dr lar   riskli gurubadahil etmiyorlar ve kişilerin kendilerini çok üzmemeleri gerektiğini söylüyorlar.bu çerçevedeki kişiler için söyledim.benim 3 kilo fzlam var ilaç alayım,rejim yapayım die sıkmaya gerek yook kişi hangi kiloda mutluysa ve sağlıklı hissediyorsa o kiloda olmalı.gaziyi bende duydum.ankarada bi çok giden arkadaşım oldu.kan tahlili alım kişiye özel diyet listesi veriyorlar...Tongue
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 80818283>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67