:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınağda öncesi kremler

lida zayıflama hapı - Olayın Tarihi: 13 Temmuz 2006 - 23 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 8081828384 166>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
birgül_06 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Temmuz 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 40
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı birgül_06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: lida zayıflama hapı
    Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2006 Saat 9:33am
gülçin hanım üstünüze alınmayın size değildi sözüm birisi inasnları yanıltmak için foruma yazı atmış onaydı şimdi arkadaşalrın sayesinde yazısı ibtal edildi
sevgi ve saygı
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
emelcik Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 28 Temmuz 2006
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı emelcik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2006 Saat 9:33am
haa bu arada zayıflama ile ilgili olrak mutlak ve mutlak pmikologla görüşülmesi gerektiğini de düşünüyorum.eğer ihtiyacınız olursa infoantalya@hotmail.com mail atabilir yada online ise msn'den de görüşebilirsiniz.doktor burak bey.

Düzenleyen emelcik - 29 Temmuz 2006 Saat 9:41am
Yukarı Dön
christina Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 14 Temmuz 2006
Gönderilenler: 243
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı christina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2006 Saat 9:41am
günaydın..bu sabah 4.günüm... lidamı içtim ve 45 dakika sonra kahvaltıda tost yedim... öğleni atlamayı düşünüyorum çünkü akşam balık yemeğe gideceğiz.. bakalım nasıl olacak....bu sabah 93.9 olmuşum.(96,5 idim.)sanırım yavaşladı.ve geceleri uyuyamıyırum. gece 03:30 dan önce uykum gelmiyor.sabah erken kalksam bile gün içinde uyku ihtiyacı hissetmiyorum.... diğer yan etkileri görmedim..
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2006 Saat 10:24am
 GÜNAYDIN ARKADAŞLAR DÜN İZİNLİYDİM NETE GİREMEDİM SİZLERDEN UZAK KALDIM AMA ÇOK MERAK ETTİM NELER YAPTIGINIZI CHRİS V DİĞER KİLO VEREN ARKADAŞLAR ADINIZA ÇOK SEVİNDİM.SAYNA GEÇMİŞ OLSUN ARKADAŞIM UMARIM İYİSİNDİR...
BUGÜN LİDA'DA 8.GÜNÜM...3GÜNDE4KG. VERMİŞTİM ŞUANDA KAÇ OLDUM BBİLMİYORUM AMA SİZE Bİ GÜNÜMÜ YAZABİLİRİM.
SABAH 1 MEYVE YİYORUM.
ÖĞLN ARADA 1 KRAKER
VE MEYVE... YANİ ÖYLE PEK YEMEK YEMEDİM LİDAYA BAŞLAYALI Bİ DÜN AKŞAM EKMKSİZ Bİ TABAK TÜRLÜ VE YOGURT YDİM..
BUGÜND DR.UM 4GÜNLÜK Bİ DİYET VERMİŞTİ ONA BAŞLADIM.
SABAH PEYNİR,1DİLİM KEPEK EKMEK,1DOMATES,1SALATALIK YEDİM..BUGÜN TÜM GÜN SIVI ALACAĞIM İŞE GELİRKEN TAZE mikILMIŞ PORTAKAL SUYU ALDIM..AMA DİĞER 3GÜN BÖYLE DEĞİL...

LİDAYA DAİR Bİ YAN TKİ mikINTIM YOK.GCELERİ ÇOK TERLETİYODU AMA 2GÜNDÜR O DA GEÇTİ..

Düzenleyen admin - 29 Temmuz 2006 Saat 10:48am
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2006 Saat 10:36am
ARKADAŞLAR YEMEK YEME KONUSUNDA SORU SORANLAR OLMUŞ
BENİM DR.UM DERKİ:
MİDENİZİ Bİ SOBA GİBİ DÜŞÜNÜN BUNU SÜREKLİ SICAK TUTMANIZ GEREKİYO SÜREKLİ ODUN ATMALISINIZ UFAK BİŞEYLERDE OLSA..
YANİ MİDEMİZE mik mik BİŞEYLER ATMALIYIZ BU Bİ KRAKER Bİ ELMA VS...SOBAYI SÜREKLİ SICAK TUTMALIKİ METABOLİZMA YAVAŞLAMASIN.EĞER SEYREK YERSENİZ METABOLİZMANIZ YAVAŞLAR (SOBANIZ SOGUR) ... 6-9 ÖĞÜN YİYİN.TABİ ARA ÖĞÜNLERİNİZ ELMA,KRAKER,YOGURT GİBİ ŞEYLER OLSUN.KEBAP FALAN DEĞİLBig smile
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2006 Saat 10:40am
SICAK-SOGUK SU HAKKINDA Bİ YAZI YAZMIŞTIM DÜZELTME YAPARAK TKRAR YAZIYORUM (SÜRESİNİ YANLIŞ HATIRLAMIŞIMEmbarrassed)  ÖZÜR...
 SICAK SU ZAYIFLATMAZ!!! SICAK SU MİDEDE 80DK. KALIR SOĞUK SU 20 DK.
 ''SICAK SU YAĞLARI YAKAR, ZAYIFLATIR'' BUNLAR YANLIŞ!!
 AMA ŞU VAR MİDEDE DAHA UZUN SÜRE KALDIGI İÇİN ACIKMA HİSSİNİZİ BASTIRABİLİR  -Bİ SÜREDE OLSA..-

Yukarı Dön
birgül_06 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Temmuz 2006
Gönderilenler: 40
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı birgül_06 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2006 Saat 11:00am
ceren suda ılık su herzaman daha iyi değilmi ben faruk beyden ilk lidamı aldığımda günde en az 2,5-3 litre ılık su iç demişti bende öyle yaptım çokta etkisini gördüm
sevgi ve saygı
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2006 Saat 11:08am
canım bu öyle biliniyo ama dediğim gibi.. sıcak su sadece midede daha uzun süre kalıyo ve bi de (yapıya da göre değişiklik gösterir) bağırsaklarınızı yumuşatabilir..
ama çok su içmek istiyosanız sğguk su tavsiyedir.soğuk su sıcak su kadar doyurmaz ve daha çok içme isteği duyulur. Wink

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2006 Saat 1:25pm
LİDANIN İÇİNDEKİ BİTKİLERİn NE İŞE YARADIGINI ARAŞTIRIYIM DEDİM AMA HEPSİNİNKİNİ  BULAMADIM Embarrassed  ŞİMDİLİK İDARE EDELİM :))

Lidanın İçindekiler

1- Yunnan 3 hücreli yosunu

????

2- Yabani Kereviz

????   (kereviz iştah da açarmış ama...)

3- Alfaalfa filizi ( 3 hücreli bir yonca )

????

4- Arum ( Yılan yastığı ):Ateşi düşürür. Terletir, vücuda rahatlık verir. Sinirleri uyarır.

5- Yabani enginar:Mideyi kuvvetlendirir. Sinirleri güçlendirir. Bağırsak solucanlarını düşürür. Diş ağrılarını giderir. Dişeti iltihaplarını giderir. Hazımsızlığı giderir.

6- Ferusalem ( Yerelması ):Şeker hastaları için faydalıdır. Besleyicidir. Vücudun direncini artırır. Kabızlığı giderir. Anne sütünü artırır. Bol idrar söktürür. Böbreklerin ve pankreasın düzenli çalışmasını sağlar. Basur memelerine faydalıdır. Romatizma, nikris ve mafsal ağrılarında şikayetleri azaltır. Cildin güzel olmasını sağlar

7 - Cyomopalis ( Hindistan’da yetişen bir ağacın çekirdek eksteris (Tetragonoldous )

????

8 - Marimu Kumbuat ( Çalı üzerindeki mandalina lifleri )

????

9 - Guarana ( Brezilya yağmur ormanları Maues bölgesinde yetişen güç veren bir bitki ):

?  isminden anladıgım: güç verdiği.. :)))

Düzenleyen ccerence - 29 Temmuz 2006 Saat 2:13pm

Yukarı Dön
öykü Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 28 Temmuz 2006
Gönderilenler: 24
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı öykü Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2006 Saat 1:32pm
 sevgili ceren ben hep ılık su içerdim zayıflamak için

bundan sonra soğuk su içmeye başlıyorum  birde bunu deneyim

sonucuna bakimWink
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 8081828384 166>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67