:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

lida zayıflama hapı - Olayın Tarihi: 13 Temmuz 2006 - 23 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 83>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
hilyil82 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 13 Temmuz 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 66
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hilyil82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: lida zayıflama hapı
    Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2006 Saat 10:37
arkadaşlar 2 ay önce ankarada bir aktarcı lidayı bana önerdi çok iddalı konuştu aldım denedim gercekten 1 ayda 8 kilo verdim .hapım bitti yenisini almaya gittiğimde karsılastığım sahte lida.bir türlü orjınalini bulamıyorum ankarada gezmediğim yer kalmadı yokk hep sahte 1 aydır kulanmıyorum ama internetten arastırdım satıyorlar fkat güvenemiyorum..
Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 43
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2006 Saat 14:51
SENLE BENLE AYNIO DURUMDASIN BENDE TAM 1 AYDA 11 KILO VERDIM IKINCIYI ALDIMDA SAHTE CIKTI ALDIGIM YERDEN DEGISTIRDIM YENISINI ALDIM BUDA SAHTE SANIRIM
Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2006 Saat 17:03
VALLA HI BANA DENILEN HIC BI SEKILDE AMBALISINDAN ANLASILMIYOMUS FARKLIDA OLABILIRMIS DIS AMBALAJI.SADECE TADINDSAN DIYORLAR SAHTE OLANLARIN TADI BILDIMIZ NISASTADAN YAPILIYOMUS GERCEGININ TADI COK ACI.BENIM BU SON ALDIGIM EMIN DEGILIM YADA VUCUT ALISIYO BEN IKITANE ICMEYI DUSUNUYORUM SEN KULANIYOMUSN SU AN
Yukarı Dön
hilyil82 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hilyil82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2006 Saat 18:23
lida hakkında
Yukarı Dön
hilyil82 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hilyil82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2006 Saat 18:24
sayfası doğru gibi ama ürün çok tutulunca bunuda kullanan ülkeler var çinde bile farklı firmalar üretime geçmiş esas orjınalini bulmak mesele
Yukarı Dön
hilyil82 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hilyil82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2006 Saat 18:26
mesela benim bu yosun haplarını dağıtan bir abim abim var tanıdık ona orjınal lida bulmasını söyledim bana bulurum dedi hemde orjınal dedi sevindim buldu getirdi gercekten orjınal gibi hatta bu internet safasındakinin aynısııııııııı eminimm çok karsılastırdım içeli 2 gün oldu ama diğeri gibi etkili değil sanki bilmiyorum pmikolojikmi artık
Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 04 Temmuz 2006
Gönderilenler: 156
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2006 Saat 18:33
http://www.kmlida.com/en/index.asp  arkadaşlar bu vermiş olduğum adrese girin ve Sol tarafta bulunan Lida Dai Dai Hua Slimming Capsule yazan yeri tıklayın çıkan sayfadan Fake-proof yazan yeri tıklayın. Orada size orijinal kutuyu nasıl tanıyacağınıza dair işaretler veriyor. Ama en sağlıklı bilgiyi yine size ben vereceğim. Fabrikaya göndermiş olduğum mailin cevabı gelince size bu sütunlardan yazacağım. Birde sayna arkadaşım kesinlikle iki tane kullanmıyorsun. Daha öncede yazdım. Fabrika bunu dört kutu olarak tavsiye ediyor. İlk iki kutu her sabah kahvaltıdan önce veya sonra bir adet olarak, üçüncü kutu günaşırı olarak alınacak. Yani dört ayda üç kutu bitecek. Dördüncü kutu ise yedek olarak alınacak, bir düğün, davet yada çok yemek yemek durumunda kalırsanız bir adet alınacak. sadece özel günlerde. Hapın en belirgin yan etkisi aşırı enerji vermesi, eğer iki tane alırsan farklı yan etki yapabilir. Rejim yapalım derken sağlığımızdan olmayalım. Bu gün bir arkadaş bana bu hapı 10 gündür kullandığını ve şekerinin minimum değere düştüğünü söyledi. Bitkisel haplarda bu tip etkiler olabiliyor. Umarım bu hap yan etkileri yönünden de problem yaratmazda çağımızın belası olan şişmanlık hastalığının önüne geçebiliriz. Orijinal haplar bu cuma yani yarın nurbal com'a gelecek diye bilgi aldım. Birde arkadaşlar bu hapı ilk defa alırken bir arkadaşınızla birlikte ortak olarak alın. enazından ikinizde de ne gibi etki yaptığını görürsünüz. Birinizde herhangi bir yan etki yaparsa (Baş dönmesi, mide bulanması vb.) hapı diğeri kullanır. Bu arada paranızda boşa gitmez. Bu hapın en güzel yönü asla ve asla devamlı kullanacaksınız demiyor. en fazla dört kutu diyor. onunda bir kutusu zaten yedek olarak bulunacak. Hepinize sağlıklı ve kilosuz günler diliyorum.
Yukarı Dön
hilyil82 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hilyil82 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2006 Saat 18:42
eğer verdiğin adresteki lida orjınalse evet benim 2 gün önce zorla arayarak bulduğum lida orjınal getiren abinindediğine göre bir aktarcının akrabası gemide calışıomuş ve çinden kaçak olarak elbiselerinin içinde getiriyomş.ben 60 milyon verdim aldım çünkü ankarada hiçbir yerde orjınali yok olmadığı için orjınalini çok pahalı satıyorlar yalnız bu kullandığım ikinci kutu olcak bundan sonra kullanmıyımmı?
Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 08:33
ya arkadaslar of ınanın kafam ıyıce karıstı ıcımızde ankarada oturan varmı.ben bu ıkı kutuyuda sakaryadan cıcekcılerın karsısındakı lokman hekımden 50 ytl aldım bu ınternet sıtesınde kıne bende baktım bana ınternet almak pek cazıp gelmıyo daha doğrusu gucen vermıyor.gercek deyıpte ya sahtesını yollarlarsa.ya can arkadasım valla ben yazını okumadan once dun aksam ıkıncı kapsulude ıctım etkılı olcakmı bakalım dıye evet oldu tokluk hıssını verdı ama evet haklısın sanırım gunde sabah aksam almak tehlıkelı olur.ya ılk aldıgım kutu ne guzldı orjınaldı zaten bıızm memlekete bırsey moda olmaya baslayınca hemen herseyın sahtesını de cıkarıyolar..ha bıde lıdayla ılgılı benım kuzenım teyzem ıcın alcaktı almaya gıttıgı yerdekı kısı lıda ıcın avrupada yasaklandı gecıcı korluk kısırlık ve cesıtlı ıc hastalıklar yaptını ve su anda pıyasada kesınlıkle orjınalı yokmus uretılmedı ıcın bıde bu haber cıktı sız hıc duydunuzmu boyle bısey...arkadaslar..
Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 08:36
evet cerence anlasılıyo aslında bıraz cınce bılsek ne ıyı olurdu acaba kendı sıtesınden sıparıs versek ..ama nasıl ..bu adrsten sıparıs veren oldumu acaba..hilyil sen eldenmı aldın yoksa ınternetenmı aldın anlamadım ya sendemı ankaralısın ılk nerden almıstın lıdayı...sımdıkıyle oncekı arasında bır fark varmı ...
Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 08:43
arkadaşlar çinden sipariş etme imkanı var. Ama gümrükte takılma ihtimalide var. çindeki distribitöründen istedim bana kutu başına 25 dolar fiyat bildirdi.DHL veya TNT yoluyla gönderebileceğini ve 4-7 gün içinde elimde olacağını mailinde yazmış. Fakat biz gümrükte problem olur diye sipariş veremiyoruz.
Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 08:54
gunaydın can bey..bende sıze maıl yazıyodum..evet gumrukte takılırsa paramızda bosa gıdıcek ne yapıcaz pekı yaa.bulmakta zor bırılerıne guvenmekte cok zor...
Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 08:59

arkadaşlar şu anda en güvenilir olarak nurbal.com'dan selahattin beyle irtibat kurun. Telefonla görüşün biz oradan aldık memnun kaldık. Şu anda ellerinde yokmuş ama bugün gelecek diyordu. İstanbulda olan varsa dükkanına gitsin gözüyle görsün. Yalnız sizden ricam elinizdeki orijinal kutuları kaybetmeyin onlar çok önemli. O kutular bize rehberlik edecek. İnşallah önümüzdeki hafta size çinden gelen maile göre bilgi verebileceğim.

Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 09:03
ok. arıycam ben selahattın bey'ı . ınsallah bır an once maıl gelır de rahatlarız bıraz....
Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 09:17
dıger yosun hapları bolumune lıdnın makul fıyatı 40-45 demısınız ben 50 ytl aldım ya 5 mılyondan kar yapıyolar olabılır belkıde..bana orjınal kutunun resmını gonderebılırsenız cok sevıncem....ha bıde dıkatımı ceken bır detay daha var su ana kadar aldıgım ve ozelıkle bu sefer lıdayı aldıgımdada fark etım serı numaraları hep aynı yanı su serı numaraları - 6930903020017 hepsıde bu sekılde sızınkıde aynı serı numarası mı?  kutuların yan taraflarında en altta tazıyor..
Yukarı Dön
cankecan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cankecan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 09:31

arkadaşlar seri numarası kutunun üzerinde değil. kapsüllerin üzerinde, açık yeşil olan bölümün üzerine beyaz olarak yazılı. Birde maillerini bana yazan arkadaşlara orijinal olduğunu düşündüğümüz ve de çindeki fabrikaya da doğru olduğunu teyit ettirmek için göndermiş olduğunuz kutunun resmini mail olarak gönderebilirim.

Yukarı Dön
sayna Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sayna Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 10:32
benım kapsulerın uzerınde sadece bı sımge var ve onun altında da berlına dıye bırsey yazıyor o kadar ılk kulandıgım da rakam yazıyodu sanırım.ayrıca dıger kulanan arkadasım yemek yedıkten sonra mıdesının bulandıgını soyluyor bende de gozlerde pulanma oluyo .sanırım bende kı sahte ....
Yukarı Dön
christina Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 14 Temmuz 2006
Gönderilenler: 243
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı christina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2006 Saat 14:13

merhaba.ben sitede yeniyim.. ya bu lida muhabbeti çok ilgimi çekti..gerçekten bu kadar işe yarıyor mu.. ben 95 kğ oldum ve 10 ay sonra evleneceğim.. mahvoldum anlayacağınız..şişko bir gelin olmak istemiyorum.bu hapı kullanmak istiyorum. şu anda çinde olan bir arkadaşım var.eğitim için.ekimde dönecek.ondan istemeyi planlıyorum.ama eger ukrayna da falanda varsa ben de 2 haftaya kadar oraya arkadaş ziyaterine gitcem.acaba orada ki orjinal midir?

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2006 Saat 10:49

-

Düzenleyen ccerence - 26 Temmuz 2006 Saat 18:51
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Temmuz 2006 Saat 10:51

-

Düzenleyen ccerence - 26 Temmuz 2006 Saat 18:51
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 83>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67