:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

lida zayıflama hapı - Olayın Tarihi: 13 Temmuz 2006 - 23 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 164165166
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: lida zayıflama hapı
    Gönderim Zamanı: 20 Haziran 2010 Saat 12:54am
canım selam nasılsın görüşmeyeli?seni bulmuşken bişi sorayım...düğünüme az kaldı sevgili annem de "ben bir 5 kilo versem süper olur" die ortalıkta dolanıyorLOLarkadaşları sandaloz sakızı kullanıyorlarmış..faydasını gören bayanlar olmuş ve de annemede önermişler...nedir bu sandaloz sakızı?bilgim olmadığı için anneme kullanmasını önermedim tabiii..doğal bitkisel bişeymiş..bilgin varsa paylaşırsan sevinirim tatlım..
öptüm:)
SİTE KURALLARINI OKUYUNUZ......
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
cansukuzey Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 16 Eylül 2010
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cansukuzey Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eylül 2010 Saat 12:14am

slm..bnde lida almk istiyorum arkadaşlar nasıl uğraşabilirim orjinale ??

Yukarı Dön
asliuzun Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 27 Nisan 2011
Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asliuzun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2011 Saat 3:45pm
Zayıflama Hapları Zararları günümüzde çok tartışılan bir konudur ve televizyonlarda dile getirilmektedir;çok tartışılmasının asıl nedeni büyük üreticilerin yıllardan beri sattıkları ürünlerin pazar paylarının özellikle bitkisel Zayıflama Hapları Zararlarızayıflama hapları ile azalmasından dolayı yaşanan ticari kaygıdır.Ürünler zaten yüzyıllardır insanlar tarafından kullanılan bitkilerden yapıldığı için testleri doğal olarak tamamlanmıştır.

Bunun yanında üreticilerin piyasaya sürmek için bakanlıkların bağlı birimlerinden izin almak zorunda olduklarından testler yapılmıştır.Bu konu hakkında söylenecek bir söz ise şu bakanlık testleri daha güvenlidir bu değildir gibi mantıksız bir tartışmadır sonuçta kanunen hepsi aynı testleri zaten yapmaktadırlar sadece biri daha fazla bedel istemektedir.Kısaca testler aynıdır ve diğer konu devlet kurumların arasında olan meseledir.Alıntı
Yukarı Dön
jalekaya Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 05 Mart 2012
Gönderilenler: 13
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jalekaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mart 2012 Saat 10:30am
Güzel bilgiler. Teşekkür ederiz.
Yukarı Dön
yüco? saka Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 09 Mart 2012
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı yüco? saka Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Mart 2012 Saat 3:14pm
bende elma bişisi denedim  acaip kilo verdim.
Yukarı Dön
jalekaya Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 05 Mart 2012
Gönderilenler: 13
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jalekaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Aralık 2012 Saat 4:22am
bu haptan dolayı 1 kız cocugu hayatını yitirmis sanırım. haberlerde duymustum.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 164165166

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67