:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

sivilce izleri - Olayın Tarihi: 14 Eylül 2006 - 14 Eylül 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 8>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
bitki uzmanı Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 03 Eylül 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 173
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bitki uzmanı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: sivilce izleri
    Gönderim Zamanı: 19 Aralık 2006 Saat 16:46
bitkisel yalardan yapılan lekeler için özel  bi krem
Yukarı Dön
safinaz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 17 Ocak 2007
Gönderilenler: 20
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı safinaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ocak 2007 Saat 16:59

Merhaba arkadaşlar.Ben yeni üye  safinaz.21 yaşındayım ve yüzümde sivilce izleri var.Bu konuda gerçekten yardımınıza ihtiyacım var.Bana bu konuda yardımcı olur musunuz?Smile

Yukarı Dön
diplomalıaktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ocak 2007 Saat 23:43
Elbet bir yere yazmışımdır. Daha önceki mesajlarıma bakıverin.
Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
safinaz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı safinaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ocak 2007 Saat 10:07

Çok teşekkür ederim.Bu kadar çabuk cevap geleceğini sanmıyordum.

Yukarı Dön
safinaz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı safinaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Şubat 2007 Saat 13:58
merhabalar.ben de son zamanlarda  lazerle sivile izleri tedavisi iyice yaygınlaştığını görüyorum. bende bu konuda bilgisi olan var mı varsa bu tedavi yöntemi nasıl bi yöntem?zararları var mı ?kalıcı bi tedavi yöntemi mi?ileriki yaşlarımda bi sorun olr mu cildimde ?Lütfen bu konuda bilgisi olanlar varsa paylaşırsanız çok sevinirim.şimdiden teşekkür ederim.bay 
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Şubat 2007 Saat 17:41
 selam safinaz.lazer değilde kimyasal  peelingin daha faydalı olduğunu biliyorum.arkadaşımla birlikte gittik.çok merak ediyor ve açıkcası korkuordukta.ama çok kısa süren bir işlem.yüze,soyulmaya yardımcı bir asit sürüolar(adını unuttum) 1-2 dk bekletiolar sonra yıkanıo.bukadar.çok yer araştırdık ortalama fiatları aynı.seans başı ücret veriosun.seanslarda :ize,cilt tipine göre değişiomuş.yüzde hafif bir yanma olduğunu söyledi arkadaşım.ama öle abartı bir soyulma olmuo.günlük yaşantına devam ediyorsun.bi tek güneşten korunmak gerekio.bu yüzdende arkadaşım kışın yaptırdı.ama merkezi iii araştır.geçmiş olsun :) bys                          
Yukarı Dön
dizzydreams Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 01 Şubat 2007
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dizzydreams Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Şubat 2007 Saat 16:37
24 yaşında bir erkeğim..sivilceler halen çıkıyor ama çok değil..önceden çıkan sivilcelerin kızarık lekeleri kaldı ve çirkin bi gorunum oluşturuyor.ne yapabilirim?önerileriniz ne olur
Yukarı Dön
aycha91 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 03 Şubat 2007
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı aycha91 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Şubat 2007 Saat 20:22
sivilce izleri hakkında konular var fakat hiç biri yaşıtım kişiler oldğundan güvenip yapamadım. Cry ben 16 yaşındayım. yüzümde sivilce yok fakat sivilce izleri çok ama çok var.cildimde yağlı bir cilt.sivilce izleri için çeşitli kremler denedim ama işe yaramadı. yaşıma uygun olarak önerebileceğiniz bitkisel bişiler var mı ?Embarrassed ayrıca ne kadr sürede geçer ???
Yukarı Dön
safinaz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı safinaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Şubat 2007 Saat 16:01
verdiğin bilgi için çok saol kahtalı. bu kimyasal peelling sonrası izler tamamen yok oluyo mu? yoksa tekrar tekrar yaptırmam gerekir mi? bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim kahtalı:))))
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Şubat 2007 Saat 17:20
seanslara ve cildin durumuna göre değişiomuş.hatta ince cizgileri bile yok ediyor.bizzat gördüm :) arkadaşımın 3.seansı alnındaki çizgiler hafifledi.yanaklarındaki izler gitti.biraz çenede kaldı.herelde oda düzelir.bişey değil.geçmiş olsun....  :)
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Şubat 2007 Saat 17:26
sürekli yaptırmaya ne gerek var canım.ama eğer yeni sivilceler olur da(Allah korusun)sıkar,ize dönüştürürsen bilmem.oda senin bileceğin iş.bence sıkmayın sivilceleri yahu,ama sıkmadan durmakta zor doğrusu.biraz da cildin yapısı heralde.ince derisi olanlar ne kadar sıksalarda iz olmuyor.cildin kendini yenileme süreside var..ama yaş ilerledikçe yenileme yavaşlıyor..bys
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Şubat 2007 Saat 17:40
aycha kardeşimle yaşıtsınn :) ne varki o şanslılardan ne sivilcesi var ne izi ama boşver geç kırışıcaz :) bende,çok proplemli bir cilde sahiptim,ama inan geçiyor.cildinin kendini onarması mümkün.düzenli ve yaşına uygun ürünlerle bakım yapmanı,cildini temiz tutmanı öneriyorun,nacizane :) her gün tonik kullan,haftada bir maske yap.aktardan kil al(yeşil)suyla karıştır yarım saat beklet yıka.olmadı hazır al.nemlendiricini su bazlı seç.vıch nin normaderm serisindeki toniği kullanabilirsin mesela.eczane ürünlerini tercih et.inan geçiyor... çok geçmiş olsun bys :)
Yukarı Dön
badem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 02 Mart 2007
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı badem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Mart 2007 Saat 18:40
selam
benim sırtımda sivilceler ve lekerler var bunun için napabilirim yardımcı olursanız sevinirim;)
Yukarı Dön
buse_c87 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Nisan 2007
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı buse_c87 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Nisan 2007 Saat 22:57
Exclamationyaşım 19 yüzümde akne ve izleri var ne yapmalıyım ne kullansam geçer
Yukarı Dön
SAHTERE Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Nisan 2007
Gönderilenler: 102
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SAHTERE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Nisan 2007 Saat 23:46
Bİ FİRMANIN ÜRETMİŞ OLDUĞU ANTİ-AKNE KREMİ VAR
ONU ÖNERİRİM Bİ DENEYİN İSTERSENİZ.
(mecitefendi)beyaz renkli.
HE BİDE KULLANIRSANIZ ŞAYET KREMİN OLUMLU YADA OLUMSUZ YANLARINI BELİRTİRSENİZ MEMNUN OLURUM.
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Haziran 2007
Gönderilenler: 283
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2007 Saat 17:13
Kızlar tüy dökücü kısmında bı bayan konusmustu lımon cok ıı gelıyor dıe benımkılerı gecırdı dıe ben de 15 gun oldu  her aksam lımon ve tuz suruyorum yuzume yanı bı kımyasal peelıng seansı gb etkı gosterdı yemın ederım kı.Kımyasal peelınge gıttım markasına ve seansına gore degısıyor etkısı ama tavsıye etmem cunku seansı 100 ytl cok pahalı.Ve haftada bı kımyasal peelıng yaptırıyorsun.en az 6 seans gerekıyor.Belırgın fark varmı cok var ama tamamen gecmıyor.Onun yerine bı sene lımon tuz kullanırım 30 mılyonıuum gıder tamamen gecer daha ıı ya.ben kullanmaya devam edıcem 2 ay sonra etkısını yazarım.Bu gıdısle tamamen bıle gecırebılır.Yalnız gunes kremı kullanmak lazım peelıng sırasında.
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2007 Saat 17:16
aknelı cılt ıcın bence bı doktora basvur cok sıddetlı ıse yasın uygun roaccutane kullanabılırsın 5-8 ay ıcınde cıldını bebek gb yapıyor
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Haziran 2007 Saat 17:19
Yalnız sole dıyebılırım o ılacın cok yan etkılerı var ve asla doktor ımzası olmadan eczaneden temın edemezsın ama sonuc garantı:)
Yukarı Dön
mavi_devrim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 29 Haziran 2007
Gönderilenler: 7
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mavi_devrim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2007 Saat 13:12
selam bende roaccutane kullanıyorum. Sırtımda ve kollarımda da vardı 6 aydr kullanıyrm gercekten cildim bebek gibi oldu. Elbette izler var yüzümde ama onlar içinde tedaviden sonra çözüm bulacagım 11 yıl sivillce problemi yasamıs biri olarak söylüyorum yüzeysell hiçbr sey etki etmiyor. Tabi ki doktorunn karar verecek buna ama eger ilaç kullanırken beslenmene ve kontrollerine dikkat edersen sorun olmuyor.
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Temmuz 2007 Saat 14:14
Mavi devrim'e
Doktorun en az 8 ay kullandırır onu. Buyuk ıhtımal o lekeler de gecer.Yanı lekelerı bı anda gecırıyor nasıl oluyor ben de anlamıyorum mucıze gb.Sen de fazla yan etkılerı oldumu?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 8>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67