:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

herbalife - Olayın Tarihi: 29 Kasım 2006 - 29 Kasım 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
derux Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 29 Kasım 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı derux Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: herbalife
    Gönderim Zamanı: 29 Kasım 2006 Saat 10:27am
Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 15 gündür herbalife kullanıyorum.Ve bugünlerde herbalife la ilgili bazı şeyler duydum doğruluğunu sizlere sorarak öğrenmek istiyorum.Maraşlı şişman ustayı bilirsiniz onun herbalife ın bazı tabletlerini kullandığını ve karaciğerinin iflas ettiğğini öğrendim ve 2 gündür herbalife yemiyorum.Çünkü aklımda bazı şüpheler uyandı Arkadaşlar sizden ricam etrafınızda bu üründen kullanan insanlar varmı ne kadar kilo verdiler memnunlarmı sağlık problemleriyle karşılaştılarmı????
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
diplomal?aktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomal?aktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Kasım 2006 Saat 9:11am
Hiiiiiç tavsiye etmem.
Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
alarahan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 28 Nisan 2006
Gönderilenler: 53
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı alarahan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Aralık 2006 Saat 9:31am
Ben 2 ay kullanmıştım. Hiç faydasını göremediğim gibi vücudum daha da su topladı ve sonunda dr.a gittim ve troid bezimin hiç çalışmadığını ayrıca troid antikor değerlerimin anormal olduğunu öğrendim. Mutlaka bende troid sorunu vardı ama herbalife sayesinde iyice dönülmez yola girdi.
Bence de asla kullanma, hem  metabolizması iyi çalışan bir insan o kadar aç kalınca zaten zayıflar.
Yukarı Dön
diplomal?aktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomal?aktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Aralık 2006 Saat 3:46pm
Tongue Evet.
Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
gulahsen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 19 Şubat 2007
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gulahsen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Şubat 2007 Saat 12:23pm
ben de kullandım.kılolarım kat kat gerı geldı.kesınlıkle kullanmayın.
Yukarı Dön
MEL?NA85 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Ocak 2007
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı MEL?NA85 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Şubat 2007 Saat 12:36pm
selamlar..
arkadaşlar bana güvenin ve kesinlikle herbalife ürünleri kullanmayın..sakarya üniversitesinde okuyan bir arkadaşım var annesi kanserden öldü bağırsak kanserinden,doktora gidince bu gıdaların tortusu tıkamıs sonra da kadıncağız öldü inanınn sakınnn diyorummm..
kullanmayın
Yukarı Dön
sessiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 02 Kasım 2006
Gönderilenler: 14
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sessiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şubat 2007 Saat 6:05pm
tanıdığım bir bayanda bu ürün yüzünden hastalandı ve vefat etti maalesef.. yıllarca kullandı ürünün çayı ve mamasını birde hapları var tabiii.. sonucu kendi adına kötü oldu
:((
Yukarı Dön
NAZO60 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Şubat 2007
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı NAZO60 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şubat 2007 Saat 7:50pm
 Benimde bir arkadaşım kullandı kiloda verdi ama bıraktıktan sonra  hızla kilo aldı.:((
Yukarı Dön
mesutx Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Ağustos 2007
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mesutx Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ağustos 2007 Saat 8:11pm
nasıl yani herbalife ürünler bağırsağı tıkar diye hiçbir doktordan duymadım duyan varsa lütfen bana yazsın selam
Yukarı Dön
MARIAJANE Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Temmuz 2007
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı MARIAJANE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Ağustos 2007 Saat 12:05am
mesut hosgelidn öncelikle.
senden bir bilgi alabilirmiyin herbalife hakkında
burda yan tesirlerinden bahsediliyor.
ben 10 gün kullandım bi sorunun olmamıstı
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67