:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

hemoroid - Olayın Tarihi: 23 Ocak 2007 - 23 Ocak 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
kara Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 09 Ocak 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kara Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: hemoroid
    Gönderim Zamanı: 23 Ocak 2007 Saat 14:24
   merhaba arkadaşlar okuyucu olarak genellikle takipteyim ancak yeni yazma fırsatı buldum. ben sizlerden hemoroid için tavsiye isteyeceğim.tedavisi için ne önerebilirsiniz.şimdiden teşekkür ediyorum.(daha önce bu konuyla igili başlık varsa bile bulamadım.eğer ikinci defa açtıysam şimdiden özür dilerim.)   
   bir sorum daha var Ankara lı arkadaşlar genellikle hangi aktarı tercih ediyorsunuz

Düzenleyen kara - 23 Ocak 2007 Saat 14:35
Yukarı Dön
bitki uzmanı Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 03 Eylül 2006
Gönderilenler: 173
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bitki uzmanı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ocak 2007 Saat 15:49
ne zamandır var bu sıkıntı  sürekli mi oluyo şiddetli agrı ve kanama varmı sıkıntını anlatırsan yardımcı olurumm.....
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ocak 2007 Saat 21:55
babam geçen yıl çok kolay bir operasyon geçirdi korkma o dayandıysa herkez dayanır.ama umarım o noktaya gelmez rahatsızlığın.babam acının,zeytinin,asitli içeceklerin tetiklediğini söylerdi.yıllarca at kuyruğu bitkisinin çiçeğini kaynatıp içti,kimi yörelerde bu bitki sığır kuyruğu olarak geçiyor.suyunu içerken çok iyi süzgeçten geçirirdi,çünkü bu bitkide gözle görünmicek kadar küçük taneler insanı sistit(umarım doğru yazdım)yapıyormuş.çörek otu yağıda iii geliyor derdi.tekrarlayan bir rahatsızlık olduğu için dikkat etmeni tavsiye ederim.babam yıllarca bu bitkileri kullandı ama geçiçi bir çözüm olduğunu söylüyor.çok ilerlediyse bir doktora git.çok çok geçmiş olsun :( bys
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ocak 2007 Saat 21:59
ben ankara'da yıldız kavşağının ordaki aktara gidiorum.ama ulus halinin ordaki sanki daha taze mal getirio gibi geldi bana?zati akköprünün içinede açıldı.papatya almıştım gayet iii çıktı ama pahalı biraz.ulusun fiatları daha uygun ama.sakaryadakinde de acayip çeşit var.iii alış verişler kara..
Yukarı Dön
diplomalıaktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Ocak 2007 Saat 01:10
At kuyruğu ve sığır kuyruğu ayrı şeylerdir.
O iyi gelen sığır kuyruğu.

Kesin çözüm var ama genelde karışım olarak etkilidir.
İsminde basur kelimesi geçen karışımlar kullanın. Macun şeklindedir.
Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
kara Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kara Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ocak 2007 Saat 15:00
bizim ailede kalıtsal olarak var.(umarım çocuklarıma geçmez )ben çok rahatsız olmasam da annem yaklaşık 40 yıldır rahatsız.kanama olmuyor ama kaşıntı , sızlama
ve yanma oluyor.aslında bir hafta on gün vücutta kırgınlık ağrı yapıyor genelinde.ameliyatla tedavi fikri tekrarlama ihtimali yüzünden pek cazip gelmiyor.yediklerimizde dikkat edeceğimiz şeyler yanında dıştan mı sürülüyor bu macun tarzı şeyler?
acı ,asitli kızartma tarzı haricinde nelere dikkat etmek lazım acaba.ilginize teşekkürler.
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ocak 2007 Saat 17:47
kara babamın dr u ankarada 1numara süper bi insan.düşün çoğu hastasından para bile almayan mesleğine saygı duyan biri.istersen adını vereyim nasıl olsa sende ankaradasın bi git yaaa
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ocak 2007 Saat 19:05
Hayır macun yemeklerden önce bir tatlı kaşığı yenir.
Yukarı Dön
kara Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kara Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ocak 2007 Saat 12:44
şimdi macunun adını istesem çok mu şey istemiş olurum?
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ocak 2007 Saat 13:32
Tamam bir araştırmasını yapayım size bir kaç isim söyleyeyim
Yukarı Dön
kartal000027 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 14 Mart 2007
Gönderilenler: 26
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kartal000027 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Mart 2007 Saat 12:52
sevgili kara,maalesef basur bir çok hastalıkta olduğu gibi kalıtsal.Öncelikle bir doktora gidip basor olduğundan emin olmalısın.Çünkü o bölge de aynı özellikleri gösteren bir sürü rahatsızlık var.(fistül,fissür,kanser v.b.)kesin teşhis konduktan sonra zaten doktor ilaç yazar bunun yanında acılı şeylerden uzak durmalısın.kabız olmamaya çalışmalısın.bazı yararlı otlar ve macunlar kullanabilirsen.Ama ilerlemişse ameliyat olman lazımdır.bir çok genel cerrahi uzmanı yağıyor ama maalesef tekrarlama görülebiliyor.bu tür operasyonlardan en başarılısı lazerle ameliyat dedikleri onuda ankara kocatepe caminin karşısında mevlüt topbaş hoca yapıyor.10 dakika sürüyor.
Yukarı Dön
help Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Mart 2007
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı help Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Mart 2007 Saat 15:04
bizde bi ot kullandık ama aldığımız kişi adını söylemiyo parada almıyor.Otu 3 çay bardağı su ile 5 dakika kaynatıyoruz sonra 6 gecede içilip bitiyo baş dönmesi ve ağız kuruluğu yapıyo zayıf bünyelilere vermiyo otu. Acaba bir fikri olan varmı bu ot hakkında kullanıp 1 ayda perhiz yapanlar çok memnun.
Yukarı Dön
green diet Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 14 Nisan 2007
Gönderilenler: 13
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı green diet Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Nisan 2007 Saat 09:53
merhabalar, benimde hemoridim vardı, uzunca bir süre ilaç tedavisi vs bir şeyler deneyerek kurtulmaya çalıştım. size tavsiyem lifce zengin gıdalar tüketmeniz, yani bol sebze, ve bazı meyveleri yemeniz...ayrıca idrarın da dengeli tutulması lazım gerekiyor. yani kesinlikle kabızlık ve ishal olmayacak. ben çare olarak şöyle bir yol izliyorum yaklaşık üç yıldır...kanamalı hemoraidim için, bağırsakları normal dengede çalıştıran ve ilerleyen zamanlarda da tedavi eden bir doğal besin var onu kullanıyorum. kanamalarım kesildi, meme de ortadan kayboldu, tabi tamamiyle iyileşmedim ama eskisine göre çok daha rahatım. ağrılarımda kayboldu, düzenli kullanırsan fayda göreceğinden eminim. ayrıntı için sana benim kullandığm besinin site adresini ve ve telefonlarını veriyorum. kesinlikle yanlış bir şey deneyipte mikrop kapacak yada parazite sebep olacak bir şey deneme malum çok hassas bir bölge...faydalı olması dileğiyle acil şifalar
0212 292 60 43-44
yasamSihirli İksir

Düzenleyen green diet - 16 Nisan 2007 Saat 09:56
Yukarı Dön
lale Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 08 Mayıs 2007
Gönderilenler: 92
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lale Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Haziran 2007 Saat 15:02
Homoroit için bir tedavi yöntemi de benden.
6-7 adet patlıcanın sapını kaynatıyorsunuz. sabah aç karna akşam da yatmadan bir bardak içiyorsunuz. Bir hafta bu tedaviye devam edin hiç bir şeyiniz kalmayacak. Bu arada homoroitin 3 şekilde çıkış nedeni var. 1 Aşırı soğuklar 2) aşırı sıcaklar, 3) Stres
Homoroit hastalarına bu rahatsızlık görülmeye başladığında sıcak suya oturmaları söylenir. Hem de hekimler tarafından. Bunu kesinlikle tavsiye etmiyorum. Çünkü daha da azdırıyor. (Tıpta kendini yenilemeli değil mi?) Ameliyat olanları da biliyorum. Bu ezberlenmiş yöntemlerin dışında yeni çalışmalar ne yazıki bu alanda yapılmıyor. Aylarca acısını çeken insanlarımız var. Ankara'da Kocatepe Cami'nin orada bir doktor varmış. Bu doktor. 15 dk. da operasyonu bitiriyor ve hastalar hiç bir acı duymadan yürüyerek oradan ayrılıyorlarmış. Sizlere kartınıbulmaya çalışacağım. Zira bunu da bana bu doktordan ameliyat olmuş bir arkadaşım önermiş ve kartını varmişti.
Sevgiler

Düzenleyen lale - 03 Haziran 2007 Saat 15:14
Yukarı Dön
sara34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 04 Haziran 2007
Gönderilenler: 161
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sara34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 14:52
böğürtlen kökünü kaynatıp sabahları aç karnına bir su bardağı için,hiçbir şeyiniz kalmayacak,ağrı,sızı,kaşıntı,kanama tarihe karışacak
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 11 Haziran 2007
Gönderilenler: 70
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Haziran 2007 Saat 02:32
sara ne kadar süre kullanmamız gerekiyor?
ne kadar gıcık bir rahatsızlık anlatamam yedilerimizle çok alakalı biraz dikkat edince hafifliyor ama stres yada iş yoğunluğundan dikkat edilmedii zaman hemen nüksediyor
keşke tamamen kurtulabilsek
Yukarı Dön
gülse Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 16 Haziran 2007
Gönderilenler: 365
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gülse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Haziran 2007 Saat 02:50

çok çok geçmiş olsun benım annemde bu hemoraitten müzdaripti yıllar önce amelyat oldu ama cok zor bır amelıyat bunu untmayın.Annemın bağırsağı komple dikişli..lazer falan dıyorlar ondada canının yandıgını soyleyen tanıdıklarım var.hepsı boşş.6 ay kadar cok afedersınz tuvalete cıkamıyorsnz ve sürekli kuşlar gibi bağırıyosnz cok kotu bır rahatsızlık.dedıgnz gıbı yedıklernz cok onemlı. size önerim cok acı ve baharatlı yiyecekleri çok az tüketin.karabiber yameyin.arkadaslar yukarıda bırseyler önermis onları bir deneyin zarar gelmez sonuçta.

Yukarı Dön
sara34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 04 Haziran 2007
Gönderilenler: 161
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sara34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haziran 2007 Saat 01:37
seçgül ben 10 gün kullandım,ben de dış meme vardı,Çok şükür o gün bugündür yok.Anal fissür,yani çatlak için de birebir.
Arkadaşımın 1,5 yaşında bir oğlu var,4-5 günde bir tuvalete çıkıyormuş,tabii kanama oluyormuş ve çocuk feryat figan ediyor.Cerrahiye sevketmişler ve ameliyat denmiş.Ben bir kavanoz böğürtlen kökü suyu verdim.Çocuk olduğu için çay bardağıyla içirmesini söyledim.Bir hafta sonra karşılaştık,kadıncağız bana ne dualar ediyor.Şimdi gayet sağlıklı.Seçgül,ne kadar berbat olduğunu biliyorum.Böğürtlen kökünü dediğim gibi 10 gün kullan,hiçbirşeyin kalmayacak.Ama arada unutmak veya içmemek yok,düzenli kullanmalısın.
Yukarı Dön
erdoğan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 25 Haziran 2007
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı erdoğan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haziran 2007 Saat 10:45
arkadaşlar herkese geçmiş olsun diliyorum.ben 43 yaşındayım geçmişe dayalı hemoroit basur problemim vardı uzun yıllardırda çekiyorum baharatlı ve kızartma agırlıklı yemekleri yiyemiyorudm çünkü ertesi gün azıyordu ve kanamam oluyordu şimdi ise bir arkadaşın tavisyesi üzerine hemoxin tablet diye bir ürün kullandım çok şükür şimdi baharatlıda yesem kızartmada yesem bir sıkıntım olmuyor.mutlaka kullanın derim incelemeniz için saftabiat adlı interSihirli İksir sitesinde detaylı bilgi var mutlaka okuyun ve kullanın.ürün çok pahalı bir ürün değil piyasada 25 ytl size söylediğim sitede 20 ytl bilginiz olsun.ürün tarım bakanlığı izinli bir ürün öyle uyduruk bir ürün de değil.
Yukarı Dön
aslanytu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Haziran 2007
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı aslanytu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haziran 2007 Saat 16:21
merhaba arkaaş;
senın önerdiğin tedavi yöntemi gayt iyi görünüyor ancak biraz daha açıklasan. bu böğürtlen kökünü nereden buluruz.DeadDead
ayrıca ne kadar suya nekadar böğürtlen kökü katarak kaynatalım.her sabah ayrı ayrımı kaynatalım yoksa birr mıktar kaynatrak bir kaç gun kullanalımmı?ittikçe yenıden kaynatırız...

şimdiden teşekkür ederim
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 4>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67