:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

LAZER EPİLASYON - Olayın Tarihi: 26 Şubat 2007 - 26 Şubat 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
human Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 31 Mayıs 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 19
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı human Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: LAZER EPİLASYON
    Gönderim Zamanı: 26 Şubat 2007 Saat 9:05pm

arkadaşlar aramızda lazer epilasyon yaptıran var mı? sonuçlar nasıl,paylaşırsak çok sevinirim.ben yaptırmayı düşünüyorum ama cesaretim yok korkuyorum,bilgileriniz için şimdiden çok teşekkür ederim.

Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
sessiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 02 Kasım 2006
Gönderilenler: 14
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sessiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Şubat 2007 Saat 5:58pm

Bu konuda bende araştırma yapıyorum.. ve edindiğim bilgilere göre cilt rengine göre başarı oranı artıyor veya azalıyor.. ama uzun bir süreç hemen sonuç beklemenin yanlış olduğu söyleniyor..

Yukarı Dön
lütfiye Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Kasım 2006
Gönderilenler: 35
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lütfiye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2007 Saat 8:10pm
Ben yaptırıyorum.Birkaç gün evvel ikinci seansa gittim.Gelişmelerden haberdar ederim.Fakat ilk seanstan sonra açıkçası pek fark göremedim.Sadece batıklara iyi geldi.En iyi sonuç alınan bölgeler   bikini bölgesi ve koltuk altıymış.Biraz acı veriyor ama dayanılmayacak kadar değil.Zaten dereceleri de var.Kişiye göre ayarlıyorlar.
Yukarı Dön
lütfiye Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Kasım 2006
Gönderilenler: 35
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lütfiye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mart 2007 Saat 8:14pm
Üç seansta tamamen tüylerden kurtulunduğuna şahit oldum.Ama arkadaşım beyaz tenli.Kıllar da koyu renk olunca çabuk sonuç alınıyor.Beyaz tenliyseniz tavsiye ederim.Hem daha az para harcamış olursunuz.Çünkü toplamda epeyi pahalıya maloluyor.
Yukarı Dön
carody Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Nisan 2007
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı carody Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Nisan 2007 Saat 11:22pm
...

Düzenleyen carody - 25 Haziran 2007 Saat 10:26am
Yukarı Dön
ozlem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 16 Nisan 2007
Gönderilenler: 126
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ozlem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Nisan 2007 Saat 11:27pm
    carody kaç paraya mal oldu senin hepsinden kurtulman ve nerde yaptırdın?
Yukarı Dön
carody Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı carody Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Nisan 2007 Saat 11:55pm

...

Düzenleyen carody - 25 Haziran 2007 Saat 10:25am
Yukarı Dön
carody Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı carody Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Nisan 2007 Saat 12:05am

...

Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Nisan 2007 Saat 12:23am
lazer epilasyonuda iğneli epilasyonuda deneyen arkadaşım kesinlikle iğneli epilasyonun daha çok işe yaradığını söylemişti...ki 1 2 ay içinde bizde sakallarının :)  kaybolduğunu gördük.ufacık bir iğnesi var her hastanın kendine özel iğnesi oluomuş ve her tedaviye gidildiğinde iğnanle gidiomuşsun:)))   lazer kimi ciltlerde leke yapıo 2 arkadaşımdada  yüzde kulak elmacık kemiği arasında ton farkı yarattı....bilgilerinize...ama yaşlar küçükse bi dönem beklemekten yanayım yüzdeki tüyler için tabi:)bys
Yukarı Dön
carody Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı carody Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Nisan 2007 Saat 8:12am
...

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67