:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

LAZER EPİLASYON - Olayın Tarihi: 26 Şubat 2007 - 26 Şubat 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
suzan76 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Mayıs 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 14
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı suzan76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: LAZER EPİLASYON
    Gönderim Zamanı: 06 Mayıs 2007 Saat 9:30am
Merhaba arkadaşlar,

ben malesef lazer epilasyon mağdurlarındanım.ilk gittiğim yerde 1 seans sonrasında etkisini fazla göremedim.Sonrasında yanı yer için birçok kişiden şikayet duydum.doktor cok iyi çalışmasına rağmen makinanın ayarını düşük tutuyormuş.Bunu gercek eğitim merkezi olan acıbademdeki Eurosante ye gidince anladım.bir kere gitmek bile cok farkettirdi.zaten bu merkez butun doktorların epilasyon eğitimi aldıkları bir merkez.Birçok epilasyon yeri bu şekilde dolandırılıyor.Ben dolandırıldım siz dolandırılmayın ücretleride heryerdeki gibi.Ayrıca alexandra üflemeli modeli yeni olmasına rağmen başarılı değil.
Eurosante tel:0216-428 72 31 Acıbadem köprüsünün 100m kadar yukarısında.E-5 yakın

Düzenleyen suzan76 - 06 Mayıs 2007 Saat 9:33am
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
suzan76 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Mayıs 2007
Gönderilenler: 14
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı suzan76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mayıs 2007 Saat 9:43am
evet tenin rengi önemli.kıl kökleri koyu renktir ve makinanın o rengi görebilmesi icin cilt rengine göre ayarlıyorlar.Elbete ciltte tahriş olmaması için cilde uygun ayar yapılması gerekmektedir. Ama birçok uyanık yer bunu bahane ederek ayarları dahada düşük tutuyor bu şekilde seansları uzatıyorlar.Ayrıca yuzunuz icin lazer epilasyon düşünüyorsanız İPL lazer yaptırmalısınız.Cunku ince tüyler diğer lazer epilasyonlarda ters etkileniyor ve dahada çoğalıyorlar.İPL her bölgeye uygulanabiliyormuş İPL in son teknolojisi DİODE ama o nasıl bilmiyorum benim cilt doktorum yüzüm için İPL i önerdi bana.
Yukarı Dön
aysen84 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 19 Mart 2007
Gönderilenler: 12
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı aysen84 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Mayıs 2007 Saat 11:19am

...

Düzenleyen aysen84 - 01 Ekim 2007 Saat 4:31pm
Yukarı Dön
lütfiye Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Kasım 2006
Gönderilenler: 35
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lütfiye Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Mayıs 2007 Saat 9:16pm
Aysen84, arkadaşım sen uyguladın mı? nasıl böyle kesin konuşabiliyorsun?Ne kadar sürede kurtuldun?Bu karınca yumurtasının belli bir markası var mı?Dolandırılmak istemiyorum da!!!!!!Cevapların için şimdiden teşekkürler.
Yukarı Dön
Rabi$ Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Mayıs 2007
Gönderilenler: 39
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Rabi$ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mayıs 2007 Saat 10:43pm
Arkadaşlar u laze konusunda bende ayağı araştırma yaptım. Özellikle kadın doğumcuların asla tavsıye etmediğini iliyor muydunuz.. Lazer şu an çok yeni bir yöntemmiş ve hala zararları tam olarak bilinmemekteymiş ! :(
Ayrıca kadınlarda ciddi şekilde hormonel bozukluğa yol açıyormuş. Son olarak bazılarında da tamamen bitiriyor derken yoğun şekilde kıllanmaya da yol açıyormuş :(
Aman Dikkat derim!
Yukarı Dön
burkicci Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Nisan 2007
Gönderilenler: 41
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı burkicci Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mayıs 2007 Saat 3:34pm

ben hamileyken yaptırmak istemiştim,aksine kadın doğum doktorum yaptırabileceğimi(3 ayı geçtikten sonra)çünkü birçok rahatsızlığın lazerle tedavi edildiğini hiçbir zararının olmadığını söyledi,lazerle tedvi edilen o kadar çok hastalık varki böbreklerdeki taşı kırmaktan tutunda varisleri yok etmeye kadar,zararlı olduğunu hiç sanmıyorum.benim fikrim...

Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 08 Nisan 2007
Gönderilenler: 181
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mayıs 2007 Saat 5:31pm

lazer yaptırıp da ,çok memnun olanlar da var çok pişman olanlar da var. sanırım  asıl mesele, iyi bir yerde, uzman bir kişiye, ve en son teknikte çalışan "aleksandre" cihazı ile yaptırmak.

forumda "carody"  arkadaşımız yaptırmış, hala da devam ediyor ve de çok memnun.

zararları olduğunu ben de düşünüyorum , ama yararları da olduğu kesin.  belki de kişiden kişiye ciltten cilte değişiyor.

Düzenleyen Leydii - 11 Mayıs 2007 Saat 5:33pm
Yukarı Dön
Rabi$ Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Mayıs 2007
Gönderilenler: 39
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Rabi$ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Mayıs 2007 Saat 6:46pm
Hımm doktorların tavsiye ettiğini inanın ilk kez duyuyorum. sanırım ben yapım itibari ile sağlık konusunda çok korkak olduğum için bu yöntemi hiç düşünmedim. Dilerim bana anlatılan kadar zararlı bir yöntem değildir.
Lazer yaptıracağınıza neden iğneli epilasyon yaptırmıyorsunuz peki ?? Hiç olmazsa zararı yok! ben yaptırdım ve çok memnunum
Yukarı Dön
logyyy Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 03 Mayıs 2011
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı logyyy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Mayıs 2011 Saat 2:08pm
çok teşekkürler bilgiler için 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67