:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Neden Alternatif Tıp?>Alternatif Tıp neden terçih ediliyor?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ÜĞRAŞ ÜĞRAŞ NEREYE KADAR - Olayın Tarihi: 17 Mayıs 2007 - 17 Mayıs 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Mayıs 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 8
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı furkanx26 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: ÜĞRAŞ ÜĞRAŞ NEREYE KADAR
    Gönderim Zamanı: 17 Mayıs 2007 Saat 07:59

ARKADAŞLAR SLM BEN FURKANX26

Benim sölemek istediğim şey şu
biz bu bitkiselleri hakkaten keşfetmişiz ve faydalı olduğu yatssınamaz ama
 memleketimizde öle hava kirliliği var vede okadar hormonlu besinler tüketiyoruz ki inanın öle olmamış olmasaydı hastanenin yolunu unuturduk
bakın bi vesileyle gürcistana giden bi dernek yöSihirli İksiricisi arkadaşım la görüştüm arkadaşım aynen diyoki bana
orda hava kirliliği sıfır ve hormonlu gida denen bişe yenmez ve içilmez miş
oranın hastaneleri de aynen in cin top oynuyo şeklindeymiş doktorlar anca acıl vakalarla ilgileniyolarmış nerdeyseyani
bide bizi düşündüm ben izmitliyim bırakın kirliliği burda aygaz tüpraş vs fabrikaları mevcutya Allah göstermesin bi patlama olsa bi anda kül olamamız içten bile deil yani
hendeğe kadar buraları Allaha emaSihirli İksiriz yani
velhasıl memleketi düşünmek yöSihirli İksirici tayfası için neden bukadar zor anlamış deilim
ama diyorumki ALLAH HESABI TAS TAMAM GÖRENDİR biz mazlum bi halkız ve bizim ahımız yerde kalmaz bize böle muameleyi reva görenler sorgusuz kalmaz
herkeze slm lar tekrar

Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağutos 2007 Saat 21:57
furkan uğradığın yok valla siteye...uğraşmasak nlacak bide onu düşün?sölediklerine katılıyorum ama uğraşmasak daha kötü olmazmı.mümkün olduğunca oksijen yeşillik görebileceğimiz mekanlara gitmeliyiz....spor yapmalıyızki bu saydığın kötü şeylerin etkilerini  azaltalım.dağ taş fabrika oldu çok yazık ama.gelişmekte olan tüm ülkelerin sorunu bu saydıkların.sen gene güzel yerde yaşıosun ya biz napalım ankarada kutu kadar yer:))))fırsat buldukça abanta ist a kaçmaya çalışıyorum bende,bu saydıklarının etkisini azaltabilmek için.hormonsuz gıdaların üretimi ve tüketimide bence kısa bi süre içinde artacak.köye taşınıcaz yada topluca olacağı bu:))
Yukarı Dön
MERHAMETLİ Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 28 Nisan 2010
Gönderilenler: 40
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı MERHAMETLİ Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Nisan 2010 Saat 11:07
Orjinalini yazan: furkanx26

ARKADAŞLAR SLM BEN FURKANX26

Benim sölemek istediğim şey şu
biz bu bitkiselleri hakkaten keşfetmişiz ve faydalı olduğu yatssınamaz ama
 memleketimizde öle hava kirliliği var vede okadar hormonlu besinler tüketiyoruz ki inanın öle olmamış olmasaydı hastanenin yolunu unuturduk
bakın bi vesileyle gürcistana giden bi dernek yöSihirli İksiricisi arkadaşım la görüştüm arkadaşım aynen diyoki bana
orda hava kirliliği sıfır ve hormonlu gida denen bişe yenmez ve içilmez miş
oranın hastaneleri de aynen in cin top oynuyo şeklindeymiş doktorlar anca acıl vakalarla ilgileniyolarmış nerdeyseyani
bide bizi düşündüm ben izmitliyim bırakın kirliliği burda aygaz tüpraş vs fabrikaları mevcutya Allah göstermesin bi patlama olsa bi anda kül olamamız içten bile deil yani
hendeğe kadar buraları Allaha emaSihirli İksiriz yani
velhasıl memleketi düşünmek yöSihirli İksirici tayfası için neden bukadar zor anlamış deilim
ama diyorumki ALLAH HESABI TAS TAMAM GÖRENDİR biz mazlum bi halkız ve bizim ahımız yerde kalmaz bize böle muameleyi reva görenler sorgusuz kalmaz
herkeze slm lar tekrar

Selamün aleyküm kardeşim.Siz mümkünse oradan taşının.Yoksa erken yaşlanır, çabuk hastalıklara düçar olursunuz.Hava kirliliği her türlü hastalığı  beraberinde getirir.Onun için o yeri terkediniz.O yeri sevsenizde bu böyledir.Önemli olan sağlığınızdır vesselam..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67