:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

CİLT BEYAZLATMA&BEYAZLATICI KREMLER - Olayın Tarihi: 24 Mayıs 2007 - 24 Mayıs 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 17>
Yazar
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 08 Nisan 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 181
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: CİLT BEYAZLATMA&BEYAZLATICI KREMLER
    Gönderim Zamanı: 24 Mayıs 2007 Saat 21:56
DİPLOMALI AKTAR
CİLT BEYAZLATMAK  için bir öneriniz olabilir mi acaba? beyaza kaçan kumral bir tenim var, ( herhangi bir koyuluk, renk uyumsuzluğu ya da cilt problemimi yok ,renk açısından) sadece daha beyaz olması için. BEYAZ KİL duydum beyazlatırmış diye, bu gün bir aktara sordum ; beyaz kil yok- olmaz, gri renktedir kil dedi, başka da çeşiti yok dedi. acaba doğru mu? ki aldım gri renkteki kilden, acaba BEYAZLATMAYA FAYDASI OLUR MU? şimdiden teşekkürler
Yukarı Dön
sessiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 02 Kasım 2006
Gönderilenler: 14
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sessiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mayıs 2007 Saat 21:36
Leydii ben bir yöntem duymuştum ama ne kadar etkili bilemiyorum kullanmadım..bunu tv de bir bayan önermişti.. limon suyunu cildine sürüyorsun kurumadan üzerine talk pudra sürüyorsun ve bir süre bekletiyorsun.. bu yöntemin cildin rengini açacağı söyleniyor..

Düzenleyen sessiz - 26 Mayıs 2007 Saat 21:39
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mayıs 2007 Saat 22:09
teşekkür ederim. denemekde yarar var. limon sürerim hep zaten, bu defa da  üzerinede pudrayı eklerim:)
Yukarı Dön
sessiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 02 Kasım 2006
Gönderilenler: 14
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sessiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Mayıs 2007 Saat 18:30
Leydii denedikten sonra sonuçlarını bizlerle paylaşırsan sevinirim..
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 31 Mayıs 2007
Gönderilenler: 33
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Mayıs 2007 Saat 17:01
merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.çok güzel paylaşımlar var olduğunu görünce dayanamadım.çok güzel bir forum burası.özellikle kyy kullananların sonucunu merakla bekliyorum:)) limon suyunu yüze sürmek cilde zarar vermezmi arkadaşlar.yüzün derisi diğer yerlere nazaran daha hassas sonuçta.zarar vermeyelim
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 00:07
katre
HOŞGELDİN aramıza
gerçekten buradaki bütün arkadaşlarımız çok paylaşımcı ve duyarlılar.
limon a gelince; çok fazla bekletilmediği sürece yüz de tahriş yapmıyor. ( kendi adıma) bilakis vitamin:)) " tüy dökücüler" bölümünde limonla ilgili   iletiler var okursun .
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 08:31
hoşbulduk leydii :) o halde bende deniyeyim şu limonu bakalım. tüy dökücüler bölümünün sürekli takipçisiyim.teşekkürler canım
Yukarı Dön
panzehır Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 29 Mayıs 2007
Gönderilenler: 30
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı panzehır Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 11:59
merhaba leydii
eğer kullandıysan limonla pudranın bi etkisi oldumu?
birde ne kadar doğru bilmiyorum ama adı RIVAGE olan bi beyazlatma losyonu varmış
tamamen bitkiselmiş.

Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 14:14
merhaba panzehir
henüz limon ve pudra önerisini uygulamadım. zaten bir kerede sonuç olmaz, haftanın 3-4 günü uygulamak gerekir diye düşünüyorum böyle yöntemleri.
YOĞURT MASKESİ de beyazlık veriyor bu hafta sürdüm birkaç kez, sürekli kullanılırsa belirli bir yöntem  ,zaman içerisinde işe yarar ancak.
bir de PİRİNÇİ kaynatıyorum, soğuyunca suyunu küçük bir  şişeye alıyorum, onunla yıkıyorum yüzümü. Claudio Schiffer,  uyguluyormuş PİRİNÇ suyunu yüzüne BEYAZLIK için.
SALATALIK SUYU 2 KAŞIK VE LİMON 2 KAŞIK , bir de bunu duydum ama uygulamadım.
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 14:18
aklınızda olsun, ALİX AVİEN'in beyazlatıcı maskesi varmış, haftada 2 kez uyuglanıyormuş, bu maskeyi alacağım, bakalım nasıl olacak?

dediğin gibi RİVAGE'yi ben de duydum, sitesine baktım ama, herhangi bir satış noktasını bulamadım bir türlü, yoksa onu da alırım. benim de aklıma yattı, bitkisel dediğin gibi.
bir de FAİR- LOVELY kremi varmış, ama onun da Türkiye de satıldığı bir nokta bulamadım.araştırıyorum.
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 14:21
Beyazlatıcı krem-losyon vs.. en iyileri Japonyada ve japon markalı ürünlerde. japon kadınları beyazlık hastası, hayalet gibi geziniyor kadınlar:)))) dünyanın bir çok ülkesinde heleki Japonya da, beyazlık asaletin simgesi, o yüzden en büyük pazar japonyada:))
japon ürünleri satan bir yer yokmudur koskoca istanbulda ya:))
Yukarı Dön
panzehır Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı panzehır Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 14:25

ooooo çok iyi

bende bu dediklerini yapıcam ve araştırcam gelişmeleri yazarım.
teşekkürler leydii.Clap

Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 14:34

bir de özelikle ,yaz mevsimindeyiz 45-50 koruma faktörlü koruyucu sürmeden dışarı çıkmıyorum ben. bu da çok önemli. SEBAMEDin 45 98%  bebekler için olanını kullanıyorum.

Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 14:39
tamam:) panzehir
aslında bu tarz ürünler, hele ki yurt dışında o kadar yaygın ki bizde yok malesef, olanları da  çok pahallıdır emiğnim. bir kız arkadaşım benim 5 katım beyaz bembeyaz yahu:)) hala da daha nasıl ceset gibi olurum diye uğraşıyor:)))))))
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 14:40

leydi peki pirinç suyu işe yaradımı sende hergünmü yapıyorsun uygulama şeklini ve pirinci kaynatma süresi hakkında biraz daha bilgi versen.sağol:)

Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 14:55
fair lovely  baya da ucuzmuş 8 YTL..şaşırdım valla
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 14:56
katrecim

gece bir çay bardağı pirinçi iyice kaynattım prinçler şişene kadar:)) sabahta suyunu süzdüm şişeye döktüm, 2 gün içinde 4-5 kere yıkadım yüzümü . ama dediğim gibi bu birden olacak bir şey değil, sürekli  kullanmak lazım. bunun yanında da beyazlatıcı bir krem olursa çok daha iyi olur. ben şimdi RİVAGE ye mail göndermeye çalışıyorum, bir türlü gitmiyor, istanbulda satış noktası var mı ve fiyatı nedir diye. siz de bir denesenize yahu:(( google den RİVAGE yi aratın, resmi sitesi çıkıyor. bir deneyin.
Yukarı Dön
panzehır Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı panzehır Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 14:56
Whitening düoPack, Luminous Bu ürün de var beyazlatıcılar arasında
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 14:58
ama işte satışı yok Türkiye de,(ben bulamadım yani) fair lovelynin, uyanığın biri kullanmış tüpünden sonra da 8 ytlye satmaya kalkmış:)) bu kremin tvlerde çok reklamıda olmuş(yurtdışında), esmer kadınları aşşaladığı düşüncesi ile kadın öregütleri tarafından  reklamları durdurulmuş:))
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 15:03
tamam leydicim bende mail göndereyim rivageye satış noktaları nerelerde diye.narlıdere/izmir diye bir adres verilmişti sitesinde.gördünmü sen onu leydi?
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 17>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67