:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

CİLT BEYAZLATMA&BEYAZLATICI KREMLER - Olayın Tarihi: 24 Mayıs 2007 - 24 Mayıs 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 17>
Yazar
Mesaj Tersinden sırala
jalekaya Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 05 Mart 2012
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 13
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jalekaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: CİLT BEYAZLATMA&BEYAZLATICI KREMLER
    Gönderim Zamanı: 09 Aralık 2012 Saat 04:21
satışı yok sanırım artık?
Yukarı Dön
serenselenay Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 10 Temmuz 2012
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı serenselenay Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Temmuz 2012 Saat 21:47
ARKADAŞLAR BEN ARAPKZNI DÜZENLİ KULLANDM VE HİÇBİR FAYDASN GÖRMEDİM KREMİ SÜRDÜĞÜNÜZDE ALDATICI BİR AÇKLK GÖSTERİYOR FAKAT LEKELERİ ÖNLEMİYOR. TAVSİYE ETMEM BENDE BAŞKA ÇARELER ARADM ŞİMDİ ARGAN YAĞNM KULLANYORUM LEKELER AZALMAYA BAŞLAD TAVSİYE EDERİM FAKAT DÜZENLİ KULLANM ŞART
Yukarı Dön
jalekaya Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jalekaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Mayıs 2012 Saat 11:33

güzel bilgiler. teşekkürler

Düzenleyen nature - 19 Mayıs 2012 Saat 16:59
Yukarı Dön
beyazayse Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Mart 2011
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı beyazayse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Mart 2012 Saat 23:42
slm arkadaşlar Türkiyeye yeni bir ürün gemiş ismi yoko krem google içinde ararsanız bulursunuz leke , ton açma , sivilce gibi çok farklı ürünleri var ben anti aging sabun ve kremlerini kullanıyorum inanın mukemmel sonuç veriyor ve ben çok memnunu sizlerede öneririm
YOKO LEKE BEYAZLATICI KREMLER
Yukarı Dön
jalekaya Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jalekaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mart 2012 Saat 10:09
Faydalı bilgiler. Teşekkürler.
Yukarı Dön
ayscgl Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 09 Aralık 2011
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ayscgl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Aralık 2011 Saat 15:17
merhaba arkadaşlar ben de cildimin renginden hiç mennun değildim buğday tenliyim yüzümün daha açık renk olmasını istiyordum. çeşitli kremler kullandım ama içindeki kimyasal maddelerden korktum. limonlu falan bi karışımlar vardı onlar da hiç fayda etmedi. am bir gün makedonya göçmeni arkadaşım onların arnavut krem diye bilinen aklık adında bi kremi olduğunu söyledi ben de internette araştırdım ve hiç bir yan etkisini görmedim. sonra kendime de aldımve çok memnunum gerçekten ayrıca uzun süreli kullanımda kalıcı bi beyazlık veriyomuş ve kırışıkların oluşmasını geciktiriyomuş. ben 70 lira verdim pahalı diyeniniz olabilir ama gerçekten değdi. normal nemlendirici kremle kullandığım içinde baya gidecek gibi duruyor. ayrıca annemin gençliğinde bilinçsiz güneşlenmesinden kaynaklanan çil gibi izler vardı onları da geçirdi baya. aldığım arkadaşımında sivilce izlerinde gözle görülür bi değişme oldu mucize gibi krem :D almak isteyen olursa yardımcı olabilirim.
Yukarı Dön
Imposs1bLeChiLd Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 30 Haziran 2011
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Imposs1bLeChiLd Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Haziran 2011 Saat 10:35
ArkadasLar ben yeni katıLdım..Bende yüzümü beyazLatma istiyorum..ama şöyLe bi sorun var esmer deiLim..Kırmızıyım.. vücüdumda her yerim beyaz yanLzca yüzüm kırmızı..Acaba sizin bu yöntemLeri uyguLasam işe yararmı ?? 
ömer aga
Yukarı Dön
asliuzun Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 27 Nisan 2011
Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asliuzun Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Nisan 2011 Saat 14:33
geçen bende araştırdım pek bulunmuyormuş artık ama iyi bir krem diyorlar firma senede belli miktar üretip üretimi durduruyormuş yani şanlıysanız yetişiyorsunuz ben bulamadığım için Herbal Mix Salyangoz kremleri var normali değil yalnız Herbal Mix olanları lekeler konusunda bende çok iyi sonuç verdi her markanın var
Yukarı Dön
aylühşeker Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 29 Eylül 2010
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı aylühşeker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Nisan 2011 Saat 17:22
mrh leydii  pirinç suyunu ne kadar bekletiyon nasıl yapıyorsun bi anlatırmısın benmde koltuk altımda ten uyumsuzlugu var onun için kullanmka isitoyrum lütfen cvp verirseniz sevinirim çok tşkrler şimdiden....
Yukarı Dön
beyazayse Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Mart 2011
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı beyazayse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mart 2011 Saat 16:35
slm arkadaslar YOKO CİLT beyazlatıcı ürünleri 20 gün sonra Türkiyede satılmaya başlıyacaklarmış bir arkadasım Türkiye distribütorlugünü almış  ben ondan bazı numuneler aldım ve 12 gündür bazı ürünlerini kullanıyorum ve sonuçlar gerçekten  mükemmel ve inanın sadece cilt beyazlatması degil koltukaltı genital bölge beyazlaması ve bu bögedeki batıklatrda, genel vücütytaki batıklarda daha neler neler ilginç ve çok güzel faydalı ürünler ve bu ürünlşerin hepside bitkiselmiş bu dahada güzel.
YOKO LEKE BEYAZLATICI KREMLER
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2011 Saat 17:09
hifi tavsiyelerin için teşekkürler de ben anlamadım,önce prof.cilt doktoruyum demişsin ,son mesajındada yağ bezelerin için tavsiye istemişsin :)
Yukarı Dön
Hifi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Şubat 2011
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Hifi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2011 Saat 18:47
Sayın Hocam benim cildim lekeli ve mat bir cilt.yağ bezelerim var bana ne önerirsiniz ? 
Yukarı Dön
Hifi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Hifi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2011 Saat 18:39
ArkadaşLar ßen Prf. CiLt Doktoruyum Okuyum dedim ve sizin yazışmalarınızı qrdm ve size bir faydamın olableciqini dşndm eqer bna birşey yazmak isterseniz buraadan yazabilrsiniz herşeyi söylerim sizlere Ve bir şey daha vermek isTiorm  : Cilt beyazlatmak için : 

* 3 Yemek kaşıqı Taze SüT , 1 Yemek Kaşığı saF aLkoLü KarışTırın Koyu Kıvama qeLsin azcık bekletin cam köşesnde ve o koyu kıvame geldikten sonra pamukla masaj yaparak cildinize hafif hafif sürün ve faydalarını qörün ßen kendimde denediqim içn szlere sunuyorum :)
Yukarı Dön
Hifi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Hifi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2011 Saat 18:35
Merhaba ßen yeni katıldım aranıza çok güzel ve hoşsunuz yazdıklarınızı okuyorum fakat benimde sizlere bir tavsiyem warr : 

* Göz Altı MorLukLarı için : 5 gr ebegümeci ve 2 yemek kaşıqı süT Kullanın ve bana neler olduqunu anlatın vallahi ben denedim çok işime yaradı deneyin Tavsiyem Wink
Yukarı Dön
rhnglsy Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 15 Aralık 2010
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı rhnglsy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Aralık 2010 Saat 18:20

mrb kardeş daha once gittigidiyor da satıyodun daha önce bi kere almıştım tekrar almayı düşünüyorum.

mail adresi vermek yasaktır.

Düzenleyen nature - 15 Aralık 2010 Saat 19:05
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Kasım 2010 Saat 13:58
Orjinalini yazan: aylühşeker

ya yaptım hiç bi işe yaramadı baska önerileriniz varsa söyleryin lütfennn
denediğin şey neydide işe yaramadı,anlayamadım aylühşeker
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı aylühşeker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Kasım 2010 Saat 13:53
ya yaptım hiç bi işe yaramadı baska önerileriniz varsa söyleryin lütfennn
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı aylühşeker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Kasım 2010 Saat 13:26
rol-on dedorantmı şişesi onun içine limon suyu doldurmamız gerekiyor tşkr ederim bu arada
Yukarı Dön
sakiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 02 Kasım 2010
Gönderilenler: 22
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sakiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kasım 2010 Saat 14:30
Orjinalini yazan: aylühşeker

YA BNDEDE AYNI SORUN VAR BENMDE KOLTUKALTIM TEMİDEN Bİ RENK KOYU RENKTE NE YPMM GEREKİYO BİLENNİZ VARMI TİŞÖRT GİYMEKTEN UTANIYORUM YARDIM EDİN BANA CVPLARINIZ BKLİORUMCryCryCryCry

bende aynı şeyden dert yanardım bitmiş bi roll-on şişesine limon suyu doldurup her akşam sürdüm ve 4.günde hemen beyazladı ama sadece limon suyu biraz yakıyo ama hemende işe yarıyo tavsiye ederim (:
~ ъύѕЅѕяa∂éм ~

ья науат giьi аvcυма çіziLdіи..*
Yukarı Dön
sakiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 02 Kasım 2010
Gönderilenler: 22
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sakiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kasım 2010 Saat 14:28
bence limon suyu sürmelisin şahsen denemiştim çok işe yarıyor ben saf sürdüm çnkü yüzüme sürmemiştim ellerime filandı ama sen biraz sirke ve suyla karıştırıp sürebilirsin (:
~ ъύѕЅѕяa∂éм ~

ья науат giьi аvcυма çіziLdіи..*
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 17>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67