:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

CİLT BEYAZLATMA&BEYAZLATICI KREMLER - Olayın Tarihi: 24 Mayıs 2007 - 24 Mayıs 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 14151617>
Yazar
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: CİLT BEYAZLATMA&BEYAZLATICI KREMLER
    Gönderim Zamanı: 21 Temmuz 2010 Saat 16:39
Orjinalini yazan: → Ayşe Nur_!

yeni olduqumu söylemiştim kızmana gereg yog tatlım bir daha yazmam olur biter ha birde azıomuş değil azıyormuş oldugunu bende biliyorum.

yeni olduğunuzu biliyoruz efendim
ayrıca kızmada yok.
sadece küçük bir uyarıydı.
sağlıklı tartışma -yazışma için bazı kurallara uymak durumundayız hepimiz Tongue

Yukarı Dön
gedu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 09 Ağutos 2010
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gedu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ağutos 2010 Saat 12:53
Orjinalini yazan: kahtalı

fazıl çilime devam ediorum :)))))))  ama çok yoğun bişey bu bee sadece beyazlatmak istediğim yere sürüorum.yani lekelere... daha yeni oldu ya,ben bişey anlamadım ama umarım işe yarar ben haber veririm.bende dişlerime karbonatı deniorum:))))) işe yarıo ama umarım mineleri çizmeyiz....ewet çok komik karbonat maskesi:))))  bide  yoğurtla karıştırınca kocaman oluo kabarıo suratta görmen lazım.. bys
selam kızlaarr ben yeniyim :) ya bişe sorcam canım bu fazıl çil adından belli ama çilleri geçiriyor mu?
Yukarı Dön
doktortalha Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 06 Eylül 2010
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı doktortalha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2010 Saat 13:12
Selam arkadaşlar beni hatırlayan varmı eskilerden =) ..Amerikadan Cilt beyazlatma kremi bulmştum 4 sene önce , isteyen bana ulaşabilr
Yukarı Dön
aylühşeker Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 29 Eylül 2010
Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı aylühşeker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eylül 2010 Saat 17:42
YA BNDEDE AYNI SORUN VAR BENMDE KOLTUKALTIM TEMİDEN Bİ RENK KOYU RENKTE NE YPMM GEREKİYO BİLENNİZ VARMI TİŞÖRT GİYMEKTEN UTANIYORUM YARDIM EDİN BANA CVPLARINIZ BKLİORUMCryCryCryCry
Yukarı Dön
hasibe Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 30 Eylül 2010
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hasibe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Eylül 2010 Saat 14:26

ben sana ulaşmak istedim bu krem için mail yolu ile fakat cvp alamadım.Mail adresini verirsen daha detaylı konuşabilirz

Yukarı Dön
hyry Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 30 Eylül 2010
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hyry Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Eylül 2010 Saat 16:00
BİDE bu domates rendesinin içine un karıştırıp bisüre snra ılık su ile yıkadm bn hem domates cilde parlaklık yumuşaklık ve beyazlık katar denemekten zarar çıkmaz Wink
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı aylühşeker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ekim 2010 Saat 00:04
tamam teşekkür ederim deneyecem bunu inş işe yarar yaa çok kötü bişey bu arkadaslar farklı bi bilgisi olan lütfen cevap yazsın çok ihtiyacım var bunaCryConfusedConfusedConfusedConfused
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ekim 2010 Saat 09:38
Orjinalini yazan: aylühşeker

YA BNDEDE AYNI SORUN VAR BENMDE KOLTUKALTIM TEMİDEN Bİ RENK KOYU RENKTE NE YPMM GEREKİYO BİLENNİZ VARMI TİŞÖRT GİYMEKTEN UTANIYORUM YARDIM EDİN BANA CVPLARINIZ BKLİORUMCryCryCryCry

koltuk altı ten renginiz herzaman bir ton koyumuydu ,yoksa güneşlenme sonrası yada epilasyon yapıorsanız,özellikle ağda sonrası oluşan türde filanmı?
doğuştan gelen ten rengini açmak biraz zor ,ama sonradan oluşan ton farklılığını gideren kremler var ,expigment i duymuştum.
bide yakın zamanda duyduğum "çinko oksit"içerikli kremlerde beyazlatıyormuş.
ama %40 çinko oksit içeren kremler tavsiye edilmiş yorumlarda,eczaneden alabilirsin.
benim bildiklerim şimdilik bu kadar.
Yukarı Dön
sakiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 02 Kasım 2010
Gönderilenler: 22
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sakiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kasım 2010 Saat 14:28
bence limon suyu sürmelisin şahsen denemiştim çok işe yarıyor ben saf sürdüm çnkü yüzüme sürmemiştim ellerime filandı ama sen biraz sirke ve suyla karıştırıp sürebilirsin (:
~ ъύѕЅѕяa∂éм ~

ья науат giьi аvcυма çіziLdіи..*
Yukarı Dön
sakiz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 02 Kasım 2010
Gönderilenler: 22
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sakiz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Kasım 2010 Saat 14:30

bende aynı şeyden dert yanardım bitmiş bi roll-on şişesine limon suyu doldurup her akşam sürdüm ve 4.günde hemen beyazladı ama sadece limon suyu biraz yakıyo ama hemende işe yarıyo tavsiye ederim (:
~ ъύѕЅѕяa∂éм ~

ья науат giьi аvcυма çіziLdіи..*
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı aylühşeker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Kasım 2010 Saat 13:26
rol-on dedorantmı şişesi onun içine limon suyu doldurmamız gerekiyor tşkr ederim bu arada
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı aylühşeker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Kasım 2010 Saat 13:53
ya yaptım hiç bi işe yaramadı baska önerileriniz varsa söyleryin lütfennn
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Kasım 2010 Saat 13:58

ya yaptım hiç bi işe yaramadı baska önerileriniz varsa söyleryin lütfennn
denediğin şey neydide işe yaramadı,anlayamadım aylühşeker
Yukarı Dön
rhnglsy Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 15 Aralık 2010
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı rhnglsy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Aralık 2010 Saat 18:20

mrb kardeş daha once gittigidiyor da satıyodun daha önce bi kere almıştım tekrar almayı düşünüyorum.

mail adresi vermek yasaktır.

Düzenleyen nature - 15 Aralık 2010 Saat 19:05
Yukarı Dön
Hifi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Şubat 2011
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Hifi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2011 Saat 18:35
Merhaba ßen yeni katıldım aranıza çok güzel ve hoşsunuz yazdıklarınızı okuyorum fakat benimde sizlere bir tavsiyem warr : 

* Göz Altı MorLukLarı için : 5 gr ebegümeci ve 2 yemek kaşıqı süT Kullanın ve bana neler olduqunu anlatın vallahi ben denedim çok işime yaradı deneyin Tavsiyem Wink
Yukarı Dön
Hifi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Hifi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2011 Saat 18:39
ArkadaşLar ßen Prf. CiLt Doktoruyum Okuyum dedim ve sizin yazışmalarınızı qrdm ve size bir faydamın olableciqini dşndm eqer bna birşey yazmak isterseniz buraadan yazabilrsiniz herşeyi söylerim sizlere Ve bir şey daha vermek isTiorm  : Cilt beyazlatmak için : 

* 3 Yemek kaşıqı Taze SüT , 1 Yemek Kaşığı saF aLkoLü KarışTırın Koyu Kıvama qeLsin azcık bekletin cam köşesnde ve o koyu kıvame geldikten sonra pamukla masaj yaparak cildinize hafif hafif sürün ve faydalarını qörün ßen kendimde denediqim içn szlere sunuyorum :)
Yukarı Dön
Hifi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Hifi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Şubat 2011 Saat 18:47
Sayın Hocam benim cildim lekeli ve mat bir cilt.yağ bezelerim var bana ne önerirsiniz ? 
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Şubat 2011 Saat 17:09
hifi tavsiyelerin için teşekkürler de ben anlamadım,önce prof.cilt doktoruyum demişsin ,son mesajındada yağ bezelerin için tavsiye istemişsin :)
Yukarı Dön
beyazayse Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Mart 2011
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı beyazayse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mart 2011 Saat 16:35
slm arkadaslar YOKO CİLT beyazlatıcı ürünleri 20 gün sonra Türkiyede satılmaya başlıyacaklarmış bir arkadasım Türkiye distribütorlugünü almış  ben ondan bazı numuneler aldım ve 12 gündür bazı ürünlerini kullanıyorum ve sonuçlar gerçekten  mükemmel ve inanın sadece cilt beyazlatması degil koltukaltı genital bölge beyazlaması ve bu bögedeki batıklatrda, genel vücütytaki batıklarda daha neler neler ilginç ve çok güzel faydalı ürünler ve bu ürünlşerin hepside bitkiselmiş bu dahada güzel.
YOKO LEKE BEYAZLATICI KREMLER
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı aylühşeker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Nisan 2011 Saat 17:22
mrh leydii  pirinç suyunu ne kadar bekletiyon nasıl yapıyorsun bi anlatırmısın benmde koltuk altımda ten uyumsuzlugu var onun için kullanmka isitoyrum lütfen cvp verirseniz sevinirim çok tşkrler şimdiden....
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 14151617>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67