:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

CİLT BEYAZLATMA&BEYAZLATICI KREMLER - Olayın Tarihi: 24 Mayıs 2007 - 24 Mayıs 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 17>
Yazar
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 08 Nisan 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 181
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: CİLT BEYAZLATMA&BEYAZLATICI KREMLER
    Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 15:07
dayanamadım vallahi:))email falan uğraşmadan direk alo yaptım:))RİVAGE ye, İstanbulda satış yeri varmış,ama tlfdaki bayan, Sevinç hanım la görüşürseniz bilgilendiri kendisi pazartesi gelecek dedi. listesinden de rica ettim fiyatlata baktı;
kremi:    58 ytl + KDV
losyonu: 67 ytl + KDV 
bence çok iyi fiyatlar hani öyle aşşıırıı pahallı değil. ben ist deki yerini öğrenir öğrenmez UÇARAK GİDER ALIRIM:))))
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 31 Mayıs 2007
Gönderilenler: 33
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 15:12
aa çok iyi leydi peki acaba ikisini birdenmi kullanmamız gerekecek.hem krem hem losyon yani.sen pazartesi görüşünce bizide bilgilendirirsin artık.gerçi ben istanbuldada değilim aba bakalım bi şekilde temin etmeye çalışırım artık naapalım.
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 15:16
madem ist de değilsin kargo ile de isteyebilirsin, hem ikisini bir arada kullanmak gerekmez, losyon daha ince kıvamlıdır ,losyonlar genel de vücutta kullanılır, ben özellikle ayrı ayrı sordum fiyatlarını. ben alınca KREMini alırım sadece. hangi ildesin yaz da, sorarım bulunduğun ilde var mı satış noktası diye,yazarım sana ben. AK-PAK olalım:)))))))
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 15:21
ben urfadayım leydicim çok sağol yaa canım
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 15:29
1 tatlı kaşığı lanolin ile 1 çorba kaşığı vazelini benmari usulü eritin. İçine 1 çorba portakal suyu, 1 tatlı kaşığı taze elma suyu, 1 çorba kaşığı beyaz kili ekleyin. Karışımı bir cam şişede, soğuk yerde saklayın.Evde olduğunuz zamanlarda bu karışımı yüzünüze sürün. Kalabildiği kadar kalsın. Sonra da yıkayın. Haftada 3 gün uygulayın. Dışarı çıkarken en az 20 koruma faktörlü bir krem kullanın. suna dumankayanın cildi beyazlatmak için bitkisel formülü arkadaşlar.
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 15:31

ne demek ya:)) amaç paylaşmak katre

tamam ben sorarım Urfa da var mı alabileceğin bir yer diye, daha da yoksa kargo ile istersin. hoşcakal
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 15:33
çok sağol leydicim.allah güzel gönlüne göre versin.hoşçakal canım
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 15:36
ben de okudum o formulü,ama hiç uğraşamam,bir süre sonra bozulur o karışım. kremi alınca istediğim anda sürerim ,bozulma tehlikesi yok:) hem ben kil de aldım,unuttum söylemeyi:) beyaz kil aradım tırım tırım , yok dediler beyazı. gri renkte yeşilimtrak gibi kil aldım. 2 ytl  bedava yani,çok da faydalıymış kil maskesi aklınızda oslun.aktardan aldım
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 15:40
bende lanolin diye birşey bulamadım sormadığım aktar kalmadı.bana o da ne diye bakıyorlar.kil bendede var ama dediğin gibi beyaz değil grimsi bir renkte
Yukarı Dön
panzehır Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 29 Mayıs 2007
Gönderilenler: 30
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı panzehır Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 15:41

ya  ben istanbuldayım alıcağın yeri örenince bende bilim

hemen alırım.leydii
ya süpersiniz teşekkürler :)))
Yukarı Dön
panzehır Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı panzehır Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Haziran 2007 Saat 15:52
ben bu işe baş koydum valla alıx avıeninde maskesini alcam oda pahalı bişiy değildir.şu hafta sonu bi araştırcam şuan işteyim ve zaman yok :(
bişiyler bulunca size yazarım....
byeeeeee 
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Haziran 2007 Saat 02:36

tamam :) panzehir

ben söylerim ,yazarım foruma  RİVAGEnin İST satış yerini.  bakın bir de İNNOVA nın 44 ytl ye beyazlaştırıcı kremi varmış. bu marka bir çok yerde satılıyor, eczane... parfümeri...hangisini alsak yahu,karar veremedim. pazartesi RİVAGE ile konuşunca ,kesin kararımı veririm.
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Haziran 2007 Saat 02:44
bir de
MATİS'in WHİTE MASK ı varmış( beyazlatıcı maske) 90 ytl civarı, anında beyazlık veriyormuş, haftada 2 kez kullanmak lazımmış. tabi kalıcı olur mu orası mühim:(

CECEDİLLE 59 YTL  bunun da beyazlatıcı maskesi varmış.sigara içip de cildi oksijen alamayan sararan  ciltlere özellikle tavsiye ediliyormuş.

bayisi olunan eczanelerde ya da büyük kozmetik mağazalarında var  zaten.
Yukarı Dön
panzehır Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı panzehır Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 08:55

ben matıse çok güveniyorum leydiicim çünkü geçen sene onun kirpik uzatma ürününü denedim kirpiklerim çok dolgunlaştı güçlendi uzadı ve hatda dökülenler çıktı.

kışa doğru alıp kullanmak isterim bu yaz zaten tatil falan ister istemez bi bronzluk olucak kreminde bi yaraı olmıcak...........................
Yukarı Dön
suzan76 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Mayıs 2007
Gönderilenler: 14
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı suzan76 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 10:22

ankarada eczanelerde satılan bir ürün var "NİYADERMA" butun eczanelerde var hemen hemen.Bende ankaraya bir giden olduğu zaman istetiyorum.Ankarada üretildiği icin sadece orada var.Ürün sivilcelere cok iyi geliyor önce kusturuyor deri altındakileri sonrasında pürüssüz bir cild oluyor ve aynı zamanda beyazlatıyor.Ama 7 ay gibi bir süre düzenli kullanmak gerekiyor.Geceleri yatmadan önce sürüyorsunuz.Denedim cok etkili.Şuan ankaraya giden birini bulsam sipariş edeceğim bende.

Yukarı Dön
panzehır Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı panzehır Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 11:28
selam suzan76  her cilt bakım ürünü düzenli kullanılırsa cildini 1 ton falan beyazlatır cildi yeniler çünkü.
ama senin söylediğin ürününün asıl amacı beyazlatmak mı?
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 21:27
slm kızlar

şimdi geldim eve anca yazıyorum

RİVAGE deki Sevgi HNmış. görüştüm kendisiyle,çok ilgilendi .
İstanbul'da; en merkezi yer olarak TAKSİMde :MEYDAN ECZANESİNDE varmış, Nişantaşı :  VALİKONAĞI ECZANESİNDE varmış. zaten5-6 bölgede satışı varmış İSTde. ben de en merkezi olan yerleri sordum. diğerleri epeyi uzaktı. eğer bu eczanelerde de bulamazsam, kargo ile gönderebileceğini söyledi.
Katrecim;
Urfa'da malesef yokmuş. ister isen sana da kargo ile ulaştırabileceklerini söyledi Sevgi Hanım.
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 22:10
leydicim canım benim çok sağol ilgin için.unutmamışsın beni düşünmüşsün sormuşsun.çok teşekkür ederim.dediğin gibi olmazsa karar verince bende kargo yoluyla sipariş veririm artık.sen krem formunumu alıcan?o konuda bilgi aldınmı etkilimiymiş
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 22:19

lafı bile olmaz:)))unuturmuyum ya:))

ben kremini almayı düşünüyorum katrecim, bir çok kişi sipariş veriyormuş zaten web siteleri vasıtasıyla. hatta bir bey, Fransada bulamamış, Türkiyede bu firmadan bulmuş ve eşi çok sevinmiş o beyin:) Sevgi Hn söyledi. ama inan ürünü meth etmek için değil,belliydi yani. kullananlar çok memnunmuş yani. ben yarın Taksim tarafına giderim belki , sırf o krem için:)))epeyi de uzak evime ama....ne yapalım:))gidemezsem de,abim o tarafa gidince alır bana.

Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 22:23
Smile inşallah leydicim işe yarar.nedense bendede işe yarayacağına dair bir his uyandı güvenilir geldi bana sitesini falan incelediğim kadarıyla.hadi bakalım hayırlısı:)
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 17>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67