:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

CİLT BEYAZLATMA&BEYAZLATICI KREMLER - Olayın Tarihi: 24 Mayıs 2007 - 24 Mayıs 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 17>
Yazar
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 08 Nisan 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 181
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: CİLT BEYAZLATMA&BEYAZLATICI KREMLER
    Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 22:31
benim devamlı gittiğim bir eczane var,bugün eczacı hanımla konuştum,cilt beyazlatıcı bir güvenilir ürün var mı diye? bana bir tavsiyesi oldı, jel halinde bir ürün markasnı unuttum 70ytl idi,her gece yatmadan sürülecekmiş ve yanın da başka bir ürün daha + 50 faktörlük koruyucu önerdi,( koruyucu hep sürüyorum zaten, kesinlikle sür dedi.) ama 2 ürün birden kullanamam çok zahmetli o kadarıda. işe yarayan tek bir ürün istiyorum ben. zaten ev ecza deposu mu aktar deposu mu bir görsen:))))))))
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 31 Mayıs 2007
Gönderilenler: 33
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 22:52
boşver yaa o kadar uğraşmak yorucu olur.şu rivageyi bir denemek lazım.işe yarayacak umuyorum.gerçi ben okadar esmer değilim buğday bir tenim var ama çok hoşuma gidiyor beyaz beyaz gezinenler.ap ak ne güzel valla.
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 22:59
AK PAK evet:))ben tam buğday da değilim(daha açık) vucutum buğdaya kaçar  gibi ama yüzüm beyaz:)) çünkü denize gitsem dahi kesinlikle yüzümü bronzlaştırmam ben. hatta bugün dışarda arkadaşlarım,sen ne güzel bembeyazssın dediler:)))))))krem alacağımı söylemedim ben de:))) tüy sorunu vardı yüzümde özellikle, o sorunumu atlattım artık,o yüzden de şimdi sıra daha da beyaz olmaya geldi, yüzümdeki tüyler buğdayımsı gözteriyordu beni, ama son günlerde herkez bembeyaz yüzün değince çok seviniyorum:))))kaymak gibi:))
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 23:03
allah dahada beyazlaşmayı nasip etsin inşallahSmile cümlemize:))sen akıllılık edtmişsin hele geçen yaz denizde tam zenci gibi olmuştu valla yüzüm okadar sinir oldumki bunalıma girdim inan.kapkara bir yüz.ıyyy:))sakınmak lazım yüzü güneşten.hele bu yıl daha yüksek koruma faktörlü bir krem almam lazım.
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 23:04
muhakkak 45-50 faktörlük koruyucu kullan katre. hele ki Urfa çok sıcak ve güneşlidir, farkında olmadan yüzün güneş alacak çünkü. bir kız arkadaşım süt beyazdı, geçen gün bir gördüm kız kumrala dönmüş ve sebebi de güneş,koruyucu sürmüyor çünkü.
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 23:07
ben de  denize gidince vücudumu simsiyah yaparım:) ama ancak 8-9 kere  sabahtan akşama kadar güneşte kalınca o hale geliyorum. çok kızarırım ilk önce. ama çok komik oluyor surat beyaz vücut  bronz:DDDDDD o yüzden de  çok sırıtınca yüzüme bronz makyaj yaparım, eve gelince silerim temizlerim eski halini alır:)))yoksa yüzüm maske gibi duruyor:))
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 23:11
bir de;cilt beyazlatan ürünlerin içeriklerine bakınca  genelde hepsi C VİTAMİNLERİ ve ASİTLERİni içeriyor, demek ki o yüzden limon-portakal gibi C vitamini yüklü maskeleri öneriyorlar. yani limonlamak da epeyi fayda var.
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 23:13
hmmm haklısın valla canım en kısa zamanda almam lazım yüksek bir koruyucu.urfa sıcak ne kelime leydicim yanıyoruz yanıyoruz.cehennem gibi sıcak oluyor bura yaa.
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Haziran 2007 Saat 23:26
emiğnim canım:) sen beyazlatıcıdan evvel koruyucu al derhallllll:)) zaten eczacı hanım da,  yüksek faktörlü koruyucu kullanmazsan çok etkili olmaz, zemini iyi olmalı  cildinin dedi.
Yukarı Dön
kardelen86 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 19 Haziran 2007
Gönderilenler: 7
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kardelen86 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Haziran 2007 Saat 11:01
Merhaba arkadaşlara, benim cildimi beyazlaştırmama lazım çok olmasa bile bi ton açsam yeterli. Esmer değilim ama beyazda değilim. Nişanlım ve kayınvalidem beyazlardan hoşlanıyor. Onlar böyle bir ayrım yapınca bende ister istemez üzerime alındım. Yüzüm biraz daha beyazlarsa kendimi iyi hissedicem. Daha önce birkaçkez yoğurt maskesi kullandım ama daha etkin bitkisel yöntem ne olabilir. Ayrıca krem falan kullanmak istemiyorum çünkü az da olsa kimyasal madde koyuyorlar henüz yaşım genç bu yaşta kimyasal madde kullanırsam yaşlılığımı düşünmek istemiyorum :S
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Haziran 2007 Saat 15:26
kardelen86
bırak seni olduğun gibi sevsinler:)  yoğurt maskesi ve başka içerikli maskeleri de sürekli ve devamlı kullanmak lazımdır,en iyisi yüzünü özellikle hiç güneşe verme. yüksek faktörlü koruyucu kullan. yapabildiğin kadar sıklıkda da ,maske yap istersen.
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2007 Saat 13:42
leydicim sen o bahsettiğin kremi aldınmı?kullanmaya başladınmı işe yaradımı acaba .bizimle paylaşsan çok sevinicem.
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2007 Saat 13:53
katre selam bende leydii nin dediği gibi yaptım yüksek koruyusu faktörlü aldım valla bide yoğurt maskesini denedim.haftada 2 de maske yapıom.renk açılmaları başladı bide limon suyuda sürüorum akşamları teşekkürler leydii
Yukarı Dön
kardelen86 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 19 Haziran 2007
Gönderilenler: 7
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kardelen86 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2007 Saat 14:48
Beni sevdiklerinden eminim :) ama beyaz tutkusu işte. Teşekkür ederim leydii ben yoğurt maskesi devam edeyim birde limon + pudra deneyeyim bakalım ne olacak
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2007 Saat 16:47
hepinize tek tek selam kızlar
katre; canım  almadım o kremi. Taksim deki eczaneyi aradım,tlf ettim  RİVAGEnin beyazlatıcısından, losyon var dedi o da 1 adet miş. ben kremini istiyordum ,daha yoğundur diye.zaten evim Taksim'e çok uzak.  firmadan istesem; ptt posta ya da banka havalesi yapmam gerek önce, açıkcası şu ara uğraşmadım. alırsam,kullanırsam haber veririm sizlere.
kahtalı; yoğurtun işe yaramasına sevindim. ben limonu yoğurtla beraber karıştırıyorum. düzenli kullanılırsa  faydası olur bence. ben pek süremiyorum bu ara düzenli.
kardelen; en azaından denemiş oluyoruz işte:))fakat koruyucu çok önemli.kollarım güneşten resmen karardı ya, yüzüm beyaz ama:))
Yukarı Dön
Leydii Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Leydii Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2007 Saat 16:56
bukalemun gibiyim; kollar  siyah ,yüz beyaz:))))) bir de, aktar gibi, bitkisel ürünler satan bir dükkandan bir krem aldım ben. üzerinde arapça yazılar var,  türkçe kısmındada; ""yüzdeki çilleri- sivilceleri,lekeleri yok eder cilde tabi bir güzellik ve beyazlık verir,pudra kullanmaya gerek kalmaz"" yazıyor. küçük bir şey. 5-6 gün kullan   açıkça görürsün daha beyaz olduğunu dedi, satan kişi. 5 ytl ye aldım:))) bir kaç kez sürdüm,sürünce beyazlık var ,doğru da, sabah akşam sür dedi. ben öyle düzenli kullanamadım şu ara. bir ara da Mısır Çarşısına ,aktarlara gidecem, ora da da sorarım ,başka bitkisel bir ürün var mı alabileceğim diye. bir şey bulursam yazarım size.
Yukarı Dön
gülse Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 16 Haziran 2007
Gönderilenler: 365
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gülse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2007 Saat 18:40
leydii bu dedğn ürünün ismi arapkızı galıba?ben kullandım dedıgın gıbı beyazlatıyor ama bır kac tane sıvılce cıkınca bıraktım kullanmıyorum suan.
Yukarı Dön
katre Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı katre Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2007 Saat 23:28
sevgili kahtalı dediğin maskenin tarifini banada söyleyebilirmisin.bende yüksek faktörlü koruyucu aldım.ama beyazlatıcı bir ürün falan edinemedim henüz.

leydicim dediğin ürünün adı ideal kremmi acaba?birde hüsnü yusuf diye bişey vardı yoksa o mu?
Yukarı Dön
akarsu-3 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 22 Aralık 2006
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı akarsu-3 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Haziran 2007 Saat 23:28
arkadaşlar RiVAGE nin ANK. da satış yeri varmı beni bilgilendirirseniz çok sevinirim.Birde arkadaşlar ben MATİSİN dört sene evvel dörtyüz milyonluk ürünlerinden aldım çok düzenlide kullandım ama cildimi çok bozdu bilgilerinize
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haziran 2007 Saat 13:02
aaaaa leydiii ben yoğurtla karıştırmıyorum limonu galiba hata yaptımmm...katre:ben  suna dumankayadan duymuştum leydi de aynısını dio sandım.yoğurtla kabartma tozunu karıştırıp sürüorum kabartma tozunun renk acıcı özelliği varmış.limonu da akşam sürüodum oda  renk açıcı dieee.karıştırdım mı naptım:))))   ama suna dumankaya öle demiştiiii.bende denedim epeydirde yapıorum valla işe yaradı.eczaneye sordum dün .çok komik bi krem önerdi adıııı:fazıl çil....çok eski ama bundan daha iyisi gelmedi piyasaya dedi.bu krem çok çok ucuz. çil ve  leke açmada ,her türlü beyazlaştırmada kullanılıyormuş.komik ufak bi kutu. aldım dün ama denemedim. bys:)
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 17>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67