:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

azosperm - Olayın Tarihi: 11 Haziran 2007 - 11 Haziran 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 7>
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Temmuz 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 27
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ÇİLEK-10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: azosperm
    Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2007 Saat 18:22
Merhaba Arkadaşlar:
Bu gün interSihirli İksirte çakşır otunun azosperm üzerinde olumlu etkileri olduğunu okudum.
Doğru mudur bilmiyorum.
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 11 Haziran 2007
Gönderilenler: 70
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2007 Saat 19:05
bende çakşır otunu yaptığım bi karışımda kullanıyorum bir çok yerde okumuştum faydasını hatta tabletleri bile var
ayrıca keçi boynuzu kürü sperm üzerinde müthiş etkili ama sayı olması gerekiyor bizde sayı yok ama yinede kullanıyoruz

Düzenleyen seçgül - 23 Temmuz 2007 Saat 19:14
Yukarı Dön
ÇİLEK-10 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ÇİLEK-10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2007 Saat 21:09
Merhab Seçgül
Eşim azosperm, ancak TESE ile sperm bulundu. İki kere tüp bebek yaptırdık.Maalesef
olmadı. Yazdıklarının bizim için bir faydası olabilir mi?
Yukarı Dön
SAHTERE Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Nisan 2007
Gönderilenler: 102
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SAHTERE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2007 Saat 23:37
DENEMEKTE FAYDA VAR !
sahtereahotmailSihirli İksir
Yukarı Dön
ÇİLEK-10 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ÇİLEK-10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Temmuz 2007 Saat 22:12
Merhaba Arkadaşlar, nasılsınız? Bugün 'Azospermle Savaş' diye bir yere girdim. Oradaki
daha önce azosperm olan bir kişinin şu an 100 bin sperminin olduğunu yazıyoyor.
İsterseniz sizde bir bakın.
Yukarı Dön
sonbahar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 24 Temmuz 2007
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sonbahar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Temmuz 2007 Saat 08:37
çilek-10 bunu bizimlede paylaştığın için çok teşekkür ederim.hemen bende bakıcam o siteye.İnşallah faydalı bilgiler bulurum.
Yukarı Dön
ÇİLEK-10 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ÇİLEK-10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Temmuz 2007 Saat 11:11
Merhaba sonbahar kardeşim. Ne yaptın? Siteye baktın mı?
Yukarı Dön
sonbahar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sonbahar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Temmuz 2007 Saat 15:07
slm.çilek-10 siteye baktım.Gerçekten çok sevindim.Gerçi bizim sorunumuz çok daha farklı.varikosel var ve bu sebeple çocuğumuz olmuyor.Ama ben yinede çok umutluyum.Allah'dan ümit kesilmez.Çakşır tabletini ve keçi boynuzu kürünü deniycez.İnş bizede faydası olur.
Yukarı Dön
ÇİLEK-10 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ÇİLEK-10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Temmuz 2007 Saat 15:46
Merhaba sonbahar, varikosel zannedersem ufak bir operasyonla düzeltiliyor.
Baktığın sitedeki arkadaş, macunu yapan kişiyi de bulmaya çalışıyor. İnşaallah bulur da
bize de faydası olur.
Yukarı Dön
ÇİLEK-10 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ÇİLEK-10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Temmuz 2007 Saat 16:18
Merhaba seçgül;
Dün akşam "azospermle savaş" adlı bir siteye girdim. Oradaki bir arkadaş
azosperm iken kullandığı şeylerle şu anda sperm sayısı 100 bine çıkmış. Oraya bakar mısın?
Yukarı Dön
dertli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Temmuz 2007
Gönderilenler: 26
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Temmuz 2007 Saat 21:45
merhaba seçgül bende yeni üyeyim benim eşimde de hiç sperm yok ve bu durum beni çok üzüyo bunu ilk duyduğum an dünya başıma yıkıldı neolur bildiğiniz bişey varsa bizede yol gösterin yazdığınız bitkiler gerçekten yararlımı şimdiden tşk.Cry
Yukarı Dön
MARIAJANE Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Temmuz 2007
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı MARIAJANE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Temmuz 2007 Saat 23:25
ARKADAŞLAR VARİKOSEL KÜÇÜK Bİ CERRAHİ OPERASYONLA DÜZELTİLEBİLİYOR.ÇARESİ VAR YANİ.
Yukarı Dön
dertli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Temmuz 2007 Saat 14:46

mrhaba seçgül ben yeni üye oldum durumum seninki ile aynı böyle bişey hiç aklıma gelmezdi hep evlenip bi çocuğun hayalini kurardım doktordan bunu duyduğum an yıkıldım hala da kendime gelemiyorum bir türlü aklımdan çıkmıyo ne olur bildiğiniz bişey varsa yardımcı olun.yazdığınız bu bitkiler ve ilaçlarla tedavisi gerçekleşen arkadaşlar varsa cevap yazsında içime birazcık rahatlık düşsün şimdiden tşk.

Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Temmuz 2007 Saat 15:43
dertli merhaba bir kaç gündür yoktum cvp yazamadım kusura bakma keşke işe yarayan bişeyler bilsem bizde sizin gibi çaresiziz ama arkadaşlarında bahsettiği siteye bende uzun zamandır bakıyorum ve yaptıkları kürler hakkında bilgilrim var keçi boynuzunu deniyoruz şuan ve birde 1 kilo bal,1 kilo antep fıstığı,35 gr turp tohumu ,35 gr havuç tohumu ,50 gr çakşır kökü çektirip kattım şuan bu karışımı uyguluyorum eşime .1,5 aydır deniyoruz yakında test yapacağız gelişmeleri paylaşırım .
keçi boynuzunuda yazarım isterseniz

Düzenleyen seçgül - 27 Temmuz 2007 Saat 15:46
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Temmuz 2007 Saat 15:53
çilekcim bende bahsttiğin sitedeki arkadaşı takip ediyorum yalnız o çakşırlı tabletten olduğuna emin değil çünkü daha öncede kullandığı bir macun varmış şimdi içeriğini bulmuş tekrar başlayacak.
bence araştırmadan hemen başlamayın gönen deva gıda olarak arama motoruna girerseniz bu tablet hakkında bilgi alabilirsiniz ismi:
çakşırlı bitkisel karışım

Düzenleyen seçgül - 27 Temmuz 2007 Saat 15:56
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Temmuz 2007 Saat 15:59
dertli
sizdeki durum tam olarak nedir?eşin microtese oldumu ?hormonları nasıl?
Yukarı Dön
dertli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Temmuz 2007 Saat 12:22
seçgül mrb cevap verdiğin için sağol bunu denicem ama diğerinide yazarsan sevinirim.biz ist.da bir doktora gittik bende bir problemin olmadığını eşimdede hormonların normal olduğunu fakat tek sorunun sperm olmaması dedi çocuk sahibi olamazsınız dedi ama ben peşini bırakmadım Sihirli İksirte dr.emre beyin sitesini buldum en kısa zamanda ona gitmeyi düşünüyoruz inş hepimizin bi bebeği olur tüp bebek falanda denememize gerek yok dedi şansınız %3dedi boşuna uğraşırız dedi ve hiç bir ilaç yada öneride bulunmadı ne yapcaz bilmiyorum işin kötü tarafı kimseye söyleyemedik şimdi düşünmüyoruz diyoruz Allah hepimizin yardımcısı olsun iyiki varsınızCry
Yukarı Dön
sonbahar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sonbahar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2007 Saat 13:09
    slm.arkadaşlar.bizde sperm sayısı 4 milyon,normal yoldan bebek olabilmesi için en az 20 milyon olması lazım.Bizde çok karışımlar denedik ama hiçbir değişiklik olmadı.Varikosel ameliyatını doktorlar bize gerekli görmedi.yani ameliyat olsada pekbir değişme olmazmış.Bu yüzden bize sadece tüpbebek öneriyorlar.Ama ben inancımı yitirmedim inş.normal yoldan olacağına inanıyorum.şimdi çakşıra başladık inş kısa zamanda neşeli haberler veririm...
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2007 Saat 14:13
dertli merhaba canım böyle bir durumda bitkiler en son sırada deneyeceğin şeylerdir çünkü biz çaresizlikten yapıyoruz.bak şimdi öncelikle sitesine baktığın doktor varya ona git tavsiye ederim.eşinin spermiogrami hormon analizi na varsa yanında götür.sırayla sperm testi,hormon analizi,ultrason,ge n e t i k (kromozom ve y delasyon)testlerini isteyecek bunlara bakmadan öyle yüzde üç şans veren doktoru tanımam ben.bunlara göre microtese operasyonu yapılacak canım ve ameliyatta sperm bulunursa dünyalar sizin olacak inşallah bulunur.
bizde herşey normal olmasına karşın bulunamadı o yüzden bitkisel deniyoruz okey? kendine iyi bak kafana takılanı sor

ha bu arada sperm testinde sıfır çıkıpta diğer testlerde 1 kaç tanede olsa çıkanlar var kaç kez sperm testi yaptırdınız ?üzülme allah büyük bir bakmışsın bişeyler çıkar    

Düzenleyen seçgül - 29 Temmuz 2007 Saat 14:25
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2007 Saat 14:23
sonbahar 4 milyon çok güzel bir rakam kıymetini bil..
bence sperm varken dondurun derim sayıyı yükselticem derken allah korusun zamanla sıfıra kadar düşebilir.
çakşırda iyi ama sperm arttıran benim bildiğim en iyisi keçi boynuzu deneyenlerden sonuç alan çok

yapılışı :
6-7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırıyorsun yarın litre kaynayan suyun içine koyup 3 dakika ağzı kapalı kaynatıyosun sonra ağzı kapalı 20 dakika dinlendirip keçi boynuzlarını içinden alıyorsun toplam iki bardak su çıkıyor zateni.ilk hafta 1 bardak gece yatmadan önce 1 bardak sabah aç karnına içiriyorsun.sonraki 3 ay sadece geceleri içecek
bol şans canım denemeni tavsye ederim 3 ay sonra değişimi göreceksin allahın izniyle
yan etkisi yok
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 7>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67