:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Sorununuzu burada Paylaşalım > Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

azosperm - Olayın Tarihi: 11 Haziran 2007 - 11 Haziran 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 13>
Yazar
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 11 Haziran 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 70
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: azosperm
    Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2007 Saat 10:41pm
teşekkürler saracım deniycem
bende keçi boynuzu ayrıca ballı bir karışım deniyorum inşallah yararı olur sperm 3 ayda üretildiği için yeni gelişmeyi 2 ay sonraki testte öğrenicem

Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
Ç?LEK-10 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Temmuz 2007
Gönderilenler: 27
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Ç?LEK-10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2007 Saat 10:33am

Merhaba Ben Yeni üyeyim

Herbalist SelçukKaya hakkında bilgisi olan varsa acele bilgilerini paylaşırsa sevinirim
Yukarı Dön
sara34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 04 Haziran 2007
Gönderilenler: 161
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sara34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2007 Saat 11:02am
çilek10,sakın,sakın,sakın ha,herbalistin h sini bile kullanma onun için,hastalığını anlatıyorsun,o da yardımcısının eline bir kağıt tutuşturuyor,şunları yan odada hazırla getir diye.Asla sana ne kullanman gerektiğini söylemiyor,tabii bu arada ben bir anlık gaflettten istifa ederek yazdığı kağıdı okuyorum.Minicik bir kavanoz civanperçemine 50 milyon istiyor.Kendini çok akıllı mı zannediyor yoksa milleti aptal yerine mi koyuyor.Yorumu sana bırakıyorum.
Yukarı Dön
sara34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sara34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2007 Saat 11:03am
çilek10,sakın,sakın,sakın ha,herbalistin h sini bile kullanma onun için,hastalığını anlatıyorsun,o da yardımcısının eline bir kağıt tutuşturuyor,şunları yan odada hazırla getir diye.Asla sana ne kullanman gerektiğini söylemiyor,tabii bu arada ben bir anlık gaflettten istifade ederek yazdığı kağıdı okuyorum.Minicik bir kavanoz civanperçemine 50 milyon istiyor.Kendini çok akıllı mı zannediyor yoksa milleti aptal yerine mi koyuyor.Yorumu sana bırakıyorum.
Yukarı Dön
Ç?LEK-10 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Ç?LEK-10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2007 Saat 11:49am
Merhaba sara 34
Bilgilerin için çok teşekkür ederim. Bahsettiğim kişinin interSihirli İksirr sitesine baktıysanız ; her
konuda kendisinden çok emin ve çok da iddialı. Ben o yüzden biraz inanmıştım.

Düzenleyen ÇİLEK-10 - 22 Temmuz 2007 Saat 11:54am
Yukarı Dön
sara34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sara34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2007 Saat 1:18pm
Maalesef ben de çok inanmıştım ama bu inancım çok pahalıya maloldu.Onun söylediği bilgileri ben çoğu aktardan öğrenmiştim ve saklanacak,gizlenecek şeyler de değil.Çok  ağır kelimeler kullanmak istemiyorum.Anlayan anlamıştır zaten.İnsanların hastalığını,zayıf yönlerini kullanıp fahiş miktarda para kazanmak erdem değil.Hadi parayı alıyorsun bari verdiğin malzemelerin ne olduğunu söyle.Her neyse o adamın ismini duymak bile sinirlerimi bozuyor.

Düzenleyen sara34 - 22 Temmuz 2007 Saat 1:32pm
Yukarı Dön
Ç?LEK-10 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Ç?LEK-10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2007 Saat 5:00pm
     Merhaba Arkadaşlar

Güvenilir,tavsiye edebileceğiniz herbalist var mı?

Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2007 Saat 11:21pm

çilek bunlarla uğraşma canım kendin bişeyler yap içine ne katıldığını bilirsin en azından durumunu yazarsan sana yardımcı olabilirim deneyen kişilerden aldığım sonuçlar var....

Yukarı Dön
Ç?LEK-10 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Ç?LEK-10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2007 Saat 11:11am
Merhaba Seçgül; eşim azosperm. Testis biyopsisi yapıldı. Testislerde sperm olduğu görüldü. İki kere tüp bebek yaptırdık. Maalesef olmadı. Bende de yumurta az.1-2 tane.
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Temmuz 2007 Saat 2:34pm
çilekcim ne mutluki eşinde sperm üretimi var sendede yumurta ver bebek için 1 tane sağlıklı yumurta yeter
bizde tüp bebek tedavisine başlamıştık önce ben hazırlandım yumurta toplanacağı gün eşimde microtese oldu sperm bulunamayınca toplanan 30 yumurta hoop çöpe !...
bebek için çok yumurta tek başına işe yaramıyor anlayacağın
herşeyde vardır bir hayır üzme kendini

Düzenleyen seçgül - 23 Temmuz 2007 Saat 2:35pm
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 13>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67