:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

azosperm - Olayın Tarihi: 11 Haziran 2007 - 11 Haziran 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 7>
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Temmuz 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 27
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ÇİLEK-10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: azosperm
    Gönderim Zamanı: 02 Ağutos 2007 Saat 22:12
Merhaba Arkadaşlar;
Lütfen "Solgar"  hakkında bilgisi olan varsa bildirsin. Bu gün ben bir mesaj yazdım. Hemen cevap verdiler. Hiç sperm üretimi olmayanlar için tavsiye ettikleri ürünler var.
Ben bayağı ümitlendim.
Yukarı Dön
dertli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Temmuz 2007
Gönderilenler: 26
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağutos 2007 Saat 11:35
mrb çilek
 öyküyü sonuna kadar okudum alman hastanesine mutlaka gideceğim emre beyle görüşmeden ümitsizliğe kapılmak istemiyorum artık.solgar hakkında hiçbir bilgim yok inş doğrudur.

Düzenleyen dertli - 03 Ağutos 2007 Saat 11:35
Yukarı Dön
dertli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağutos 2007 Saat 14:49
seçgül hayırdır kaçgündür yoksun nerelerdesin?inş.bi sorun yoktur.kib
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 11 Haziran 2007
Gönderilenler: 70
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağutos 2007 Saat 01:11
dertli iyi akşamlar biraz yoğundum birde yeni bir spermiogram daha yaptırdık sonuç yine sıfır çıktı moralim çok bozuk yaaa bu azospermi'yi nasıl yeneceğiz bilemiyorum
iyi geceler
Yukarı Dön
ÇİLEK-10 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ÇİLEK-10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağutos 2007 Saat 12:21
Merhaba seçgül, biyopsi yaptırdınız mı? Biyopside bulunma ihtimali yüksek oluyor. Ünv.Hst ne mi gittiniz?
Aşağıda Solgar'dan bana gelen bir mail var.Okumanızı tavsiye ediyorum.

Erkek kısırlığı için 3 ana neden temel alınarak ürün 3 ana nedeni içeren ürün kombinasyonları bırakılmadan kullanılmalıdır;

a. Sperm üretilmemesi ya da sperm sayısı yetersizliği durumunda (Ginseng, Rhodiola, Omega-3 "700" adlı ürünler kullanılabilir)
b. Sperm haraketsizliği (Ginseng, Maxi L- carnitine)
c. Spermlerin menide ölü bulunuşu (tüm antioksidanlar özelliklede çinko ve selenyum)

Spermin içinde bulunduğu sıvı olan meni bir antioksidan karışım olup spermleri oksidasyona karşı korur. (Oksidasyon spermleri öldürür.) Bu amaçla antioksidan korumayı sağlamak için Advanced Antioxidant Formula adlı üründen günde 2 kapsül yemeklerden sonra kullanılabilir. İçeriğindeki çinko, selenyum, E ve C vitaminleri gibi antioksidanların sayesinde güçlü bir koruma sağlar. Temel antioksidan korumayı Advanced Antioxidant Formula ile sağladıktan sonra Seleno-6, Zinc Picolinate adlı ürünlerin yanı sıra sırasıyla Alpha Lipoic Acid, Coenzyme Q-10 100 mg, Grape Seed Extract, Pycnogenol, Green Tea Leaf Extract adlı ürünleri bir şişe bittiğinde diğer şişe alınıp dönüşümlü olarak kullanılabilir.

Sperm haraketliliğini arttırmaya ve var olan haraketi desteklemeye yönelik Maxi L- Canitine adlı üründen günde 2 tablet yemeklerden yarım saat ya da 45 dakika önce kullanılabilir.

Enerji arttırıcı ve strese karşı adaptojen olarak Gingseng (Korean) adlı üründen günde 2 kapsül sabah kahvaltıları ve öğle yemeklerinden sonra kullanılabilir. Ginseng (Korean) cinsel hayatta performansı desteklerken aynı zamanda sperm sayısının ve kalitesinin arttırılmasına yardımcı olur. Bunun dışında Rhodiola Root Extract adlı üründen günde 2 kapsül yemeklerden sonra kullanılabilir.  Rhodiolanın geleneksel olarak erkeklerde seksüel tonik olarak kullanılmıştır.  Bu alanda yapılan çalışmalar Rhodiola’nın sperm üretimi, ereksiyon problemi, erken boşalma, gibi seksüel problemlerde önemli gelişmeler sağlayabileceğini göstermektedir.

Aynı zamanda sperm iyi kolesterolden yapılmaktadır. Bu amaçla HDL (iyi kolesterol) arttırarak sperm üretimini desteklemek için Omega 3 "700" adlı üründen günde 2 kapsül yemeklerden sonra kullanılabilir.

Tüm ürünler 6' şar aylık kürler halinde 6 ay düzenli ve sürekli kullanım 6 aydan sonra 10 gün ara ile istenilen ve gerekli görülen süre boyunca kullanılabilir.
Yukarı Dön
dertli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağutos 2007 Saat 14:07
seçgül üzülme bak çilek yeni bişeyler bulmuş umudunu yitirme inş.olacak.doktor ne dedi bişeyler tavsiye ettimi?
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağutos 2007 Saat 20:17
çilekcim bilgiler iiçin teşekkürler okudum
canım faydası olabilir tabiki ama o kadar şey kullanıyoruzki eşim sıkıldı artık belki ilerde bu ürünşeri kullanabiliriz son testten sonra baya karamsarlık var üzerimizde.

canım biopsi değil en son yenilik olan microteseyi denedik ama sperm bulunamadı

dertli sağol canım doktor hiç birşey tavsiye etmiyor beklemek dışında.ilaç vs.bişey önermiyorlar
Yukarı Dön
ÇİLEK-10 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ÇİLEK-10 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağutos 2007 Saat 21:11

Merhaba seçgül:

Ben Solgar ın ürünlerini kullanmayı düşünüyorum. Denemekte fayda var.
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ağutos 2007 Saat 22:35
Sen bilirsin canım bakarsın işe yarar bizlerede gelişmeleri yaz olurmu
öpüyorum
Yukarı Dön
erema1 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Eylül 2007
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı erema1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eylül 2007 Saat 17:57
slm. ben çakşır otunu gittim hataydan aldım. oradaki herkes biliyor. ayrıca sperm kalitesini yükseltip, ileri hareketliliği de artırıyor.
Yukarı Dön
erema1 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı erema1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eylül 2007 Saat 17:58

hatayda var. herkes biliyor. ben pazar günü gidip aldım. çok pahalı bi şey değil. sadece 1 ytl. sakın bi sürü para vermeyin. hiç bilemediniz ise her hangi bi eve gidip sorun. herkes yardımcı oluyor.

Yukarı Dön
erema1 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı erema1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Eylül 2007 Saat 18:04
 erema1
çakşır otunun tozunu bir kase bala bir çay kaşığı atıp karıştırın. yanlız bal'ın kaliteli olmasına dikkat ediniz. 40 gün ile 3 ay içerisinde sonucunu görceksiniz. ama dikkat sakın ha sakın fazla atmayın otu. çünki ereksiyon sonuçlanmıyor ve kanama oluyormuş. otu aldığım kişi anlattı. bu yüzden oranlarına dikkat edin. son not, aç karna sabah ve akşam bir tatlı kaşığı alınacakmış.
Yukarı Dön
dertli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Eylül 2007 Saat 10:58
mrb erema1 yazdığın otu denicem ama inş bulabilirim çünki eşimin işinden dolayı 7ay önce doğuya tayınımız çıktı buralarda hiçbişey bulamıyoruz tabi doktor bile yok sperm testi bile yaptıramıyoruz başka bişeylerde bulunca paylaşırsan sevinirim.sizin sorundamı azosperm by.
Yukarı Dön
dertli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eylül 2007 Saat 14:36
mrb arkadaşlar neden kimse artık bişey yazmıyo?
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eylül 2007 Saat 21:39
dertli merhaba takip ediyorum fakat yazacak iyi şeyler yokki
ne bir gelişme nede bir umut ışığı.eşim dün sperm testi yaptırdı onca bitkisel kürlerden sonra umutluydum fakat yine sıfır.
birtanecik sperm çıksaydı dünyalar biizim olacaktı ama olmadı bütün ümidimi kaybettim
tıptaki gelişmeleri takip etmekten başka çaremiz yok
siz neler yaptınız varmı bir gelişme?tedavi falan düşünüyormusunuz?

Yukarı Dön
dertli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eylül 2007 Saat 12:31
mrb seçgül yinede umudunu yitirme allah büyüktür bizde bayram tatilinden sonra emre beye gideceğiz inş ii haberlerle dönerim yoksa kafayı yicem seçgül siz emre beye gitmişmiydiniz ya çok korkuyorum bütün heryerde onun adını duyuyorum ama ya olmaz derse diye de huzursuzum hayırlısı bakalım kib sakın üzülme
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eylül 2007 Saat 20:41
evet dertli biz emre beye gittik bizimkisi olmadı ama sizin henüz hiç birşey belli değil birsürü testlerden geçeceksiniz ona göre ameliyata karar verilecek daha çok erken korkmak için.emre bey alanında uzman tavsiye ederim hem olmaz demesi için hiç bir neden yok her ne olursa olsun mikrotese yaparlar sperm çıktı çıktı çıkmadıysada bizim gibi bekleyeceksiniz hayatım
üzülme sen şimdi doktorla görüşün gerisi kolay

Yukarı Dön
dertli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dertli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eylül 2007 Saat 17:55
slm seçgül bilgilerin ve desteğin için sağol o siteye bakacağım.
Yukarı Dön
gamzem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 03 Ekim 2007
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gamzem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ekim 2007 Saat 15:54
Selam arkadaşlar,çok bahsettiğiniz için herbalist Selçuk kayayı araştırdım,interSihirli İksir sitesinde .kisirligason.  Azosperm ve sperm düşüklüğüyle ilgili iyilrştirdiği hastalar mevcut,bir kısmınıda ekledim aşağıya,çevremde gidenlerde olmuş çeşitli hastalıklardan ve memnunlar,azosperm içinde 230 ytl ye ilacı varmış ,tabi nasıl birşey bilmiyorum,görüşme ücretide alıyormuş ama kim almıyorki yeterki olsun birşeyler artık,umut fakirin ekmeğidir kızlar ne yapalım arıyoruz...Cry

Konu: Sperm Düşüklüğü

Kaç Yıllık Evli: 4,5 yıl

Herbalistten Önce Uygulanan Tedaviler: 1 kez tüp bebek

Herbalistte Uygulanan Bitkisel Özlere Başlama Tarihi: 17/08/2005

HERBALİSTTEN ÖNCEKİ   TEST: Rapor için tıklayınız...

HERBALİSTTEN SONRAKİ TEST: Rapor için tıklayınız...

AHMET KILIÇASLAN

Konu: Azosperm

Kaç yıllık evli: 11 yıl

Herbalistten Önce Uygulanan Tedaviler: Varikosel ameliyat

Herbalistte Uygulanan Bitkisel Özlere Başlama Tarihi: 07/05/2005

AYDIN KUTLUOĞLU

Konu: Sperm Sayısı Düşüklüğü

Kaç yıllık evli: 3 yıl

Herbalistten Önce Uygulanan Tedaviler: Varikosel ameliyat

Herbalistte Uygulanan Bitkisel Özlere Başlama Tarihi: 17/06/2004

Sonuç: Eşi 1,5 haftalık hamile.

MEHMET EMİN GÜÇLÜ

Konu:
Hızlı hareketli sayı düşüklüğü ve morfoloji bozukluğu
Kaç Yıllık Evli: 10 yıl
Herbalistten Önce Uygulanan Tedaviler: İlaç tedavisi, varikosel ameliyatı.
Herbalistte Uygulanan Bitkisel Özlere Başlama Tarihi: 16.12.2004

Bitkisel Özlerin Kullanımında Oluşan Belirtiler:
HERBALİSTTEN ÖNCEKİ SPERMİOGRAM TESTİ:

Hızlı İleri Hareketli Oran % 8
Yavaş İleri Hareketli Oran % 34
Yerinde Hareketli Oran % 4
Hareketsiz Oran % 54

HERBALİSTTEN SONRAKİ SPERMİOGRAM TESTİ:

1. Saat 2. Saat 4. Saat
Hızlı İleri Hareketli Oran %15 %13 % 8
Yavaş İleri Hareketli Oran %10 %11 %13
Yerinde Hareketli Oran % 5 % 6 % 9
Hareketsiz Oran %60 %62 %69

AYDIN KUTAY

Konu: Sperm sayısı ve hızlı hareketli sayısı düşüklüğü.
Kaç Yıllık Evli: 3.5
Herbalistten Önce Uygulanan Tedaviler: Varikosel ameliyatı, ilaç tedavisi
Herbalistte Uygulanan Bitkisel Özlere Başlama Tarihi: 24.06.2004

Bitkisel Özlerin Kullanımından Önceki Sperm Testi:

Hızlı İleri Hareketli: -
Yavaş Hareketli: %3
Yerinde Hareketli: %3
Hareketsiz: 94

Herbalistten Sonraki Sperm Testi:
Hızlı İleri Hareketli: %20
Yavaş Hareketli: %12
Yerinde Hareketli: %2
Hereketsiz: %66

Sonuç: Eşi 6 haftalık hamile.

VEDAT FIRAT - VAN

Konu : Oligosperm
Kaç Yıllık Evli : 4
Herbalistten Önce Uygulanan Tedaviler: 3 defa aşılama, 1 defa mikroenjeksiyon
Tedavi Başlama Tarihi: 23.05.2003
Tedavi Şekli : Bitkisel Tedavi
Tedavi Süresince Oluşan Belirtiler:

Bitkisel Özlerin Kullanımında Oluşan Belirtiler:
Hareketli Sperm Sayısı: 0
Hareketsiz Sperm Sayısı : 0

TEDAVİ SONRASI SPERMİOGRAM SONUÇLARI:

Sayı: 20.000.000/mi Hareketli Sperm Oranı : %45
Hareketli Sperm Sayısı : 9.000.000/1
SONUÇ: 1 AYLIK HAMİLE

MUSTAFA EKŞİ

Konu:
Sperm düşüklüğü
Kaç Yıllık Evli: 3 yıl
Herbalistten Önce Uygulanan Tedaviler: İlaç tedavisi.
Herbalistte Uygulanan Bitkisel Özlere Başlama Tarihi: 05.01.2005

Herbalistten Önceki Sperm Testi:
İleri Hızlı Hareketli Sayısı: %-
İleri Yavaş Hareketli Sayısı: % 15
Yerinde Hareketli Sayısı: % 10
Hareketsiz: %75  

SONUÇ: Eşi 6 haftalık hamile

ORHAN KOŞTUN

Konu: Sperm hareketliliğinin düşüklüğü, spermde iltihap
Kaç Yıllık Evli: 2 yıl
Herbalistten Önce Uygulanan Tedaviler: Varikosel ameliyatı, ilaç tedavisi
Herbalistte Uygulanan Bitkisel Özlere Başlama Tarihi: 10.12.2004

Bitkisel Özlerin Kullanımında Oluşan Belirtileri:

Herbalistten Önceki Spermiogram Testi:
Total Sperm Sayısı: 27.000.000

Liquifaksiyondan

1. Saatte

2.Saatte

3.Saatte

4. Derecede motilite

5

2

-

3. Derecede motilite

27

25

21

2. Derecede motilite

12

9

5

Herbalistten Sonraki Spermiogram Testi:
Total Sperm Sayısı: 60.500.000

Liquifaksiyondan

1. Saatte

2.Saatte

3.Saatte

4. Derecede motilite

22

16

11

3. Derecede motilite

34

33

31

2. Derecede motilite

13

11

9

Düzenleyen gamzem - 03 Ekim 2007 Saat 15:57
Yukarı Dön
sara34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 04 Haziran 2007
Gönderilenler: 161
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sara34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ekim 2007 Saat 20:06
gamzem,ben selçuk kayayı tavsiye etmem güzelim.Verdiği bitkilerin ismini bir kağıda yazıp ortağına veriyor,şunları hazırlayıp ver diyor.Ortağı da kavanozları getiriyor paraları sayıyorsun.Çok büyük bir şans ki ortağı yazılan kağıdı odasında  unutuyor ve ben her şeyi not ediyorum.Bir küçük kavanoz için bir dünya para istiyor.Ben de açıyorum ağzımı yumuyorum gözümü.Allah bildiği gibi yapsın.Yumurtlayamayan bayanlara verdiği birgün hayıt ertesi gün civanperçemi içilecek.4-5 milyonluk civanperçemi için  50 milyon istemek hangi kitaba sığar.Asla güzel kardeşim,ona gitme,ondan gelecek fayda Allahtan gelsin sana.Umut taciri bunlar.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 7>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67