:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Sorununuzu burada Paylaşalım > Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

azosperm - Olayın Tarihi: 11 Haziran 2007 - 11 Haziran 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 13>
Yazar
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 11 Haziran 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 70
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: azosperm
    Gönderim Zamanı: 11 Haziran 2007 Saat 5:17pm
merhabalar,
ben yeni üyeyim umarım buradan birçok şey öğrenicem ama şuan en önemli sorunumuz eşimin azosperm olması.5 haziran 2007 de microtese ameliyatı oldu ancak sperm bulunamadı .sperm üretimi sağlayabilmek için paylaşabileceğiniz herhangi bir karışım yada ilaç varmı ?
sevgiler....
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haziran 2007 Saat 5:56pm
L-cartine nin (bu bi ilaç solgar firmasının)yapılan araştırmalarda:vücuttaki yağ oranını azalttığı ve ayrıca, sperm sayısını yükselttiği söylenio...solgarın sitesine bi bak....bide çakşır die bir bitki var. aktarlardan temin edebilirsin.bu bitkiyi de balla karıştırıp tüketmek sperm sayısını arttırıomuş.çok geçmiş olsun...bys:)
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Haziran 2007 Saat 6:58pm
Orjinalini yazan: kahtalı

L-cartine nin (bu bi ilaç solgar firmasının)yapılan araştırmalarda:vücuttaki yağ oranını azalttığı ve ayrıca, sperm sayısını yükselttiği söylenio...solgarın sitesine bi bak....bide çakşır die bir bitki var. aktarlardan temin edebilirsin.bu bitkiyi de balla karıştırıp tüketmek sperm sayısını arttırıomuş.çok geçmiş olsun...bys:)
teşekkür ederim kahtalı  faydası olabilir ama dediğin gibi sayıyı yükseltiyor bizim sayı (0)üstelik olgunlaşmamış bana üretimi başlatacak birşeyler lazım aslında imkansız ama ümit işte.Unhappy
Yukarı Dön
tontonnnn Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 28 Mayıs 2007
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı tontonnnn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Haziran 2007 Saat 8:14pm
Merhaba Secgül,
cinko, c vitamini ve l-carnitin bide arada bir suda eriyen aspirin haftada 2 defa falan, burda bir arkadasimizin basindan gecti ayni olay doktorlar kesin teshis koydular olamaz bebeginiz diye arkadas kendini sporsalonlarina atti zaman kaybi olsun depresyona girmesin diye ama orada kas gelistirici ilaclarin icinde bulunan mineral ve vitaminler sperm sayisini ve olusmasini gerceklestirmis hanimini hastaneye kaldirdilar migde enfeksionu diye simdi turp gibi ikiz cocuk sahibleri. :-)))))
Allahtan umut kesilmez
bys
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Haziran 2007 Saat 10:51pm
tontonn
valla inanmayı çok isterim ama aklım almıyor tam olarak durumu bizimle aynımı acaba azosperm?......
peki bu bahsettiğin arkadaş halen sitenin üyesimi yani kendisiyle yazışmak isterim.cevap verdiğin için çok teşekkürler
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haziran 2007 Saat 11:26pm
bitki uzmanı,

diplomalı aktar,

yardımınıza ihtiyacım var benim eşimde sperm sayıısı sıfır mikrotese ameliyatı oldu ondada olgunlaşmış sperm yok doktorlar yok sayıyorlar yani
tıbbi olarak bir tedavisi yok kök hücre bekliyoruz ama ben elim kolum bağlı oturamam bazı bitkisel kürler ve karışımlar hazırlıyorum eşime .
bana önereceğiniz bişeyler varmı ?çok umutsuzum
bir bebeğimin olmasını çok istiyorum allah isteyen herkese nasip etsin
cvp larınızı bekliyorum
Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haziran 2007 Saat 11:46pm
seçgül selaaam..neden umudunu yitiriosun?tv de bir uzman "erkeklerdeki sorunlar eskisi gibi çözümsüz değil tıp çok çok ilerledi.şu anda yurt dışından bile tr ye ye hasta akıo dünyada 1 numarayız"vb. die konuşuodu.ne var 1 kerede çözümü bulamadıysanız.üzülme:( bence başka dr lar arayın..inşallah bebişiniz olur.ve emin ol bu çok yaygın kim bilir ne zaman kimin başına gelicekk....belli olmaz..çok çok geçmiş o
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Haziran 2007 Saat 1:58am
teşekkürler kahtalı
ülkemiz tüp bebek konusunda çok iyi bunun bilincindeyim ama maalesef bize şuan için bir tedavi imkanı yok kök hücre var oda kimbilir ne zaman ülkemize gelecek.
evet çok yaygın bir durum ve inanılmaz derecde artıyor o kadar çok kişiyle karşılaşıyorumki erkeklerimizin sonu nereye gidiyor bilemiyorum bu şehir hayatı her yönüyle insanlığı tehdit ediyor.
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Temmuz 2007 Saat 11:39pm
arkadaşlar iyi geceler
sperm üzerinde etkili bildiğiniz bitki yada karışımları paylaşırsanız çok sevinirim
bizde sayı koca bir sıfır....... yardımlarınıza ihtiyacım var!

Yukarı Dön
sara34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 04 Haziran 2007
Gönderilenler: 161
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sara34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Temmuz 2007 Saat 1:33am
seçgül,benim şahit olduğum bir olayı anlatayım.Doktor bir arkadaş var,kendisi de dahil,üç erkek kardeşin çocuğu olmadı,ablası ve kızkardeşi de genç yaşta göğüs kanserinden öldüler.Doktorun ağbisinin gitmediği doktor kalmadı,Hacettepede,Cerrahpaşada,yurtdışında tedavi oldu ama yine de nafile.Giritten bile otlar getirtmişlerdi.En son tedaviyi filan bıraktılar.Hanımı kendikendine şifali bitkiler kitabından okuyup bir bitkisel ilaç hazırlamış,ardıç tohumunu dövüp bal ile veya meyvesuyuyla yedirmiş.Miktarlarını Sihirli İksir hatırlamıyorum.Buradaki bitki uzmanlarından sorabilirsin.40 gün sonra kadın hamile kaldı ve şimdi 2 çocukları var.Diğer erkek kardeşte de aynı sorun vardı,onun da çocuğu oldu.Doktor arkadaş da yeni evlendi,çocukları yok henüz.Bu terkibi o da denediyse bile,onun hanımında yumurtlama problemi de olduğu için işi biraz daha zorlaştı.Tayinleri İstanbul dışına çıktığı için son gelişmeleri bilemiyorum.Bildiğim ardıç tohumu bu konuda etkili,yemeklerine zencefil de eklersen iyi olur.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 13>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67