:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

TÜY SARARTMA - Olayın Tarihi: 23 Haziran 2007 - 23 Haziran 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Haziran 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 28
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı matmazzel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: TÜY SARARTMA
    Gönderim Zamanı: 23 Haziran 2007 Saat 23:28

piyasada satılan tüy sarartıcılar tüyleri besliyor.en fazla 3 gün sonra dibinden simsiyah uzamaya başlıyor. denizde bronzlaşıp sararması içinse defalarca gitmek gerekiyor genede istenilen sonuç elde edilemiyor. sizce bitkilerden bu konuda işimize yarayabilecek olan varmıdır?

Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Haziran 2007 Saat 23:42
matmazzell selam....papatya suyunu bir dene istersen.saçlarımıza sürüp güneşlenirdik ailecek:))))  biraz tuhaf da olsa sarartıodu.saçı sarartan ayva tüylerinide hayli hayli sarartır bir dene istersen.
Yukarı Dön
matmazzel Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı matmazzel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haziran 2007 Saat 19:40
saol kahtalı... evet onu duymuştum.çok eskiden denemiştim ama istediğim sonuç olmadı. koyu siyah birazcık koyu siyah oldu :))))))
bahçaden toplayıp kaynatıp sürmüştüm. acaba ille şu aktarlarda satılan kurusunumu alıp kaynatmak lazım ki???
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Haziran 2007
Gönderilenler: 283
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haziran 2007 Saat 23:36
Selam matmazel,
lütfen sakın tüylerini sarartmaya kalkma.Cunku cook kotu oluyor. malesef ben de denedım:( pısmanım
hepsi mahvedıyor kılları daha kotu yapıyor..
ama guneste fazla kalınca tuylerım benım hep sararıyor bı kac gun sonra o da guclendıyormu bılmıyorum.
Yukarı Dön
seçgül Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 11 Haziran 2007
Gönderilenler: 70
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı seçgül Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haziran 2007 Saat 23:47
merhabalar
bencede özellikle esmer olanlar sarartma yöntemini denemesinler çünkü beyaz gibi durur ben denemedim ama deneyecektim vazgeçtim
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Haziran 2007
Gönderilenler: 283
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Haziran 2007 Saat 23:57
ewt kesınlıkle acaıp duruyor esmerlerde katılıyorum.
hem kremler de kılları sarı deıl turuncu yapıyor sankı:(
Yukarı Dön
matmazzel Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı matmazzel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Haziran 2007 Saat 19:30
kremler turuncu yapiyor evet ve ayrıcada tüyleri besliyor uzatıyor çoğaltıyor...
deneme gafletinde bulundum ve çok pişman oldum. herkese üzerine basa basa söylüyorum sakın ama sakın DENEMEYİN.
ama ben doğal yollardan deneyince güzel bir sonuç alırız diye düşünüyorum. yeterki hangi bitki yada suyu sarartır onu öğrenebilsek :)
Yukarı Dön
kara_melek Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Eylül 2007
Gönderilenler: 24
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kara_melek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eylül 2007 Saat 14:11
bide benim bii tanıdığım var o saçlarına bbişey yapıyor ve saçlarının rengi açılıyor yani sarı açık kahve filan oluyorr .ama ne yapdığını söylemiyor.sizce nasıl saçı sarartmıştır bende denicem ama ben buğday tenliyim koyu buğday bende beyaz gibi mi gözükür ?

Yukarı Dön
gülse Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 16 Haziran 2007
Gönderilenler: 365
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gülse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eylül 2007 Saat 20:35
kimseye tüy sartıcı ve oksıjenı onermıyorum şahsen tecrubemle sabıttır iğrençliği bir yana turuncu bır renk alıyor Simcim dedıgın gıbı  ayrıca o donemde kufore sır için gittiğimde köklerinin acayıp kalınlastıgını gördüm bizzat ve eskı halıne donene kadar ne cektım ben bılıyorum.
Yukarı Dön
kara_melek Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Eylül 2007
Gönderilenler: 24
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kara_melek Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eylül 2007 Saat 21:24

bakın en kolay yoluu şuu saçlarıının sarı olmasını istiyorsanız boyatın işdee tüylerinde sarı olmasını istiyosanız onuda boyatın bakıın bulduk bile çözüüm hihihi

Yukarı Dön
sivasli58 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 13 Kasım 2007
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sivasli58 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Kasım 2007 Saat 13:13
arkadaşlar mrb ben güzelprenses adlı kullanıcıyım diğer kullanıcı adım açılmıyordu ve bende yeni bir isimle üyelik açtım öncelikle kara_melek şu tanıdığınıza ısrar etsen de söylese lütfen 
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67