:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

SAÇ RENGİNİ AÇMAK - Olayın Tarihi: 02 Temmuz 2007 - 02 Temmuz 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 23 Haziran 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 107
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı inci99 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: SAÇ RENGİNİ AÇMAK
    Gönderim Zamanı: 11 Temmuz 2007 Saat 9:27pm
mysterioscum valla ben kendi saçımda kullanmadım.. kulanmış olan arkadaşlarım vardı.. duyduğum ve tahmin ettiğim kadarıyla 1 lt. suya bi avuç kadar papatya koyup kaynatsan olur diye düşünüorum.. ztn boya gibi etki yapmayacağı için ölee bi anda istemediğin bi saç rengiyle karşılaşma gibi bi riskin yok cnm.. aslında aldığın yere sorsaydın keşke.. bilio aktarlardaki kişiler genel olarak.. ben bi araştıryım cnm yine yazarımm..
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
dunkelheit Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 11 Temmuz 2007
Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dunkelheit Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Temmuz 2007 Saat 5:24pm
 bende yazlari oksijenli suyla saclarimi acarim cok güzel acar bi sise oksijenli suyu sacima bosaltiyorum cok güzel bi renk aliyo ve cok güzel aciyo ne kadar cok lkalirsan güneste dahada aciliyo sacin hatta oksijenli suyu pamuk yardimiyla tüylerinizede sürebilirsiniz sarartiyo  bi zararinida görmedim suana kadar.. papatya suyunu hic denemedim suana kadar bakalim oda aciyormu oksijenli su gibi:)denemekte fayda var
Yukarı Dön
mysterios Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 19 Haziran 2007
Gönderilenler: 24
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mysterios Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2007 Saat 9:37am
saol inci heralde boyalı kahve sacımı direk acacak değildir aktarlara soralım bakalım nasıl kullanılıyo
Yukarı Dön
claire Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 28 Ağustos 2007
Gönderilenler: 18
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı claire Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ağustos 2007 Saat 12:23am
arkadaşlar bende size saçları sarı tonlarında açmanız için 2 ürün önerebilirim 1. novacrin diye bir markanın saç açıcı spreyi diğeri schwarzkopf un saç açıcı spreyleri. nemli saça sprey şeklinde uygulanıyor. istediğiniz tona gelene kadar açabiliyorsunuz, çok doğal ve tatlı tonlarda sarılar oluşturuyor. ancak boyalı saça ve siyah saça uygulanamıyor. kumral tonlarından koyu sarılara kadar uygulanıyor. denemenizi tavsiye ederim. ben çok memnun kaldım.
Yukarı Dön
hadise Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Ağustos 2007
Gönderilenler: 56
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hadise Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ağustos 2007 Saat 5:55pm

slm arkadaşlar ben 2 sene önce falan peridrol diye bi ilaç kullandım açıcı olarak kullanımına biraz dikkat ettikten sonra mükemmel bi açıcı aslında bu amaç için satılmıyo ben kullandım yani acayip açıyo

Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Eylül 2007 Saat 4:24pm
kuaförlerin bir çoğunda bulunan boyalar kansere davetiye çıkartıyor die:epeydir boya yaptırmıyorum.geçen bi aktardan papatya almaya girdiğimde gördüm.bitkisel boyalar 14ytl.denemdim ama merak içindeyim.sonuçta boyamı alıp kuaföre boyatabilirim dimi?sonuçta bitkisel.zararı azdır die düşünüorum.kullanan oldumu acaba?
Yukarı Dön
silverblack Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ağustos 2007
Gönderilenler: 23
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı silverblack Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Eylül 2007 Saat 9:49pm
peki arkadaşlar tam tersi olarak saç rengini koyulaştırmanın doğal bi yolu var mı
Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eylül 2007 Saat 12:08am
silvercim..kına var eskiden çok yaaprdım ama öle klamik yöntemle akşamdan sürüp sabaha kadar bekletmezdim.kınayı çayla karıp sürerdim 2 st sonra yıkardım.ışıkta parlayan bi kızıl olurdu.bide hint kınasını denedim ama aman yarabbim sadece 20 dk tuttum mavi siyah derler ya öle yaptı.normal kınada hint kınasıda üstüne boya tutmuo anca uzatman kestirmen lazım
Yukarı Dön
muratseko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ağustos 2007
Gönderilenler: 316
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Eylül 2007 Saat 12:47am
neymişki öle
Yukarı Dön
dilaray?m Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 17 Eylül 2007
Gönderilenler: 15
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dilaray?m Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Eylül 2007 Saat 4:59pm
Arkadaşlar benim kardeşiminde yaptığı birşey vardı o saçlarına yapıyordu,kırmızı soğan varya hani kıpkırmızı onun kabuklarını suda haşlıyordu onun suyu ile saçlarını yıkıyordu saçları baya açılıyordu.Arada yaparda ben hiç denemedim,sırıtmıyorda yani hoş oluyordu,
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67