:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

SAÇ RENGİNİ AÇMAK - Olayın Tarihi: 02 Temmuz 2007 - 02 Temmuz 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 19 Haziran 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 24
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mysterios Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: SAÇ RENGİNİ AÇMAK
    Gönderim Zamanı: 02 Temmuz 2007 Saat 12:14pm
PAPATYA SUYUYLA SACIN RENGİNİ AÇMAK SACI YIPRATIRMI İNCELTİRMİ ÖYLE Bİ DUYUM ALDIMDA ARKADAŞLAR PEKİ NASIL KULLANCAZ BENİM SACLARIM BOYALI ACILIRMIKİ
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
inci99 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 23 Haziran 2007
Gönderilenler: 107
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı inci99 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Temmuz 2007 Saat 2:21pm
mrb mysterios..
bildiğim kadarıyla boyalı saçta papatya suyu renk açmaz pek ama komple mi boyalı saçların?? yani bi dene tabi istersen.. ztn bir seferde çok da etkili olmuoo.. kısa aralıklarla 3-4 kez yapmak gerekioo sanırımm..
bu arada papatya suyundan ziyade ben oksijenli suyun yıprattığını duydum.. sonuçta papatya suyu doğal bişey.. bence yıpratmaz.. tabi yine de diğer bilen arkadaşlarımızın da fikirlerini alalım..
Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Temmuz 2007 Saat 3:17pm
inci kesinlikle haklısın....aman boya zararlı yaptırmayım dedim 2-3 yıl önce oksijenli suyu denedim...sahilde her gün biraz sürüp taradım...1 hafta sonra saçlar açılmaya başladı...ama daha sonraaaa.....tel tel ayrıldı..sanki yolunmuş gibi.taramamış gibi.sağlıksız bir görüntüsü oldu.kendine getirene kadar canım çıktı..aman sakın denemeyin...ama papatya suyunu az az belli bölgelere sürünce çok doğal ve güzel bir sonuç almıştım..sanki kendiliğinden gölge atılmış gibi durdu....ama uğraşmak gerek yaaaa..kolay gelsin:))))
Yukarı Dön
gülse Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 16 Haziran 2007
Gönderilenler: 365
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gülse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Temmuz 2007 Saat 9:06pm
bu konuda ıkısınıde denemıstm.saclarım kumral.oksıjenle kızılımsı kotu bır renk oldu.papatyadan memnun kaldım sarı oldu ama ben alman papatyası kullandım sızde onu deneyın daha ıyı oldugunu dusunuyorum
Yukarı Dön
inci99 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı inci99 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Temmuz 2007 Saat 1:08am

peki arkadaşlar acaba saçları güzel bi kızıl tonun adönüştüren doğal bi madde bilio musnuz?? ama kına kızlı deil.. bana sarı tonları yakışmıoo anca olursa kızılımsı tonlar olur da.. bi sorayım dedim size..

Yukarı Dön
gülse Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 16 Haziran 2007
Gönderilenler: 365
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gülse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Temmuz 2007 Saat 2:28pm
kına kına dıye odunsu bırsey vardı yanlıs hatırlamıyorsam  cok eskıden onu kaynatıp sacıma surmustum super parlatıyor sacları kızıllık ıcın ne lazımdır bak onu bılmıyorum.ama sarap kızılı rengını ben cok sevıyorum.umarım bılen bır arkadas vardır???
Yukarı Dön
inci99 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı inci99 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Temmuz 2007 Saat 8:38pm
ayy evet şarap kızılı gibi bi renk vercek bitki bulsak süper olur.. arkadaşlar bilen varsa ve bizimle paylaşırsa çok mutlu oluruz..
Yukarı Dön
mavi_devrim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 29 Haziran 2007
Gönderilenler: 7
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mavi_devrim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Temmuz 2007 Saat 9:55pm
Selam arkadaslar annem sacına kına yakıyrdu kızılı cok güzel oluyrdu boya gibi acılmıyrda içine sarap tütün defne yapragı filan koyuyrdu kesin formulu suan hatırlamıyrm ama rengi güzeldi tabii sürülecek olan sacın rengide önemli koyu tonlarda olmalı...
Yukarı Dön
inci99 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı inci99 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Temmuz 2007 Saat 11:38pm

mrb mavi_devrim benim saçlarım epey koyu.. siyah olmasa da koyu kahverengi.. zahmet olmazsa annene kınayla tam olarak ne miktarlarda hangi maddeleri karıştırıp kullandığını öğrenebilir misin?? çok sevinirim sorarsan..

Yukarı Dön
mysterios Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 19 Haziran 2007
Gönderilenler: 24
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mysterios Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Temmuz 2007 Saat 10:35pm
inci ben aldım papatyayı nasıl kullancam tarif edebilirmisin ne kadar papatya ne kadar su
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67