:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Genel>Genel
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

göğüs hacmini büyütmek için bir iksir var mı? - Olayın Tarihi: 02 Ağutos 2007 - 02 Ağutos 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 02 Ağutos 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 9
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı yeşim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: göğüs hacmini büyütmek için bir iksir var mı?
    Gönderim Zamanı: 02 Ağutos 2007 Saat 17:14
    slm arkadaşlar,göğğüs hacmini büyütmek için bitkisel bir iksir bilen var mı?
Yukarı Dön
kacarsu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kacarsu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Ağutos 2007 Saat 18:18
mrb arkadaşlar bende bu sorunun tam tersini sormak istiyorum göğüs küçültmek için doğal bi yöntem var mı?
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 03 Ağutos 2007 Saat 13:45
doğal derken aktarlardan alacaın bitki bilmiomda kremler vaar
Yukarı Dön
yeşim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı yeşim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağutos 2007 Saat 20:31
bitki falan bilen varsa,olaya bi müdahale edebilir mi
Yukarı Dön
elifim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Nisan 2007
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı elifim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ağutos 2007 Saat 19:30
bir önerisi olan yok mu?
Yukarı Dön
SAHTERE Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Nisan 2007
Gönderilenler: 102
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SAHTERE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ağutos 2007 Saat 00:56
FARKLI Bİ KONU...BİLGİM YOK.
sahtereahotmailSihirli İksir
Yukarı Dön
yeşim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı yeşim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ağutos 2007 Saat 15:53
bu konu hakkında kimsenin bi fikri yok sanırım?
Yukarı Dön
sara34 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 04 Haziran 2007
Gönderilenler: 161
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sara34 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Ağutos 2007 Saat 22:11
ben kuru üzüm çekirdeğinin göğüsleri büyüttüğünü duymuştum,ne şekilde tüketiliyor,bunu yahoodan veya googledan taratıp araştırmanız lazım.
göğüs küçültmeye ise,anasonu kaynatıp suyu ile göğüslere masaj yapılırsa sıkılaştırdığını okumuştum.Bir de zayıflayınca göğüslerin de küçüldüğüne şahidim.Yağ bezleri eridiği için olsa gerek diye düşünüyorum.Fazla hamurişi ve yağlı ,şekerli gıdalar tüketmemek gerekiyor,bunlar östrojen hormonunu artırıyorlar.Bu hormonda yağlanmayı artırıyor,dikkat ettiyseniz şişman kadınların çoğunlukla ,anormal boyutlarda göğüsleri vardır.Kesinlikle hormon dengesizliğiyle alakalı bu,beslenmenin düzenlenmesiyle en azından normal hale getirilebilinir.
Yukarı Dön
sonbahar Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 24 Temmuz 2007
Gönderilenler: 27
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sonbahar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ağutos 2007 Saat 12:39
slm.arkadaşlar.gögüs hacmini büyütmek ve toparlamak için yeni bitkisel bir krem çıkmış.düzenli kullanımda en az 1 2 beden büyüme oluyormuş bünyeye göre.Bu kremden kullanıp sonuç alan varmı acaba???
Yukarı Dön
yeşim Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı yeşim Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Ağutos 2007 Saat 18:21
peki arkadaşlar bu kremlerden deneyip de etkisini gören falan var mı?
Yukarı Dön
gülse Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 16 Haziran 2007
Gönderilenler: 365
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gülse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2007 Saat 21:53
Bu konuda bıtkısel bır ürün olsa daha iyi olur.Sonbahar bitkisel bir kremden bahsetmiş ama tam manasıyla açıklamamış.Bence bir bilen vardır da bize söylemiyor:))Big smile
Yukarı Dön
sıla Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Nisan 2006
Gönderilenler: 52
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sıla Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2007 Saat 23:01
östrojen hormonu içeren besinler almalısın adaçayı soya fasülyesi üzüm çekirdeği çemen otu şahdere gibi
Yukarı Dön
gülse Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 16 Haziran 2007
Gönderilenler: 365
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gülse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Eylül 2007 Saat 23:21

canım bu soyledıklerın doğru olduguna ınanıyorum cünkü benim yakın bir akrabamın şuan bebeği 1 yaşında hala emzirmek istiyor bu yuzden bitkisel bir çay almış onu içiyordu içinde dediğin gibi çemen otu vardı ve goğüsleri epey buyudu demek bundanmış???

Yukarı Dön
muratseko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ağutos 2007
Gönderilenler: 316
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Eylül 2007 Saat 01:23
:)
Şehvetin adını Aşk Koydular
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
herbalist sirin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Mart 2008
Gönderilenler: 48
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herbalist sirin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Mart 2008 Saat 00:53
slm arkadaslr suanda gögüs büyütücü kıremı ben kullanıorum Wink yenı yapılan bir ürün az kaldı faydasını goreye basladım.sonuc alım hemen haberdar edicem sizi okWink
Yukarı Dön
herbalist sirin Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Mart 2008
Gönderilenler: 48
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herbalist sirin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Mart 2008 Saat 00:56
slm kacarsu arkadasım  herkesin sorunu faklı degılmıWink
sana tavsiyem sıkılastırıci bıtkısel yaglar kullan cok faydasını gorüceksin ClapClap
Yukarı Dön
SAHTERE Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Nisan 2007
Gönderilenler: 102
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı SAHTERE Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Mart 2008 Saat 07:00
üzüm çekirdeği yağı sıkılaştırıcı-gerici özelliği vardır, belki bu yönüyle faydalı olabilir
sahtereahotmailSihirli İksir
Yukarı Dön
arzu Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Eylül 2008
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı arzu Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Eylül 2008 Saat 14:23
   işte bitkisel iksir (denenmek üzeredir)
arkadaşlar merhaba ben aranıza yeni katıldım aynı dertten olduğumdan konu dikkatimi çekti, kısa bir süre öncesine kadar ben göğüs büyütücü hap kullanmaya kararlıydım ama fiyatlar malum başka yöntemler araştırmaya başladım birkaç tane buldum galiba... bunları özetle size yazayım. henüz ben başlamadım ama mutlaka sonucunu yazarım. isterseniz siz de deneyin tamamen bitkisel olduğu için risk yok. yalnız egzersizlerle birlikte yapılmalı ve sabır gerektiriyor.
sabah akşam bir yemek kaşığı pekmezin içine bir tatlı kaşığı kara üzüm çekirdeği tozu konulup yenir plastik kaşık kullanılacak. ayrıca rezene yağı ile her sabah ve akşam masaj yapılır. birde hergün 1 bardak rezene(çemenotuyla birlikte çok faydalı) ve ısırgan otu çayı çayı içilir. bir ay rezene bir y ısırgan otunu deneyin kendinizi çaya boğmayın zararlı olabilir.
egzersizler ise; ayrıca havlu kullanarak günde en az 100 defa çamaşır sıkma hareketi, 1,5 litre su dolu 2 pet şişeyle 50 defa bilekler bükülmeden omuz hizasında kollar iki yana açılır yukarı doğru kaldırılır, en önemlisi masaj krem yardımıyla içerden dışarı doğru yumuşak dairesel hareketler uygulanmalı. sayıları günden güne arttırın benim gibi duyar duymaz herbirini 100 defa yapmaya kalkmayın inşallah hepimiz faydasını görürüz. eğer amacınıza ulaşırsanız mutlaka tavsiye edin ki şu haplardan ve ameliyatlardan kurtulsun herkes. ben 1 ay kullanıp sonucunu mutlaka yazacağım..
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Eylül 2008 Saat 20:45
arzucum hoş geldin.....
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67