:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Sorununuzu burada Paylaşalım > Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

*KIRKKİLİT OTU* - Olayın Tarihi: 04 Ağustos 2007 - 04 Ağustos 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: *KIRKKİLİT OTU*
    Gönderim Zamanı: 24 Kasım 2008 Saat 7:30pm

huu can hocaa önce bir selam deseydinTonguemesajın sağ üst kısmında ALINTI yazan yere tıklarsan yazının tamamını okursun....sağlıkla sevgiyle...

Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
vitaderman Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 23 Kasım 2008
Gönderilenler: 22
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı vitaderman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 02 Aralık 2008 Saat 11:56am
   secgul hanım kahtalı arkadasıma katılıyorum daha cok bayanlarda mıyom ve kıst tedavısınde daha etkılı
Yukarı Dön
yelizs Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 13 Temmuz 2010
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı yelizs Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2010 Saat 10:21pm
Orjinalini yazan: kahtalı

• Neden özellikle kısırlık üzerinde duruyorsunuz?

Biz ailece yıllardır ot ve bitkilerle uğraşıyoruz. İÜ İşletme Fakültesi mezunuyum, ancak 11 yıldır bu işi yapıyorum. Kısırlık artık çok yaygın. Özellikle de sigara ve kahve erkekliği öldürüyor. Biz yıllardır kısırlık üzerinde çalıştık ve karışımlarımız sayesinde birçok kişinin çocukları oldu.

• Kısırlığın özellikle hangi türlerinde bitkisel karışımlarınız yararlı oluyor?

Özellikle tüpleri tıkalı olan birçok kadın, karışımlarım sayesinde en fazla yıl içinde hamile kaldı. Bitkisel karışımlar, sperm sayısını arttırmakta spermleri güçlendirmekte, yumurtaların çalışmasında, spermin yumurtalarda tutunamadığı durumlarda, kist ve miyom olaylarında da yararlı oluyor Tıkalı tüpleri açmaktaki başarı oranı ise % 95’ lere çıkıyor. İnsanlar tüp bebek merkezlerine 5000-10.000 dolar para veriyorlar. Bu paralara yazık günah. Çünkü çok pratik çözümlerle bu işin içinden çıkılabilir. Şu an TÜBİTAK bizi destekliyor. Ayrıca Berlin Üniversitesi ve Berlin Humboldt Üniversitesi’ nden profesörlerle de diyalog halindeyiz. Yaptığımız özel kısırlık macunu. Suudi Arabistan’da, Mısır’da bile satılıyor.

• Ne Gibi Karışımlar Kullanıyorsunuz?

Tamamen bitkisel karışımlar, bitkisel özler, özellikle bitkisel yağlar kullanıyorum. En büyük ilacım soğan ve sarımsak.Özellikle de Adapazarı soğanı çok yararlı. Çünkü Adapazarı soğanı özellikle spermleri güçlendiriyor, Ancak bunları ilaç şeklinde kullanmayı bilmek lazım. Bir de yöresel farklılıklar var. Soğan. sarmısak. kısırlığın her tipine uygun değil. Tüpleri tıkalı olan kadınlara soğan ve sarmısak tavsiye etmiyorum mesela. Bu kadınlara zararı dokunabilir. Ancak meni veya sperm sorununa karşı iyi geliyor.

• Soğan, sarmısak dışında ne kullanıyorsunuz ?

Bunların dışında bitkisel yağlar ve yağ karışımları kullanıyorum. Ancak bu bitkilerin kullanım ve kurutulma şekli çok önemli. İnsanların kafalarına göre otları kayna tıp içmeleri doğru değil. Bitkilerin yarar sağlayabilmeleri için mutlaka bitkilerden anlayan bir uzmana danışmaları şart. Kırkkilit otu da çok fazla kullandığını otlardan biri. Hamile kalamayan kadınlara bu otu kesinlikle tavsiye ediyorum, Bu otu kaynatıp ıhlamur gibi gün de bir bardak içsinler.

Yukarı Dön
yelizs Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı yelizs Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2010 Saat 10:24pm
slm.tüpleri açmak için kullanılan karışım nedir ismi ve fiyatı nedir nereden temin edebiliriz kendimizin kullanabileceği bir ot yada karısım var mı aktardan alabilicegimiz
Yukarı Dön
yelizs Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı yelizs Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Ağustos 2010 Saat 6:39pm
yaklaşık bir seneye yakındır çocuk istiyoruz tüm tahliller normal gözüküyor sadece hsg çektirmedim suan sıra ona geldi sanırım doktorum öyle diyor esimde de sorun yok klomen ve pregnyl kullandık olmadı iki kez kullandım şimdi karısımla ilgili sorum olacak tüpler kapalımı bilmiyorum bu ilacı kullanırsam zararı olurmu ve nereden ulasabiliriz 2009 yılında bir düşük yaptım 7 haftalık kürtajdan sonra +6 ay korunmadan sonra denedik olmadı yarımcı olursanız sevinirim
Yukarı Dön
tuba14 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Nisan 2011
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı tuba14 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Nisan 2011 Saat 6:47pm
Orjinalini yazan: kahtalı

• Neden özellikle kısırlık üzerinde duruyorsunuz?

Biz ailece yıllardır ot ve bitkilerle uğraşıyoruz. İÜ İşletme Fakültesi mezunuyum, ancak 11 yıldır bu işi yapıyorum. Kısırlık artık çok yaygın. Özellikle de sigara ve kahve erkekliği öldürüyor. Biz yıllardır kısırlık üzerinde çalıştık ve karışımlarımız sayesinde birçok kişinin çocukları oldu.

• Kısırlığın özellikle hangi türlerinde bitkisel karışımlarınız yararlı oluyor?

Özellikle tüpleri tıkalı olan birçok kadın, karışımlarım sayesinde en fazla yıl içinde hamile kaldı. Bitkisel karışımlar, sperm sayısını arttırmakta spermleri güçlendirmekte, yumurtaların çalışmasında, spermin yumurtalarda tutunamadığı durumlarda, kist ve miyom olaylarında da yararlı oluyor Tıkalı tüpleri açmaktaki başarı oranı ise % 95’ lere çıkıyor. İnsanlar tüp bebek merkezlerine 5000-10.000 dolar para veriyorlar. Bu paralara yazık günah. Çünkü çok pratik çözümlerle bu işin içinden çıkılabilir. Şu an TÜBİTAK bizi destekliyor. Ayrıca Berlin Üniversitesi ve Berlin Humboldt Üniversitesi’ nden profesörlerle de diyalog halindeyiz. Yaptığımız özel kısırlık macunu. Suudi Arabistan’da, Mısır’da bile satılıyor.

• Ne Gibi Karışımlar Kullanıyorsunuz?

Tamamen bitkisel karışımlar, bitkisel özler, özellikle bitkisel yağlar kullanıyorum. En büyük ilacım soğan ve sarımsak.Özellikle de Adapazarı soğanı çok yararlı. Çünkü Adapazarı soğanı özellikle spermleri güçlendiriyor, Ancak bunları ilaç şeklinde kullanmayı bilmek lazım. Bir de yöresel farklılıklar var. Soğan. sarmısak. kısırlığın her tipine uygun değil. Tüpleri tıkalı olan kadınlara soğan ve sarmısak tavsiye etmiyorum mesela. Bu kadınlara zararı dokunabilir. Ancak meni veya sperm sorununa karşı iyi geliyor.

• Soğan, sarmısak dışında ne kullanıyorsunuz ?

Bunların dışında bitkisel yağlar ve yağ karışımları kullanıyorum. Ancak bu bitkilerin kullanım ve kurutulma şekli çok önemli. İnsanların kafalarına göre otları kayna tıp içmeleri doğru değil. Bitkilerin yarar sağlayabilmeleri için mutlaka bitkilerden anlayan bir uzmana danışmaları şart. Kırkkilit otu da çok fazla kullandığını otlardan biri. Hamile kalamayan kadınlara bu otu kesinlikle tavsiye ediyorum, Bu otu kaynatıp ıhlamur gibi gün de bir bardak içsinler.

Yukarı Dön
tuba14 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı tuba14 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mayıs 2011 Saat 1:18pm
ne şekilde içecegim  ne kadar koymam gerekiyo yntlarsanız sevinirim
Yukarı Dön
tuba14 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı tuba14 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Mayıs 2011 Saat 1:19pm
Orjinalini yazan: yelizs

slm.tüpleri açmak için kullanılan karışım nedir ismi ve fiyatı nedir nereden temin edebiliriz kendimizin kullanabileceği bir ot yada karısım var mı aktardan alabilicegimiz
Yukarı Dön
naz Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 14 Temmuz 2011
Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı naz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Temmuz 2011 Saat 3:03pm
Ben bi dönem kullandım kırk kilit otu kas ağrıları için, birde beni çok rahatlatıyordu bu ot...
Kışa girerken yeniden başlamayı düşünüyorum....
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67