:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Diş Beyazlatma - Olayın Tarihi: 13 Ağutos 2007 - 13 Ağutos 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 24 Temmuz 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 27
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sonbahar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: Diş Beyazlatma
    Gönderim Zamanı: 13 Ağutos 2007 Saat 14:43
    Slm.Dişleri beyazlatmak için bir formül bilen varmı acaba???
Yukarı Dön
mrvdnz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Temmuz 2007
Gönderilenler: 10
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mrvdnz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Ağutos 2007 Saat 00:03
Doğal bi formül istersen.. Çilek. Bol bol çilek ye çilekte doğal beyazlatıcı maddeler bulunmaktadır.
Yukarı Dön
hadise Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Ağutos 2007
Gönderilenler: 56
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hadise Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ağutos 2007 Saat 11:39

slm arkadaşlar dikkat çekici bi konu yanlız hıç bı bılgım yok bilgisi olanların paylasımlarını beklıyorum:)

Yukarı Dön
hadise Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hadise Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ağutos 2007 Saat 13:15
slm arkadaşlar dikkat çekici bi konu yanlız hiçbir bilgim yok.bilgisi olan arkadaşların paylasımlarını bekliyorumWink 
Yukarı Dön
POZİTİF Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Ağutos 2007
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı POZİTİF Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ağutos 2007 Saat 23:07

slm arkadaşlar ben önceden karbonat kullanırdım biraz kabonatla dişlerimi ovup çalkalardım ama fazlası diş minesine zararlı çileklede aynı işlemi yaptığında sonuç alabilirsin 

Yukarı Dön
hadise Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hadise Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ağutos 2007 Saat 17:52

hımmmm iyi fikir olabilir denemek lazım sağol tuğbacım

Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 14:05

çilek süper bi fikirmiş ilk defa duydum.ama başka doğal yol bilmiolrum bende karbonat var ama oda minelere zarar verio.....yeni sistemlerle diş beyazlatma yapılıo.özel kliniklerde aslında pahalı ama devletin karşıladıklarıda var.mesela gazi ünv de geçen kış geldi bu yöntem yarım saatlik bir seansta dişler bembeyaz oluomuş.ve asla hiç bir yan etkisi yokmuş.....

Yukarı Dön
bembeyaz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 108
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bembeyaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 14:09
blanx diye bi diş macunu varmış çok etkili olduğu söyleniyo neette bi arama yap istersen
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 14:12
hemen bakıyorummmm
Yukarı Dön
bembeyaz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 108
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bembeyaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 14:42
ee ne yaptın aradın mı nasıl
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 15:34
dur daha bakmadım vıdı vıdı ediodum msn de  buradaaa hemen bakıyorum
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 15:37
  • BLANX SENSITIVE:Hassas Dişler için diş macunu,BlanX Sentive, hassas dişler için geliştirilmiştir.BlanX Sentive içeriğindeki etken maddeler sayesinde (arktik liken,hiroksiapetit,sodyum florid ve potasyum klorid),bakteri plağını kontrol altına alır ve diş minesini koruyup,gülendirmesini sağlar.BlanX Sensitive düzenli kullanıldıkça,hassas dişlerdeki sızlamayı azaltır.
  • BLANX INTENSE STAIN REMOVAL:Yoğun leke çıkarıcı diş macunu,BlanX Intense Stain Removal özgün formülündeki arktik likenleri ve bambu mikrotoz özleri sayesinde;çay,kahve ve sigara gibi nedenler ile oluşan lekeleri diş minesine zarar vermeden temizler.Ağıza ferahlık veren doğal bir aroması vardır.
  • Yukarı Dön
    kahtalı Açılır Kutu Gör
    Yönetici Üye
    Yönetici Üye
    Simge

Aktiflik
    Seviye
    Deneyim
    Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 15:42
    iiide nerden bulucam.her eczanede herşeyde yok
    Yukarı Dön
    oldboy Açılır Kutu Gör
    Yeni Üye
    Yeni Üye

K.Tarihi: 31 Ağutos 2008
    Gönderilenler: 3
    Aktiflik
    Seviye
    Deneyim
    Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı oldboy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ağutos 2008 Saat 14:09
    zeytinyağıyla fırçala...diş fırçasını zeytinyağına bandır...sabah akşam fırçala...15 gün yapman yeterli kalıcı beyazlığa ulaşırsın...Alıntı :)
    valla alıntı yaptım...uygulamadım...dişlerim beyaz çünkü...yardımcı olabilir diye paylaştım...hiçbir mesuliyet kabul etmem diyim yani :) :)
    Yukarı Dön
     Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67