:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ağda öncesi kremler - Olayın Tarihi: 25 Ağutos 2007 - 25 Ağutos 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Ağutos 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 7
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı öğretmen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: ağda öncesi kremler
    Gönderim Zamanı: 25 Ağutos 2007 Saat 14:15
Smilesevgili  sihirli  iksirciler,  ben  de  foruma   yeni    üye  oldum.  Epeydir  takip  ediyorum  yazılanları,  önerilerinizi.  Ben de  tüy  sorunundan  müzdarip  biriyim. Hep  şunu  düşünüyorum:  tüysüz  kadın  yoktur.  İnanın  tüysüz  dediğiniz  kadınların  bile  belirli  bölgelerinde  var. Onlar da  müzdarip.  Öyleyse  onunla  yaşamayı  ama  bu  arada  çözümler  aramayı  da  bırakamayız.  Yazılanlardan  birkaç  çözümü  okudum. Bioder, Karınca  yumurtası  yağı, limon  tuz  karışımı  sürme,  lazer  vb.  Kimisi  faydalı  buluyor,  kimisi  ise  bünyesine  zarar  verdiğini  veya  faydasız  olduğunu   yazıyor. Geçenlerde  bir  başka  sitede  bu  tür  konuları  araştırırken  şöyle  bir  uygulama yapıldığını  okudum. Takdirini  ve  uygulamasını  size  bırakıyorum. Ben de  uygulamak  istiyorum.  Sanırım  tek  çözüm  de  bu  olsa  gerek.   Exclamation  Ağda  yapılacak  bölgeye  önceden  acısını  giderecek  bir  krem  uygulamak .  Şahsen  ben  acısına  dayanamadığım  için  jilet  bile  kullanmıştım.  Şimdi  size  bu  kremlerin  adını  yazıyorum:  Tıpta  lokal  anestezi  için  kullanılıyor. Özellikle  diş  doktorları  çocuklar  için  kullanıyormuş.  xylocaine   (16  ytl)  ve    emla (28  ytl).   Bunları  uyguladıktan  sonra  45  -  60  dk  bekliyorsunuz.  Deriniz  uyuşuyor.  İster  sir  ağdayla  alın  isterseniz  makineyle.  Ben  pek  makine  önermiyorum. Çünkü tüyleri  alırken   kırabiliyor  ve sonrasında  batıklar da  oluşabiliyor. Sonra da  ister  bioder  sürün, isterseniz  karınca  yağı,  seçim  sizin.  Ayrıca  bu  ilaçları  sağlık  ocağından  bir  doktora  bile  yazdırıp  alabiliyormuşsunuz.  hep  beraber  deneyelim.  Ama  herkeste  aynı  sonucu  verirmi  bilemem.  Bu  işler  sabır  istiyor.  sevgiler.
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Haziran 2007
Gönderilenler: 283
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ağutos 2007 Saat 14:47
ewt ben de baska forumlarda okumustum emla cok ıyıymıs ınsanlar genıtal bolgelerını alırken bıle acı duymuyorlarmıs. Ama ben utanırım almaya eczaneden yaaaa!!!:(
Yukarı Dön
öğretmen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı öğretmen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ağutos 2007 Saat 15:28
Evet  bu  kremi  kullanmadım  henüz.  Ama  size  bir  veb  adresi  veeyim,  isterseniz  orada  benzeri  bir  forum  var.  Bu  kremi   kullananların  tecrübeleri  sanırım  size  yardımcı  olacaktır. ----------sebep:adres vermeyiniz

Düzenleyen kahtalı - 24 Mayıs 2009 Saat 00:59
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağutos 2007 Saat 13:21

saol canım

Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağutos 2007 Saat 22:07
öğretmen bu forumu bende bilioyum güzel bi site.yaa kremleri bilmemde:ağda dan önce kese  yapmak işe yarıo.batıklar için falan.normal ağda dışında marka vericem ama sesu ılık ağdayıda tavsiye ediorum.kendiniz kolaylıkla uygulayabilirsiniz ve daha acısız.biliosunuzdur gerçide söliim dedim
Yukarı Dön
öğretmen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı öğretmen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağutos 2007 Saat 22:16
teşekkürler, benim  esas sorunum  tüylerin  kalıcılığını  azaltırken  canımın  yanmasını  aza  indirmek. ılık ağdanın  işe  yaradığı  gerçek  ama  bacaklarımda  varis  olduğu  için  uygulayamıyorum. sıcaklık  varislere  olumsuz  geliyormuş.
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 14:00
öğretmencim..ılık ağda öle çok çok sıcak değil yaaaa yani varise kötü etkisi olacak kadar değil.geçmiş olsun...bide şu soğuk hava falan üfürren epilasyon aletleri var acaba işe yarıomu onlar?yada buz hazneli olanları...ama önerdiğin kremi çok övüolar bi denemek lazım valla
Yukarı Dön
ozlem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 16 Nisan 2007
Gönderilenler: 126
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ozlem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 14:31
ya kızlar bu emla yı bende bi forumdan okuyup ablama sölemiştim ablam kullandı ve hiç etki etmedi yine çok canım yandı fln dedi. bende güldüm ona sen kullanmayı becerememişsindir die. ama bi arkadaşım da kullandı o da bi etki görmediğini söledi acaba bizim eczaneden emla die aldığımız başka bişi mi:)) gerçi eczacı kadın kullananlar çok memnun dedi ama nasıl oluyo ki.
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ağutos 2007 Saat 14:47
valla ben de cok memnun dıe okumustum sıteden valla  artık kımseye ınanamıyoruım acaba pazarlıyorlar mı kı de bole ovuyorlar??
bu arada makıne gercekten de kırıyor ama cok ılgınc bı sey var zamanla gozle gorulur sekılde azaltıyor nasıl oluyorkı ala ala.. hep dusunmusumdur.
Yukarı Dön
öğretmen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı öğretmen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağutos 2007 Saat 20:31

Haklı olabilirsin  sim, emlayı  henüz  almadım, ama  denemeye  kararlıyım, alacağım.  Kişiden  kişiye  ve beklenen  süreye  göre de  etkisi  farklılaşıyor  olabilir. Kimisinde 45  dk'da,  kimisinde  de  2- 3  saatte  değişebiliyor. Bazısı ise  hiç  memnun  değil,  denemeden  anlaşılmaz. Sana  katıldığım  diğer konu  ise  makine tüyleri  kırabiliyor, ama diğer  bir  gerçek ise azaltabiliyor. Birde  dikkatimi  çekti. Kısa  çorap  giydiğim yerlerde  tüy  yok, diyorum ki acaba  sürtünme  sonucu  tüyler  dökülmüş müdür?

Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağutos 2007 Saat 21:49
ewt bunu bı cok ınsan soluyor ınce corap ıcın. surtunmeyle dokulur dıyorlar.. ama ben cok gıydım ben de olmadı acıkcası ya da oldu da ben farkedemıcek kadar cok mu kıla sahıbım:))
Yukarı Dön
sim;) Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim;) Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ağutos 2007 Saat 22:35
bubu09
25-03-2007, 11:30
Ben oğlum sünSihirli İksir olmadan önce,Emla'yı organına sürdüm sonra streç filmle kapattık ve bantladım.45dk bekledik sonra sünSihirli İksir oldu ve çok rahat bir şekilde sünSihirli İksir olayını atlattık.Hassas bölgelerde etkili sanırım.
not:bunu kadınlar klubunden copy paste yaptım..
Yukarı Dön
alina Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 10 Eylül 2007
Gönderilenler: 6
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı alina Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Eylül 2007 Saat 01:57
    ben emla kremi denedim evet uyuşturuyor ama yüzeyi uyuşturuyor.kıl kökleri altında olduğundan çok etkili olmuyor ağda öncesi ama yinede kişiden kişiye ve kullanacak kişinin ağrı eşiğine bağlı bir durum acı hisssetmek yada az hissetmek.6 lı tüp kutu içinde herbiri 10mg kadar reçete edilebiliyor.bir tüp bir bölge için yeterli ve ciltte emilinceye kadar beklemeniz gerekir ne kadar çok beklerseniz anestezi etkisi okadar iyi olur.deneyin birşey kaybetmezsiniz.
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mayıs 2009 Saat 11:37

arkadaşlar bu emla kremi doğru uygulamak gerekiyormuş

emlayı sürdüğünüz bölgeyi streç filmle iyice kaplamış olmak gerekiyor ve yaklaşık 1 saat kadar bekletmek gerekiyormuş ,bu durumda uyuşturucu etkisi artıyor diyorlar..
ama bazen narkozla bile tam uyuşamayanlar var:))
benim tüyler çok azaldı ,artık acı hissetmiyorum hiç,pıt pıt alıyorum epilatörümle:)
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mayıs 2009 Saat 01:02
senin adına sevindim a-b-c
SİTE KURALLARINI OKUYUNUZ......
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mayıs 2009 Saat 01:26
niye gülüyorsun kız:))
cidden çok incelip azaldılar,aaaaa,dalılırımm sonaa
kendi yöntemimle hemde
ama kimseye sölemem ,sır,puhahahaaa.

Düzenleyen a_b_c - 24 Mayıs 2009 Saat 01:28
Yukarı Dön
smy Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 11 Aralık 2010
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı smy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Aralık 2010 Saat 23:14
kızlar ben aldım emla bende işe yaramadı ve 28 tlye aldım bosa gitti param ama sizde belki yarar gidip para vermeyn kadın dogumcuya gidip yazdırın ödmk zorunda kalmassnz:S
Yukarı Dön
defne!1 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 10 Nisan 2012
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı defne!1 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Nisan 2012 Saat 18:13
peki bu emla denilen kremi  reçetesiz alabliyormuyuz?
Yukarı Dön
hello kity Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 23 Nisan 2012
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hello kity Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Nisan 2012 Saat 17:16
ben eczaneye sordum 52tl dedi sz nasıl 26tlye alıyorsunuz emlayı??
Yukarı Dön
hello kity Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 23 Nisan 2012
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hello kity Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Nisan 2012 Saat 17:16
ayrıca başka ne öneriyosunuuuz ? :)
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67