:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

yağ bezesi( lipom ) - Olayın Tarihi: 04 Şubat 2005 - 14 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 567
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
derya07 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 13 Temmuz 2011
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı derya07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: yağ bezesi( lipom )
    Gönderim Zamanı: 13 Temmuz 2011 Saat 18:48
merhaba arkadaşlar erkek arkadaşımda da lipom var hemde baya bacaklarında gögüs kafesinin bitiminde kollarında cenesinin altında ben arastırıken gökçek iksrini duydum bu ilacı kullanan var mı ? faydası varsa alalım diyorum ama ikna edemedim enginar kapsülü ve isveç iksirini deneyeceğiz inşallah ama cevap yazarsanız sevinirim 3 kez ameliyat oldu ama  bır faydası yok izden başka artık onuda olmuyor ıyıce psikolojisi bozuluyor bütün yorumları okudum bikilerden kullandıklarımız var ama bır etkısını daha gozlemlemedık hersey için teşekkürler
(başarı başarısızlık korkusunu yenebilmekle başlar)
Yukarı Dön
saglik Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 23 Şubat 2011
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı saglik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ekim 2011 Saat 16:52
UZUN ARAŞTIRMALAR SONUCU GÖKSER İKSİRDE KARAR KILDIM VE 70 TL Yİ GÖZDEN ÇIKARARAK ALDIM. BUGÜN ELİME ULAŞTI VE KULLANMAYA BAŞLADIM ŞİFA ALLAHTAN ARTIK. OLUMLU SONUÇ ALIRSAM BURADA PAYLAŞACAĞIM.
Yukarı Dön
saglik Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı saglik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ekim 2011 Saat 16:57
gökçek pardon
Yukarı Dön
saglik Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı saglik Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Kasım 2011 Saat 15:03
Sözkonusu iksiri (1şişe ) bitreli 1 ay oldu ...gözle görülür olumlu bir etkisi yok henüz. gerçi satıcı firme 2-3 ay bkullanılmalı diyor ben 1 şişe aldıım için 15 günde bitti. fevkalede içimi zor bir içecek. hele midesinde sorunu olanlar ilk içişte bayılabilirler :)

Şifa Allahtan ..

Yukarı Dön
omoz8386 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 11 Aralık 2011
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı omoz8386 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 11 Aralık 2011 Saat 21:05
vala arkadaşlar bnmde göğsümde yağ bezesi var 9 yıl oluyoo dediğiniz enginar kapsülü yanında yağ yakıcı ayny zamanda taşıyıcı bi kapsül ve gece de o bölgeye isveç iksiri sürüyorum inş ii Smile olur 3-4 gün oldu başlıyalı sonuçları paylaşırım , isveç iksiri ni direk sürüyorum yakma falan yaşamadım...
Yukarı Dön
juti_juti Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Ocak 2012
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı juti_juti Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ocak 2012 Saat 19:29
merhabalar
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı juti_juti Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ocak 2012 Saat 19:34
merhabalar benimde vucudumda çeşitli yerlerde bacaklarımda,sırtımda ve ellerimde yağ bezesi çıkmkata birkaçkez ağrı yapanları lokal anestezi ile çıkarrtım fakat hala vucudumda var.siteye yeni üye oldum ve bu konu ile ilgili sayfaların tamamını okudum ve birtakım iksirlerden bahsetmekte üye arkadaşlarımız acaba bu iksirlerin faydasını gören varmı ve gördülersede ne kadar sürede hangi bitkisel ilaç yazabilirse sevinirim. şimdiden tşkkürler...
Yukarı Dön
bekireker Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bekireker Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Ocak 2012 Saat 22:46
arkadaşlar merhaba..sizlere ilk önce sunu söylemek isterimkii, doğruluğu kanıtlanmamış olan gökçek iksirinden bende içtimm..ama 3 gün zor dayanabildim..içinde iğrenç sarımsak kokusu varki içince hiç bir yakınınız yanınızda oturamaz..kavitasyon denen yöntemi denedim 1000 tl verdim..büyüklüğünü bir nebze olsun azalttı ama daha fazla da azaltamadı..anlayacağınız bütün yöntemleri denedim..ancak bunun dengeli ve sağlıklı beslenmeden kaynaklandığını düşünerek HERBALİFE ile tanıştım..ve bu konuda uzman biri tarafından yeterli bilgi sahibi oldum..küçük irili ufaklı lipomlarım azaldı..ve yeni lipom oluşumu engelledi..eğer daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz bekireker@gmail.com mail adresime telefon numaranızı yazmanız yeterli olacak..size o gün dönüş yapacağım emin olun..buraya yazmadım telefon numaramı iş yoğunluğumdan dolayı..diyarbakırda ikamet ediyorum..sizlere gerekirse diyarbakırda da yüz yüze bilgi sahibi yapabilirim..inşallah sizi yeterli bilgi sahibi yapabilmişimdir..
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı juti_juti Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ocak 2012 Saat 00:06
ilginizi teşekkürler fakat benim istediğim gerçekten bu sıkıntıya sahip olan arkadaşlarımızın cerrahi müdahelesiz bitkisel yada daha farklı yöntemlerle yağ bezesini tekrar vucudun başka yerlerinde çıkmadığı yada olanıda küçüldüğü bir yöntemi olan varsa vede burda izah edilir bir şekilde anlatırsa sevinirim tekrardan çok teşekkürler...
Yukarı Dön
jalekaya Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 05 Mart 2012
Gönderilenler: 13
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jalekaya Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mart 2012 Saat 10:09

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 567

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67