:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Sorununuzu burada Paylaşalım > Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

yağ bezesi( lipom ) - Olayın Tarihi: 04 Şubat 2005 - 14 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 13>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
reha Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Şubat 2005
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 6
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı reha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: yağ bezesi( lipom )
    Gönderim Zamanı: 04 Şubat 2005 Saat 10:45am

vucudun çesıtlı yerlerınde çıkan yağ bezelerı ıcın nasıl bır tedavı yapılabılır.

Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
bulent Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye

K.Tarihi: 17 Kasım 2005
Gönderilenler: 32
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bulent Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Kasım 2005 Saat 3:58pm
bağışıklık sistemi zayıfladığında bademcikler savunma amaçlı küçük yağ bezeleri atabilir. genelde zararsızdır. diğerleri için doktora gitmen gerekir
Yukarı Dön
diplomal?aktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomal?aktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ocak 2006 Saat 2:44am
Kan temizleyiciler yeşil çay ve ısırgan gibi. O şekilde vücuttan atabilirsiniz. Ayrıca biberiye demlemesi öneririm. Yağ çözücü özelliğinden dolayı. Birde ısırgan tohumu.
Yukarı Dön
reha Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Şubat 2005
Gönderilenler: 6
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı reha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ocak 2006 Saat 9:44am

soruma cevap veren degerlı arkadaslar, yag bezesi yanı( lipom) derken vücutta deri altında oluşan çeşitli büyüklükte olan ve kol,bacak.bel.karın bölgemde yaygın olan ve yayılmaya devam eden şişlikler demek istedim.birkaç kez cerrahi olarak çıkarttım ama çözüm değil.o kadar çok ki hangi birini ameliyatla alacaklar.sizden ricam bu konuda tecrübe edilen bir tedavi varmı.

saygılarımla

reha görgülü

Yukarı Dön
diplomal?aktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomal?aktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ocak 2006 Saat 11:36am
O yağ bezelerini ne sebebpten oluşuyor, o konuda bilginiz var mı? Çünkü biz genelde hastalığın temelinde yatan sebebe göre bir tedavi uygularız. Size önerim yukarda yazdıklarımı uygulayın. Birde 100 gr çörek otu ve 50 gram ısırgan tohumunu bal ile macun yapıp günde üç kere bir tatlı kaşığı yemeklerden önce alın. Geçmiş olsun.
Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
BercaU Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Mayıs 2006
Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı BercaU Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Mayıs 2006 Saat 12:24pm

Merhaba Bundan Bir yıl önce Sağ Kaşımın Hemen Yanında Bir sivilce çıkmıştı ve ben bunu sıkmaya kalktım sanırım beceremedim ve bu sivilce yağ bezesi haline geldi ve  hep aynı boyutta ağrısı falan da  yok fakat ben bunu  yok etmek istiyorum  bunu nasıl yapabilirim bir  öneriniz varmı acaba..

Yukarı Dön
BercaU Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı BercaU Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Mayıs 2006 Saat 9:58am
Kimse  Cevap Vermeyecekmi Soruma ?
Yukarı Dön
BercaU Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı BercaU Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mayıs 2006 Saat 3:04pm
Sanırım Kimse  Cevap Yazmayacak Sorunuma  
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Mayıs 2006 Saat 3:27pm

Bİ BİLGİM YOK VALLA YARDIMCI OLMAK İSTERDİM AMA....SAKİN OL YAFF NE KIZIYON MİLLETE BİLSELER YAZARLARWink

BENCCE Bİ DERMATOLOJİYE (CİLDİYE) GÖZÜK DAHA SAĞLIKLI ÇÖZÜM ÜRETİRLER.

RAST GELE..HOŞÇAKAL.BABAYYYWink

*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
BercaU Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı BercaU Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 27 Mayıs 2006 Saat 1:18pm

Valla  çok teşekkür  ederim ccerence yardımcı olamasanda  en  azından  forumu  gozden  gecirip bir  cevap  yazdın ya  çok sağol valla...

ben genel cerrahi ye  cıktım ama  asker  oldugum için  askeri hastaneye  cıktım doktor da  rütbeli oldugu  için  alamam  onu falan dedi  e  bizde  asker  oldugumuz  için  sesimizi  cıkartamadık  neyse  yinede   cok sagolun..

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 13>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67