:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Sorununuzu burada Paylaşalım > Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

göbeğin erimesi için bir öneriniz var mı? - Olayın Tarihi: 04 Eylül 2007 - 04 Eylül 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>
Yazar
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: göbeğin erimesi için bir öneriniz var mı?
    Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 11:57am
susam kekik biberiye yi nasıl uyguluyoruz
birde kekiği başka bişey için kullanmak istedim herbfairy izin vermedi
kılları besliyormuş kahtalı,başka önerin varmı cnm
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:02pm
canıımm..Allah bebeğinde sana sağlıklı günler versin..sadece yağlar ile mi kilo vermeyi düşünüyorsun acaba merak ettim..ilk defa duydum canım kılları beslediğini..ben yıllardır bacaklarıma uygularım.bir sorunla karşılaşmadım...ama sen bilirsin canım..
SİTE KURALLARINI OKUYUNUZ......
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:03pm
Orjinalini yazan: dileksel

karın bolgesındekı yaglar ıcın gecen yıl diplomalı aktarın verdığı reçete vardı.o gobegınden  şikayet eden beylere tavsiye ettiğini sölemişti.ben 3 yada 4 defa uygulayarak bile faydasını gördüm.limon yagı portakal yagı biberiye yagını karıştırıp
lkabak lifiyle masaj yapmıştım 20 dk kadar ardındanda yosun sabunu ıle yıkamıştım.ve dun yıne bır yerde gordum kasların gevseklıgı ıle ılgılı bır durum deyıp diplomalıaktarın söylediklerini yinelemiş ıcıne kantoran yagı gıbı bir kaç yag cesıdı daha eklemiş..

göbekte tüyüm olmadığından bu karışımı bi araştırayım
zayıflamam lasımmm benim yaaa:))LOL
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:07pm
Orjinalini yazan: kahtalı

canıımm..Allah bebeğinde sana sağlıklı günler versin..sadece yağlar ile mi kilo vermeyi düşünüyorsun acaba merak ettim..ilk defa duydum canım kılları beslediğini..ben yıllardır bacaklarıma uygularım.bir sorunla karşılaşmadım...ama sen bilirsin canım..
cnm benim öyle aman aman bi kilom yok aslında
doğum sonrası göbek ve basenimi tam eritemedim -bölgsel  sorunum yani
evde çok hareketliim arada çok düzenli olmasada mekik yapıyorum
yaz gelene kadar dışardan destekli bi uygulama olsun isityorum:))
yazın yürüyüş ve terleme yoluyla kilolarımı çok rahat atıyorum zaten
...
herbfairy bu konuda uzman biliyosun ,o kıları besliyo diyo
yani en azından şu aşamada kullanmasan iyi olur dedi,soüsyon kullanıyorusya o bakıma hanii:))
...
iyi dileklerin için çok tşk ederim ayrıca...
Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:07pm
canım sporsuz olmaz...ev hanımıysan bile pilates yap..dvd ler var tv prog var..bende hafta sonu yapıyorum..yürüyüş yap..olmadı evde hopla zıpla...çalışan bir bayansan da işe başlayınca gider zati onlar çok takma..her kez artık eski kilosuna dönüyor..eskidenmiş o ben doğurdum 100 kilo olabilirim mantığı..artık herkez bilinçli ve güzel...bu yağlar birbirinin türevidir ve yağ yakmaya yardımcı olurlar.araştır ve dene canım..
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:13pm
normalde çalışan bir bayanım ,dediğim gibi bebişimden dolayı geçici süreliğine evdeyim
egzersiz yapmak evde çok sııkcı geliyor,motive olmak güçleşiyor ,helede mızmız bir bebeğiniz varsa:))
ben müzik eşliğinde dans ile eritmeyi deneyeyim,şimdi diğer teknikler sıkar beni :))
peki kahtalı şu bitkileri bi araştırayım iice
desteğin için tşk
Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:15pm
herb burda bir üyemiz...uzman olmak farklı bir şey burda herkez öneride buluyor.tam bilmiyorum ama dr ünvanı var mıydı sevgili herb in..bu yağları gerçekten uzman olan bir çok dr öneridiğine göre kılları beslemiyor demektir..arkadaşımızında bilgilerine saygı gösterip dinlemekteyim ama etrafta okadar çok uzman varki...canım sen kafana ne yatıosa onu yap dinle..herb sana cevap verir..sevgiler
Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:17pm
rica ederim canım eminim istediğin fiziğe kavuşacaksın...kavuşmasanda önemli olan sağlıklı olmak..bebişi öp benim yerime sevgiler:))
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:19pm
uzman derken hekimlik anlamında söylemek istemedim,bildiğim kadarıyla senin bahsettiğin şekilde bir uzmanlığı yok
çıkarmış olduğu solüsyon hakkında deneyimli demek istedim ,yanlış anlaşılmasın sakınnn
.......
tşk ederim ,şimdi uyuyo ,uyanır uyanmaz öperimm
sevgiler
Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:24pm
dr dışında kimseye uzman demem diyemem..çıkarmış olduğu solisyon sağlık bak geçmiş mi?onaylı bir ürün mü..bunlar çok önemlii...bin çocuk doğurmuş bir ebeyemi gidersin,prof.dç.dr. a mı güvenirsin...yani deneyimle eğitim farklı şeylerdir..sevgiler
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67