:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

göbeğin erimesi için bir öneriniz var mı? - Olayın Tarihi: 04 Eylül 2007 - 04 Eylül 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Ağutos 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 24
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı güzelprenses Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: göbeğin erimesi için bir öneriniz var mı?
    Gönderim Zamanı: 04 Eylül 2007 Saat 16:47
arkadaşlar göbeğin erimesi için bir öneriniz var mı cevaplarınızı bekliyorumSmileSmile
Yukarı Dön
claire Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 28 Ağutos 2007
Gönderilenler: 18
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı claire Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Eylül 2007 Saat 19:18

şikayet bölgesel ise genel bir kilo vermek söz konusu değilse, bölgesel yağlanmalardan ancak egzersiz ile kurtulabiliriz. hergün mekik çekmeni öneririm günde 20 mekik filan çekersen ve bunu devamlı hale getirirsen düz bir karna sahip olabilirsin. bunun dışında bitkisel bir yöntem var mı ben bilemiyorum :)

Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Eylül 2007 Saat 22:10
güzel prensescim selammm:)))çay kahve vs gibi içicekleri şekerlimi içiosun canım??nie sordum demi?zayıf olduğum halde göbeğim çıkıodu. bi küp şekerin 15kalori olduğunu ve içiceklerin içindeki şekerin direk göbüşe gittiğini duyduğumdan beri herşeyi şekersiz içiyorum.seneeee97 falan:)))ama hakkaten etrafımdaki herkeze bunu söledim ve kesenlerde faydasını görmüş.ama şeker kullanmıyorum diosan kesinlikle claire katılıyorum..yaklaşık10 çeşit mekik var ve bunları beraber uygularsab fayda görürsün canım:)
Yukarı Dön
güzelprenses Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Ağutos 2007
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı güzelprenses Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Eylül 2007 Saat 20:18
cevaplar için teşekkürler acaba 1 ay mekkik çeksem erir mi?
Yukarı Dön
claire Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 28 Ağutos 2007
Gönderilenler: 18
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı claire Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Eylül 2007 Saat 23:25
bu biraz senin metobolizmanla alakalı canım ama yine de 1 ayda faydasını görmeye başlarsın, sonuçlarına göre devam edersinve beslenmene de dikkat etmen gerekli ayrıca bir yerde okumuştum uygulamadım ama bilmiyorum lut gölü tuzu diye birşey varmış bunu bir miktar suyla karıştırıp karnına sürüp sonra bir streç ile sarıp günlük aktivitelerini yapabiliyormuşsun mesela mekik çekerken bunu yapabilirsin. faydası olurmu bilmiyorum ama bu lut gölü tuzunun incelme kounsunda faydalı olduğunu söylüyorlar.
Yukarı Dön
sim_ge Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Eylül 2007
Gönderilenler: 203
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim_ge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2007 Saat 11:39
bence bı ay mekık cekersen erır kesınlıkle ama gen_tık bı durum oldugu ıcn eger devam etmezsen kesınlıkle gerıye donusum olur..
Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Nisan 2006
Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eylül 2007 Saat 22:41
karın bolgesındekı yaglar ıcın gecen yıl diplomalı aktarın verdığı reçete vardı.o gobegınden  şikayet eden beylere tavsiye ettiğini sölemişti.ben 3 yada 4 defa uygulayarak bile faydasını gördüm.limon yagı portakal yagı biberiye yagını karıştırıp
lkabak lifiyle masaj yapmıştım 20 dk kadar ardındanda yosun sabunu ıle yıkamıştım.ve dun yıne bır yerde gordum kasların gevseklıgı ıle ılgılı bır durum deyıp diplomalıaktarın söylediklerini yinelemiş ıcıne kantoran yagı gıbı bir kaç yag cesıdı daha eklemiş..
Yukarı Dön
jack Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Eylül 2008
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jack Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Ekim 2008 Saat 19:29

günde 20 mekikle bir tane daha insan göremem eriyecek, bu kadarda sallama olmaz. mekik diyorsan çok sağlam bir şekilde ısınıp yedire yedire 4 - 6 x 25 - 30  mekik çekmek yeterlidir, set araları dinlenme süresi ise 1 dakika olmalıdır. Tabi herşey mekikle bitmiyor sağlam bir definisyon sağlam bir diet süreci ile birleştirmek gerekiyor.

Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 11:41
pilatesi şiddetle öneriyorum...dışardanda masaj desteği olabilir..yağ yakmaya yardımcı yağları kullanmak yeterli olucaktır..susam,kekik,biberiye vs gibi..
SİTE KURALLARINI OKUYUNUZ......
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 11:56
ben evdeyim şuan küçük bebişim var ,işe dönmem uzun sürecek
evdede düzenli egzersiz yapamıyorum ,bunun için mekik çekme ile sınırlı kalıyorum
dışardan destekli bitki masajlarıyla birazcık incelmek istiyorum bi 7-8 kg kadar:))
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 11:57
susam kekik biberiye yi nasıl uyguluyoruz
birde kekiği başka bişey için kullanmak istedim herbfairy izin vermedi
kılları besliyormuş kahtalı,başka önerin varmı cnm
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:02
canıımm..Allah bebeğinde sana sağlıklı günler versin..sadece yağlar ile mi kilo vermeyi düşünüyorsun acaba merak ettim..ilk defa duydum canım kılları beslediğini..ben yıllardır bacaklarıma uygularım.bir sorunla karşılaşmadım...ama sen bilirsin canım..
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:03
Orjinalini yazan: dileksel

karın bolgesındekı yaglar ıcın gecen yıl diplomalı aktarın verdığı reçete vardı.o gobegınden  şikayet eden beylere tavsiye ettiğini sölemişti.ben 3 yada 4 defa uygulayarak bile faydasını gördüm.limon yagı portakal yagı biberiye yagını karıştırıp
lkabak lifiyle masaj yapmıştım 20 dk kadar ardındanda yosun sabunu ıle yıkamıştım.ve dun yıne bır yerde gordum kasların gevseklıgı ıle ılgılı bır durum deyıp diplomalıaktarın söylediklerini yinelemiş ıcıne kantoran yagı gıbı bir kaç yag cesıdı daha eklemiş..

göbekte tüyüm olmadığından bu karışımı bi araştırayım
zayıflamam lasımmm benim yaaa:))LOL
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:07
Orjinalini yazan: kahtalı

canıımm..Allah bebeğinde sana sağlıklı günler versin..sadece yağlar ile mi kilo vermeyi düşünüyorsun acaba merak ettim..ilk defa duydum canım kılları beslediğini..ben yıllardır bacaklarıma uygularım.bir sorunla karşılaşmadım...ama sen bilirsin canım..
cnm benim öyle aman aman bi kilom yok aslında
doğum sonrası göbek ve basenimi tam eritemedim -bölgsel  sorunum yani
evde çok hareketliim arada çok düzenli olmasada mekik yapıyorum
yaz gelene kadar dışardan destekli bi uygulama olsun isityorum:))
yazın yürüyüş ve terleme yoluyla kilolarımı çok rahat atıyorum zaten
...
herbfairy bu konuda uzman biliyosun ,o kıları besliyo diyo
yani en azından şu aşamada kullanmasan iyi olur dedi,soüsyon kullanıyorusya o bakıma hanii:))
...
iyi dileklerin için çok tşk ederim ayrıca...
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:07
canım sporsuz olmaz...ev hanımıysan bile pilates yap..dvd ler var tv prog var..bende hafta sonu yapıyorum..yürüyüş yap..olmadı evde hopla zıpla...çalışan bir bayansan da işe başlayınca gider zati onlar çok takma..her kez artık eski kilosuna dönüyor..eskidenmiş o ben doğurdum 100 kilo olabilirim mantığı..artık herkez bilinçli ve güzel...bu yağlar birbirinin türevidir ve yağ yakmaya yardımcı olurlar.araştır ve dene canım..
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:13
normalde çalışan bir bayanım ,dediğim gibi bebişimden dolayı geçici süreliğine evdeyim
egzersiz yapmak evde çok sııkcı geliyor,motive olmak güçleşiyor ,helede mızmız bir bebeğiniz varsa:))
ben müzik eşliğinde dans ile eritmeyi deneyeyim,şimdi diğer teknikler sıkar beni :))
peki kahtalı şu bitkileri bi araştırayım iice
desteğin için tşk
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:15
herb burda bir üyemiz...uzman olmak farklı bir şey burda herkez öneride buluyor.tam bilmiyorum ama dr ünvanı var mıydı sevgili herb in..bu yağları gerçekten uzman olan bir çok dr öneridiğine göre kılları beslemiyor demektir..arkadaşımızında bilgilerine saygı gösterip dinlemekteyim ama etrafta okadar çok uzman varki...canım sen kafana ne yatıosa onu yap dinle..herb sana cevap verir..sevgiler
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:17
rica ederim canım eminim istediğin fiziğe kavuşacaksın...kavuşmasanda önemli olan sağlıklı olmak..bebişi öp benim yerime sevgiler:))
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:19
uzman derken hekimlik anlamında söylemek istemedim,bildiğim kadarıyla senin bahsettiğin şekilde bir uzmanlığı yok
çıkarmış olduğu solüsyon hakkında deneyimli demek istedim ,yanlış anlaşılmasın sakınnn
.......
tşk ederim ,şimdi uyuyo ,uyanır uyanmaz öperimm
sevgiler
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Şubat 2009 Saat 12:24
dr dışında kimseye uzman demem diyemem..çıkarmış olduğu solisyon sağlık bak geçmiş mi?onaylı bir ürün mü..bunlar çok önemlii...bin çocuk doğurmuş bir ebeyemi gidersin,prof.dç.dr. a mı güvenirsin...yani deneyimle eğitim farklı şeylerdir..sevgiler
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67