:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Kilo Vermek İçin Öneri - Olayın Tarihi: 15 Mart 2005 - 19 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 10>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
spartan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 14 Mart 2005
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı spartan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: Kilo Vermek İçin Öneri
    Gönderim Zamanı: 15 Mart 2005 Saat 15:21
DAHA ÖNCE KİLO VERMEK İÇİN DÖRT YADA BEŞ TANE FARKLI REÇETE DENEDİM, PEK DE BEKLEDİĞİĞİMİ BULAMADIM AÇIKÇASI. SON OLARAK TANIDIĞIM BİR ECZACI ARKADAŞ FLOWERS DİYE BİR ÇAY ÖNERDİ, MUCİZE DİYEMEM AMA GERÇEKTEN İŞE YARADI. KİLO PROBLEMİ OLAN VE BU PROBLEMDEN KURTULMAK İSTEYEN HERKESE ÖNERİRİM, MUTLAKA DENESİNLER.
Yukarı Dön
eygi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 19 Nisan 2005
Gönderilenler: 6
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı eygi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Nisan 2005 Saat 22:23
Deneyeceğim.Ölürsem size dava açabilirmiyim.
Yukarı Dön
Admin Açılır Kutu Gör
Forum Sahibi
Forum Sahibi
Simge

K.Tarihi: 25 Ocak 2003
Gönderilenler: 39
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ekim 2005 Saat 12:49
eygi denedin mi? sonuç nedir? yoksa yoksa
Yukarı Dön
dilekde Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 13 Kasım 2005
Gönderilenler: 10
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dilekde Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Kasım 2005 Saat 02:06
benim naçizane tavsiyem iştah kesmek için birebir olan MATE çayı dır + bol su içmekir.
Yukarı Dön
bulent Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye

K.Tarihi: 17 Kasım 2005
Gönderilenler: 32
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bulent Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Kasım 2005 Saat 15:37
Orjinalini yazan: dilekde

benim naçizane tavsiyem iştah kesmek için birebir olan MATE çayı dır + bol su içmekir.
  mate çayı iştahı kesmez! daha çok enerji harcatarak acıktırır ve iştahını açar...
Yukarı Dön
diplomalıaktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ocak 2006 Saat 02:16

Doğal bir besin kaynağıdır. Kanı temizleyici, kalbi rahatlatıcı, saçları kuvvetlendirici, gelişme bozukluklarını giderici, zihin açıcı, iştahı kontrol edici, yorgunluk giderici, stres azaltıcı, mide iltihabını ve uykusuzluğu giderici olduğu söylenmektedir.

Yukarı Dön
keriman Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Nisan 2006
Gönderilenler: 9
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı keriman Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Nisan 2006 Saat 22:23

sprirulina (yosun hapı) yı deneyen var mı? ben başlayalı 3 gün odu merak ediyorum, internette türkçe bir açıklama bulamadım...

?

Yukarı Dön
egemir Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Nisan 2006
Gönderilenler: 7
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı egemir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Nisan 2006 Saat 15:52
daha önce kilo vermek için bir ilaç kullandım 35 kilo verdim 3 ayda ama şimdi  yine dogum sonrası kilom var tekrar aynısını kullandım ama bu sfer sonuç alamadım.  yardım  bekliyorum
Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Nisan 2006
Gönderilenler: 81
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Nisan 2006 Saat 16:17
daha önce hangi ilacı kullanmıştın?
Yukarı Dön
ecem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 22 Nisan 2006
Gönderilenler: 14
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ecem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Nisan 2006 Saat 18:19
egemir kullandığın ilacın adı nedir?
Yukarı Dön
berfin Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Nisan 2006
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı berfin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Nisan 2006 Saat 19:26
Daha önce kullandığın ilacın adını öğrenebilir miyim?
Yukarı Dön
selma Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Nisan 2006
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı selma Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Nisan 2006 Saat 16:38
ben 1hafta önce yosun hapı kullanmaya başladım. sabah akşam aç karnına ve bol su ama hiçbir değişiklik hissetmedim kullanan varsa faydasını gören cavap yazsın çok merak ediyorum boşuna kullanmış olmayım
Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Nisan 2006
Gönderilenler: 81
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Nisan 2006 Saat 17:25
ben 10 gündür kullanıyorum ama bendede değişiklik yok diplomalı aktar 1 ay kullandıktan sonra gelişmeleri görebileceğimiz söyledi.ama kişiden kişiye değişiyor tabi.ben bazı kullanan kişilerle konuştum 20 günde 4 kilo vermiş biri böyle birkaç kişi var.ben devam ediyorum sende devam et bakalım ne olacak
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mayıs 2006 Saat 12:54

ARKADAŞLAR ARANIZDA KİLO VERMEYİ BAŞARABİLEN VAR MIIIICry

YAKINDA NİŞANIM VAR BEN HALA CAMIŞ GİBİYİMWacko

BIKTIM YAFF....EGENE 35 KİLO VERMİŞ İLAÇLA ÖGRENEBİLİNİZ Mİ HANGİ İLAÇMIŞ??

HOŞÇAKALINStar

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Mayıs 2006 Saat 12:56
 EGENE YAZMIŞIM EGEMİR OLCAKTI  Wink  PARDONN...
Yukarı Dön
egemir Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı egemir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mayıs 2006 Saat 14:11

arkadaşlar merhaba

bana kullandığım yöntemisran arkadaşlar olmuş fakat cevp için linki tıkladığımda sayfa açılamadı bu yüzden geç ve burdan yazıyorum bu sepeten dolayı özür dilerim.elimde bir bitkisel tarif var şimdi onu deniyeceğim birde ilaç var daha önce kullanıpta sonuç aldığım hangisini istiyorsunuz 

Yukarı Dön
egemir Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı egemir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mayıs 2006 Saat 14:33
arkadaşlar bu yosun hapını çok duyuyorum sanırım işe yarıyomuş şimdide bi karışımla yapılan macun duydum sabah aç karnına yenilmesi gerekiyo bide ilaç için şunları söyleyeyim. ben bu ilacı 25 yaşında kullandım 3 ayda 35 kg verdim şu an 33 yaşındayım yine doğum kiloları ama bu sefer işe yaramadı . bu ilaç 3 aylık bir kür bir kutu 120 milyon civarı ve 1 aylıktır. tansiyon kalp hastası ve 18 yaşının altında kullanılması yasaktır. dr lar bu ilaco kollestrolu yüksek ve obez insanlara veriyor yani ssk bu ilacı yazıyor. ayrıca içtiğiniz ilk bir hafta tuvalete hemen gidebileceğiniz bir yerde olun :)) yağın çıktığını görüyorsunuz ..
Yukarı Dön
egemir Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı egemir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mayıs 2006 Saat 14:35
bu arada ilacın ismini unutmuşum:))  xenical
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mayıs 2006 Saat 16:02

egemir bu söylediğin ilacı ben de çok duydum iyiymiş ama dr.a ilaç yazması için gittiğimde bana ısrarlarıma ragmen başka bi ilaç yazdı :( şimdi tekrar o kadar para verip bu zenical'i yazdıracam.benim yaşım 20 ve obez gurubuna giriyorum artık! o yüzden kullanabilirim sanırım..cevabın için teşekkür ederim.bu ilacın yanında sıkı bi diyet de gerekir mi?

hoşçakalınnn Star

Yukarı Dön
ecem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 22 Nisan 2006
Gönderilenler: 14
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ecem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Mayıs 2006 Saat 22:04
ceren ilacın fiyatı ne kadar
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 10>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67