:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

göz altı morlukları - Olayın Tarihi: 20 Eylül 2007 - 20 Eylül 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: göz altı morlukları
    Gönderim Zamanı: 16 Eylül 2008 Saat 22:05
eramir selam senin verdiğin kür sadece göz nezlesine iyi geliyor canım.Tongue
Yukarı Dön
kara_kız_42 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 15 Ekim 2008
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kara_kız_42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ekim 2008 Saat 21:24
arkadaşlar bende yeni kayıt oldum eğer bi çareniz varsa benimde göz altı morluklarım var bana da yardımcı olursanız çok sevinirim
Yukarı Dön
kara_kız_42 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 15 Ekim 2008
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kara_kız_42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ekim 2008 Saat 21:26
arkadaşlar ben yeni üyeyim ve benim de hem esmerlik hem de göz altı morluklarım var banada yardımcı olursanız çok sevinirim
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Şubat 2009 Saat 22:34
kara-kız..önce bol bol pekmez yemeni tavsiye edicem..tahinli ekmekli değil aman ha kilo aldırmayalım sana sonra düzenli uyku..ve suna dumankayanın tarifi:elmayı rendeliyorsun pamukla bu rendenin suyunu,rendenin kendisini her gün gözüne uyguluyorsun..sevgiler   
Yukarı Dön
DeKeSe Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 08 Ekim 2008
Gönderilenler: 39
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı DeKeSe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şubat 2009 Saat 21:29
    valla bnm de göz altım birkaç seneye göre daha kouyulaşmıştı. ztn ailemde genetik vardı ama bnm göz altlarım aşırı koyuydu. fotolarda sadece göz atltıma baksanız beni zenci sanabilirdiniz :) sonra (annem saolsun) bigün burayı okuyunca söledim ve annem de daha önce fark etmediğini ama idrar testi yaptırmam gerektiğini söledi ve testten sonra şok oldum böbreklerden biri kullanılanamıor ve diğerinde de iltahap var. biraz daha geç kalsaydım en az 1ini kaybedebileceğimi söyledi doktor. bence kesinlikle sağlığınızı göz ardı etmeyin ve eğer göz çevreniz çok koyuysa (bazı koyuluklar alerjiden kaynaklanabiliomuşş) test yaptırın derim. not alerji olunca daha fazla kahverrengiye çalıyor ama tansiyon böbrek yetmezliği ve karaciğer yetmezliğinde daha koyu ve morla kahverengi arasında oluyor...
Yukarı Dön
lila Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Nisan 2008
Gönderilenler: 42
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lila Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Şubat 2009 Saat 22:07
Yosun Yağı iyi gelyomuş diye duydum. kullanan var mı? Ben aldım kullanıyom ama daha yeni başladım
Yukarı Dön
merves Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 18 Eylül 2008
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı merves Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Şubat 2009 Saat 14:43
arkadaşlar hemoroid kremi gözaltı morluklarına,şişliklerine iyi geliyormuş.sadece sürekli kullanılması gerekiyormuş.
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Şubat 2009 Saat 18:24
merves bunu yıllar önce ebru akel söylemişti..bunun arkasından medyada bir tartışma çıkmıştı doğrumu acep die...vee dr lar devreye girdi...hemoroid kremleri,hemoroiddeki şişliği almak için üretilmiştir..aynı mantıkla göz altı şişliklerinede iii gelebilir ama morluklara değil..ayrıcada kanıtlanmış bir şey değildir..şeklinde açıklamalar yapmışlardı...hemoroid kremi almak yerine göz kremi almayı tercih ederim..hangi bölge daha hassas bilinmez ama her bölgeye ayrı krem uygulamaktan yanayım...
SİTE KURALLARINI OKUYUNUZ......
Yukarı Dön
sim_ge Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Eylül 2007
Gönderilenler: 203
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sim_ge Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Şubat 2009 Saat 22:02
Dekesecım senı okuyunca sok oldum valla paylastıgın ıcın cok tesekurler, oncelıkle burdakı arkadaslara seslenmek ıstıyorum bu konuda cunku cogu ınsan bazı sorunların neden kaynaklandıgını arastırmak yerıne baska methodlarla yuzeysel cozumler getırıyor, halbukı basıt gb gozuken bır durumun bıle altından neler cıkabılıyor=???
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67