:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

dudak dolgunlaştırıcı - Olayın Tarihi: 21 Eylül 2007 - 21 Eylül 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Ağutos 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 108
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bembeyaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: dudak dolgunlaştırıcı
    Gönderim Zamanı: 21 Eylül 2007 Saat 00:58
avonun ürünü harika arkadaşlar deneyin numunesini isteyin önce bende işe yaradı ama sizi bilmem o açıdan paranız gitmesin boşa:)
Yukarı Dön
turkuaz_li Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 28 Ağutos 2007
Gönderilenler: 12
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı turkuaz_li Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eylül 2007 Saat 15:55
adı ney we rujmu bembeyaz
Yukarı Dön
gülse Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 16 Haziran 2007
Gönderilenler: 365
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gülse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Eylül 2007 Saat 21:53

Cam gıbı dudaklara sahıp olmak ıstıyorsanız  dudaklarınızı diş fırçasıyla fırcalayın.Vicks uygulayın ve 30 dk dudagınızda kalmasını saglayın.

Yukarı Dön
gülse Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 16 Haziran 2007
Gönderilenler: 365
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gülse Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eylül 2007 Saat 00:57
bunu baska bır sıtede gordum ama henuz uygulamadım uygulayan arkdslar olur paylasırsa sevınırım.
Yukarı Dön
rorol Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 10
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı rorol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eylül 2007 Saat 18:15
işte size masrafsız ve kısa sürede etkisini gösteren bir dudak dolgunlaştırma yöntemi..tarçın yağını deneyin bayanlar test edildi ve onaylandı..anında dolgunlaştırıyor,inanamazsınız...hele birde rujun üzerine sürüldüğünde süper etki..biraz yakıyor ama güzellik uğruna değer valla..:))  (alıntıdır)
Yukarı Dön
gamzelim_0666 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 19 Eylül 2007
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gamzelim_0666 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eylül 2007 Saat 20:30

peki tarçını direk sürsek olmuyor mu?mesela bir nemlendiriciyle beraber

Yukarı Dön
bembeyaz Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Gönderilenler: 108
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı bembeyaz Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Eylül 2007 Saat 20:57
turkuaz kremin adı anew
Yukarı Dön
rorol Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı rorol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2007 Saat 12:50
Gamzelim forumlardan birinde gördüm bende, kendim denemedim. Ama oluyordur mutlaka dediğin gibi. Bence parlatıcı ve nemlendirici ile sür. Birden çok fazla sürme. Çok forumda işe yaradığını devam edeceklerini söyleyen arkadaşlar var. Kalıcı özelliği yok ama, anladığım kadarı ile. Bu yüzden günlük uzun süreli uygulayacağını söyleyenler var.

Düzenleyen rorol - 23 Eylül 2007 Saat 13:08
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı turkuaz_li Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2007 Saat 13:16
bembeyaz teşekkür ederim canım
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı turkuaz_li Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2007 Saat 13:20
bembeyaz avonun sitesine bi göz attım ama anew ürünlerin dudak dolgunlaştırıcı işlewli bişey görmedim.kerimin tam adını alabilirmiyim.bide gün iiçinde sürekli dolgunluk için habire habire sürmemiz gerekmior dimi?
Yukarı Dön
gamzelim_0666 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 19 Eylül 2007
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı gamzelim_0666 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2007 Saat 13:20
ben de denedim zaten rorol,ilk adımda bişey yapmadı tabiki ama söylediğim şey de kendi kendime mantıksız geldi daha sonra 
Yukarı Dön
rorol Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı rorol Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2007 Saat 13:25
Skin Doctors Perfect Pout dudakların daha dolgun ve çekici görünüme kavuşmasına yardımcı olan bir dudak serumudur. Uygulamadan kısa bir süre sonra dudakların görünümündeki değişiklik fark edilir. Dudaklara dolgun bir görünüm sağlarken aynı zamanda ruj kullanmadan doğal kırmızı bir ton verir. Uygulama Yöntemi: Ürün özel aplikatörü ile temiz dudaklara sürülür. Kısa bir süre sonra karıncalanma hissiyle ürünün etkisi dudaklarında hissedilecektir. Dudaklar belli bir süre sonra dolgunluklarını yitirmeye başladıktan sonra uygulamaya tekrar edilebilinir İçeriğindeki Aktif Maddeler: L-Arginin Palmitat Tarçın Yağı.

Arkadaşlar, bu da biraz pahalı bir ürün. Ama aktif maddelerinden biri Tarçın Yağı. :)  artık tarçın yağının bir nemlendirici ile işe yarayacağını düşünüyorum. Yukardaki ürünün etkisi 8 saat felanmış. Ama 100 küsür ytl den fazla.
Yukarı Dön
claire Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 18
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı claire Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Eylül 2007 Saat 14:30
tarçın yağının etkili olduğunu bende biliyorum hatta hollywood daki ünlüler bile kullanıyormuş. ancak dudaklarda kuruma çatlama yapıyor. etkisi ise sürekli değil sürdükten bir süre sonra devam ediyor ancak tekrar yenilemek gerekiyor. denemeye değer derim...
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67