:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Saç Çıkaran Karışım - Olayın Tarihi: 29 Ekim 2007 - 29 Ekim 2007

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 27 Temmuz 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 17
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı meryemtr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: Saç Çıkaran Karışım
    Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2007 Saat 15:13
Sürekli internette dolaşıp insanların fayda sağladığını söylediği yada yazdığı şeyleri okur eğer bana lazım ise alır kullanır lazım olanlarada öneririm. şimdiye kadar birçok şeyi denedim büyük cesaretle (lida dahil:) ) 
benim sorunum polikistik over sendromundan dolayı kilo alışı, kıllanma, sivilce ve saç dökülmesi var ve çareler arıyorum. Bunuda internet üzerinden yaparken geçengün sürekli bahsedilipde birgün erken çıkayımda bulayım dediğim bir aktarcıya tesadüfen girdim. Adamcağıza durumu anlatınca şunu şunu kullanacaksın dedi. ve ben o saydıklarından cilt lekesine, sivilcelerin giderilmesine ve cildi yenileyen kombine bir kremini ve asıl kafaya taktığım saç dökülmesine söylediği karışmını ve şampuana katılan bir ürünü aldım. beni etkileyende adamın aslında bu sorunlarının önceleri kendinde olduğu ve bunun üzerine çareler arayıp bu karışımları bulduğu.
cilt kremini ve şampuana katılanı 2-3 gündür kullanıyorum ve hergün saçlarımda görülen avuç avuç dökülmenin durduğunu görünce çok sevindim ve inancım arttı. bunu görünce saç diplerine sürülen karışımıda hemen kullanmak istiyorum ama uzun saç olunca zor olacak bugun saçlarımı kısacık kestirip karışımı kullanmak istiyorum aktarcının söylediği yeni çıkan saçlarla gür saçlara kavuşmak istiyorum birde dediğine göre çabuk uzatma özelliğide var.
saçlarımın önü çok seyrek özellikle güneş vurduğunda çok barız belli oluyor. bugun kestirdiğimde fotosunu çektireceğim ve takibini öle yapacağım. aktarcı kendinden çok emin verdiği 2 ürünede garanti verdi. iade aldığını söledi cilt kreminden 7000 adet satmış sadece 4 adet iade gelmiş.
istedimki aynı sorunları yaşayan kişilerin uğrak yeri olan bu sitede benim deneyimimi beraber takip edelim olumlu alacağım sonuçlardan da herkesin faydalanmasını sağlayalım.
şimdiden tşk.
Yukarı Dön
silverblack Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ağutos 2007
Gönderilenler: 23
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı silverblack Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2007 Saat 16:37
Sağol meryem benim saçlarım da çok seyreldi yağ karışımlarının pek bir işe yaramadığını gördüm aksine saç derisinin hava almasını engelliyor ve saç daha çok dökülüyor onun yerine ısırgan otunu kaynatıp suyunu saçıma süreceğim umarım işe yarar
Yukarı Dön
meryemtr Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı meryemtr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2007 Saat 17:37
bende bir sürü bakım yağları aldım ama 1-2 defa kullandım sonra zor oldu tatbiki erindim sonra yapmadım öle kaldı köşelerde istikrarlı kullanınca işe yarardı belki ama tatbiki zor olduğundan bıraktım. şimdi bu ürün için saçlarımı kısacık kestireceğim macun şeklinde sürüldüğü için daha kolay olacak hem uzadığını ve neticesini görmekte kısa sürer:)
Yukarı Dön
emre_24 Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Eylül 2007
Gönderilenler: 44
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı emre_24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Ekim 2007 Saat 22:22
peki bu karısımın adı ne cismi nedir içinde neler var onlar hakkındada yazarmısın..?
Yukarı Dön
meryemtr Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı meryemtr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2007 Saat 08:54
emre  bey içinde çam terebentinin olduğunu ve birçok bitki karışımı olduğunu söledi ama tamamen içini açıklamadı çünkü piyasaya sürülecekmiş eczanelerde falanda satılacakmış açıklamak istemedi. dün akşam giderken yine uğradım tüm ürünlerine iade garantisi sunuyor
Yukarı Dön
mmehtap Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 23 Ekim 2007
Gönderilenler: 19
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mmehtap Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2007 Saat 11:55
Çok yarıyor ben iki yıl önce ısırgan otunu kaynatıp saçlarımı yıkadım bunu bir kaçkez tekrarladım hem saç çıktı ve çok uzadı ama saçı temizken sırgan suyuyula yıka ve öyle bırakın çok etkili oluyor . ben şimdi yağ karışılarını kullanıyorum haftada iki gün yapıyorum bakalım ne oluçak şimdilik memnunum.
Yukarı Dön
mmehtap Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mmehtap Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2007 Saat 12:00
bu nerde satılıyor  biz nasıl temin edebiliriz birde fiatı nedir ? Teşekkürler
Yukarı Dön
muratseko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ağutos 2007
Gönderilenler: 316
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2007 Saat 12:29
bu cam tırebentide ise yarıyormu peki ? tek kullanımda
Şehvetin adını Aşk Koydular
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
nobloodnoname Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 30 Ekim 2007
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nobloodnoname Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2007 Saat 12:36
arkadaşlar slm ısırgan otunu kaynatıp yıkasak iyi gelirmi tekrar sorayım dedim tşk saçlarım bioxin şampuan ile yıkıyorum dökülme yok ama çıkmada yok
Yukarı Dön
meryemtr Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı meryemtr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2007 Saat 14:22
çam terebenti saç dökülmesine işe yarıyor ama saç çıkartan ürün başka karışımlarda var ama sölemiyor aktarcı çünkü patent alma aşamasındayım diyor 1 ayda saç çıkarmazsa iade garantisi veriyor
Yukarı Dön
mmehtap Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mmehtap Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2007 Saat 15:30
Selam arkadaşlar cam terebentini şampuana koyarsanız çok etkili oluyor ben yıllarca denedim.Hatta saç kremine bile koyun bir kapak kendi kapağıyla yada seksen damla olabilir içinde yazıyor ben daha fazlada koydum şampuanı biraz sulandırıyor her kullanımdan önce mutlaka karıştırın.

Isırgan otunuda temiz saça yıkadıkdan sonra ısırgan suyuyla çalkalayın suyunu aldırıp temiz bir havluylakurutun çok etkili oluyor hahtta ikisini bir kullanın ben yapıyorum yıllardır vaydasını gördüm sısrgan saç uzatıp çıkarıyor .
Yukarı Dön
mmehtap Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mmehtap Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2007 Saat 15:38
Şu ana kullandığım bir formül veriyorum sizde deneyin:

Isırgan yağı bir ,Çam terebentini, sirke, Fındık yağı, Hint yağı, Sarmısak yağı,Tatlı badem yağı ve zeytin yağını bir kavonazo koyun içine bir de e vitamini ekleyin isteğe göre karıştırın .Kullanıçağınız kadarını  kullanın kalanı kavonozda kalsın zeytin yağı ve sirke biraz fazla olsun .saç diplerine haftada iki kere sürün bir torbayla sarın üstüne havluda sarın bir saat veya daha fazla bekletin yıkayın .Yıkamada saç kuruyken şampuan sürün daha etkili oluyor bir şampuan yetiyor
Birde bütün bu yağları zeytin yağ ve sirke hariç birer kapak hepsinin kendi kapağyıla bir şampuana koyun bakım şampuanı çok etkili ben kullanıyorum çam terenbentinide koyun bir kapak.ben bu şampuanla yıkıyorum .deneyin çok etkili oluyor içine isterseniz e vitaminide koya bilirsiniz bir şişe şampuanada.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2007 Saat 21:58
peki bu ısırgan otumu yoksa ısırgan tohumumu?
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2007 Saat 22:08
mesela hepimizin günlük hayatında kullandıgı sekillendiriciler felan var peki bunun içerisine koyarsak olurmu cam direbentini felan
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
mmehtap Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mmehtap Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2007 Saat 23:27
hayır olmaz yalnız şampuan içine zaten çam terebentini alınca içinde yazıyor okursunuz
Yukarı Dön
mmehtap Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı mmehtap Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Ekim 2007 Saat 23:29
ısırgan otu pazarda manavda satılan dan alın bir demet onu haşlayın suyunu bir kavonoza yada şişeye koyun her banyodan sonra onunla çalkalayın .
Yukarı Dön
xxxnamexxx Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 22 Mayıs 2007
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı xxxnamexxx Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ekim 2007 Saat 14:35
benim de saçlarım dökülüyor meryemin söyledikleri dikkatimi çekti meryem istanbulda mı bu aktar eğer ordaysa adresini verirsen uğrayabilirim...
Yukarı Dön
meryemtr Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı meryemtr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ekim 2007 Saat 16:44
hayır antalyada ben antalyada yaşıyorum hatta durumu şu an bir cilt hekimi abi ile konuşuyorum oda beni dinliyor bakım ne yorum yapacak
Yukarı Dön
xxxnamexxx Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 22 Mayıs 2007
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı xxxnamexxx Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Ekim 2007 Saat 17:44
meryem çok uzaksın yaa keşke ist da olsaydı bu aktar saçlar gidio valla...
Yukarı Dön
meryemtr Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı meryemtr Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 01 Kasım 2007 Saat 11:25
arkadaşlar eğer bu saça bir çare bulursam yardım edebileceğim kadar yardım ederim sizlere önce etkisini bir göreyim fotoları falan çektirdim kullanıyorum şimdi umarım olumlu sonuç alırımda gür gür saçlarımız olur ve tokalar takarız:)
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67