:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Genel>Genel
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

...... - Olayın Tarihi: 10 Şubat 2008 - 10 Şubat 2008

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Şubat 2008
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı emre-urak Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: ......
    Gönderim Zamanı: 10 Şubat 2008 Saat 04:39
.......

Düzenleyen emre-urak - 04 Mart 2011 Saat 13:32
Yukarı Dön
dilekim24 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 14 Haziran 2008
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dilekim24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Haziran 2008 Saat 18:18
mrb ben arkadasım 26 yasında bu urunun nıtelıklerını ıcerıgını ogrenmem ıcın bana yardım edermısınız tskelr
Yukarı Dön
esra84 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 10 Ağutos 2008
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı esra84 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ağutos 2008 Saat 15:54
yan etkısı olmasın...kullanan arkadaslar varsa yazabılırler mı?
Yukarı Dön
lonely Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 08 Eylül 2008
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lonely Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Eylül 2008 Saat 22:01
ya ürün hakkında detaylı bilgi alabilirmiyim 18 yaşındayım ve boyum 1.60 civarı....bu ara egzersiz falan yapıyorum etkili olurmuConfusedConfused
Yukarı Dön
muratseko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ağutos 2007
Gönderilenler: 316
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Eylül 2008 Saat 23:49
basketbol oyna sütü cok iç ben sahsen bunlarA borçluyum boyumun uzun olusuna, dene sende bi lonely ama 18 yasından sonra etki edermi bunu bilemiyorum.
Şehvetin adını Aşk Koydular
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2008 Saat 01:00
tac markasının harnup pekmezini öneriyorum(bu markanın ki diğerlerinden daha güzel yemeside kolay.içinde şekerde olmadığı için kilo yapmıyor) arkadaşlar.ergenlik çağında etkili olan bu pekmezle çoooooooook uzayan arkadaşım oldu.belli yaştan sonra boy uzamasına inanmıyorum.sevgiler..
Yukarı Dön
DeKeSe Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 08 Ekim 2008
Gönderilenler: 39
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı DeKeSe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Ekim 2008 Saat 17:46
ben de aynı dertten muzdaribim 16mdayım ama boyum 155 ama ilaç vb şeyler de kullanmak istemiyorum yan etkisi olmasından korkuyorum.
Yukarı Dön
DeKeSe Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı DeKeSe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Kasım 2008 Saat 20:50
    yaa 3 gün sonra 17 yaşımda olacağım. 1 yaş daha büyüyeceğim ama kimseden ses seda yok. yaa vakit geçiyor. acil boyuma bir şeyler yapmam lazım böle kısa kalamam. arkadaşlarım 170(kızlar böle erkekler 175den aşağı deil.)
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Kasım 2008 Saat 00:11
canım 92lisin galiba.kardeşimde 91li.her gün ballı süt içiyor.sabahlarıda yukarıda bahsettiğim harnup pekmezini içiyor.merak etme ergenliğin bitmesine daha seneler var.sen dediklerimi yap.okuldada fırsat buldukça spor yap.sevgiler canım.akrep burcunuda severim bu arada:))))

Düzenleyen kahtalı - 10 Kasım 2008 Saat 13:00
Yukarı Dön
emelly Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 22 Ekim 2008
Gönderilenler: 16
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı emelly Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Kasım 2008 Saat 01:11

Buğday unu
Çavdar unu
Nohut unu
Soya unu
Karanfil tozu
Tarçın tozu
Yulaf unu
Keten tohumu bu karışımları yoğurtla beraber günde 3 sefer yerseniz boy uzatmaya faydası vardır.bu karışımın hazırlarıda var uzamakx diye bir ürün,arkadaşım oğluna denedi ve faydasını gördü

Yukarı Dön
DeKeSe Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı DeKeSe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kasım 2008 Saat 16:57
[QUOTE=emelly]
Buğday unu
Çavdar unu
Nohut unu
Soya unu
Karanfil tozu
Tarçın tozu
Yulaf unu
Keten tohumu bu karışımları yoğurtla beraber günde 3 sefer yerseniz boy uzatmaya faydası vardır.bu karışımın hazırlarıda var uzamakx diye bir ürün,arkadaşım oğluna denedi ve faydasını gördü
tamam ama nasıl kullanacağım???

Yukarı Dön
DeKeSe Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı DeKeSe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 12 Kasım 2008 Saat 16:58
    ben de akrepleri çok severim :D teşekkür ederim
Yukarı Dön
jack Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Eylül 2008
Gönderilenler: 24
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı jack Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Kasım 2008 Saat 15:52
boy olayı 21 22 yaşına kadar uzar dahada imkanı yoktur , kemikler oturur ergenlik biter. Basketinde boy uzatma olayına etkisi tartışılır.
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Kasım 2008 Saat 23:04
kimi dr larda ergenliğin tamamen 25ine bittiğini söylüyor....dekese canıms en sporunu yap emin ol faydasını görüceksin...
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Kasım 2008 Saat 00:03
kemik yaşı ; kemiğin doğumdan sonraki esas yaşıdır.
kemiklerin büyümesi ; kemik uçlarında bulunan büyüme hücreleri ile olur...
kemik büyüme hücreleri genellikle 18 yaşına doğru kapanır ve büyüme durur.
kemik büyüme hücreleri kapandıktan sonra , büyüme olmaz..

bu durumda büyümenizin olup olmayacağını anlamanın yegane yolu ; gerekli röntgen filmlerini çektirmek suretiyle kemik büyüme hücrelerinin kapanıp kapanmadığını görmektir..

eğer kemik büyüme hücreleriniz kapanmışsa , artık büyümezsiniz..
Uzamax veya başka bir ilacın ; kemik büyüme hücreleri kapanmış bir insanın boyunu uzatması mümkün değildir. Ayrıca kemik büyüme hücreleri kapanmamış dahi olsa , sağlıklı olan ve başka bir hastalığı bulunmayan bir kişiye boy uzatmak amacıyla hormon ilaçları verilmez.. zira hormon ilaçları çok ciddi hayati tehlikelere yol açabilir.

boy uzattığı iddia edilen bu tip ilaçlar ; tamamen ticari amaçla piyasaya sürülmüş olup ; gerçekçi değildir.

eğer ; paranız ve zamanınız fazla ise , ilacı alıp kullandığınızda hiç bir işe yaramadığını bizzat gözlerinizle görürsünüz.
not:alıntı
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
DeKeSe Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı DeKeSe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Kasım 2008 Saat 21:13
Ztn kesinlikle uzamax gibi ilaçlarla boumun uzayacağını düşünmüyorum doğal olmazsa da boy için hiç ilaç kullanı sağlığımı tehlikeye atamam genle ilgisi var da ama ne yazık ki spor vs yapamıyorum sadece yürüyüş vs onun harici ne yapabileceğimi mrk ediyorum....
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Kasım 2008 Saat 22:34
her türlü ilaçın yan etkisi vardır ama o tür ilaçların kesinlikle çok faydası var. dekese
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
DeKeSe Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı DeKeSe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Kasım 2008 Saat 20:57
çok saolun verdiğiniz bigiler için herhalde bundan sonra boyum taş çatlasa 5 cm daha uzar...
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Kasım 2008 Saat 21:36
yasın kaç ona göre
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
DeKeSe Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı DeKeSe Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Kasım 2008 Saat 19:48
91liyim 17 yaşımdayım
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67