:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Sorununuzu burada Paylaşalım>Ne tür bir rahatsızlığınız var?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

siğil için lütfen yarım edin bana - Olayın Tarihi: 22 Temmuz 2008 - 22 Temmuz 2008

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 22 Temmuz 2008
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı siğil24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: siğil için lütfen yarım edin bana
    Gönderim Zamanı: 22 Temmuz 2008 Saat 23:54
    merhaba arkadaşlar ben 6 aydır yüzümdeki siğillerle uğraşmaktayım.gıtmedıgım dermotolog kalmadı ama bır turlu gecmıyor.en son çare yaktırmak kaldı ama leke kalacagı için yaktırmak yerıne alternatıf yollara başvurdum.

ceviz yağı + yeşil çay ağacı yağı+ incir sütü denedım.bır arada söğüt yapraklarını ezip siğile koydum ama sonuç alamadım.

farklı uygulamalar bılen varsa lütfen beni bilgilendirsin.merakla bekliyorum
Yukarı Dön
doctortalha Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 30 Haziran 2007
Gönderilenler: 7
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı doctortalha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Temmuz 2008 Saat 10:57
Zamanında benmde vardı hastanede eline saf hidrojen asit sprey sıkıyorlar üstünede sigile özel bi krem veriyor dermatolog ..benmki öyle gecmişti ..Anck tıbbi bilgm saolsun ayrıca ben C vitamini ve Asist şurup kullanmıştım onunda katkısı oldugunu düşünüyorum...İze gelnce ilk başta biraz kalmıstı sonra gecti geçmiş olsun..
Yukarı Dön
Bal Böceği Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Temmuz 2008
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Bal Böceği Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Temmuz 2008 Saat 16:31
Orjinalini yazan: siğil24

merhaba arkadaşlar ben 6 aydır yüzümdeki siğillerle uğraşmaktayım.gıtmedıgım dermotolog kalmadı ama bır turlu gecmıyor.en son çare yaktırmak kaldı ama leke kalacagı için yaktırmak yerıne alternatıf yollara başvurdum.

ceviz yağı + yeşil çay ağacı yağı+ incir sütü denedım.bır arada söğüt yapraklarını ezip siğile koydum ama sonuç alamadım.

farklı uygulamalar bılen varsa lütfen beni bilgilendirsin.merakla bekliyorum

küçükken benim de ellerimde çıkardı..annem bildiği duaları okuyarak olmamış incirin sütünü sürerdi siğillerin üzerine..ve geçerdi..o yüzden olmamış incir sütü tavsiye ederim..dua zaten her derde deva     
Yukarı Dön
Bal Böceği Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 25 Temmuz 2008
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Bal Böceği Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Temmuz 2008 Saat 10:03
bakın nette araştırırken ne buldum ,

o Körpe incir yapraklarının sütü siğile karşı etkilidir: Bu etkiyi sağlamak için körpe incir yaprağından sızan süt siğile sürülür.

demek ki annem bilimsel çalışıyomuş
Yukarı Dön
elif735 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 28 Eylül 2008
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı elif735 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Eylül 2008 Saat 21:07
arkadaşımında elinin üstünde sigilleri vardı ama artık yok izi dahi yok onu geçirmenin bir yöntemi var...

Düzenleyen elif735 - 28 Eylül 2008 Saat 21:08
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eylül 2008 Saat 23:11
selam siğil24 arkadaşım..drtalha arkadaşım asist şurup ifrazat söktüren bir şuruptur ciğerler için yani... c vitamininin aktkısı olmuş olabilir savunma mekanizmasına katkıda bulunur.siğil24 arkadaşım çook geçmiş olsun.siğillerin neden çıktığını bend ebilmiyorum ama yıllar önce elimde çıkmıştı.hiç dr a gitmedim.....belki gülüceksin ama siğil duvası die bişey uygulamıştım.siğili kanatıosun üstüne soğan sürüosun duayı okuyup soğanı atıosun.mucize gibi bişeydi siğil yoook olmuştu.rahmetli ananemin verdiği bir duaydı...tabiki önce dr a gitmek lazımda ben paylaşmak istedimTonguebelki yakınlarında bir bilen vardır bu duayı bi araştır canım istersen...acil şifalar
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Eylül 2008 Saat 23:13
 balböceği arkadaşıma katılmamak mümkün değil dua her derde deva..gerçekten geçiooo.balböceğide incir kullanıomuş bende dediğim gibi soğan kullanmıştım
Yukarı Dön
siğil24 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 22 Temmuz 2008
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı siğil24 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 13 Ekim 2008 Saat 23:58
    benim hala geçmedi.şuara akne tedavisinde kullanılan cilt soyan kremler kullanıyorum dr tavsıyesı ıle....1 yıl olacak ,beklıyorum :(
Yukarı Dön
cerenimom Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 09 Ağutos 2007
Gönderilenler: 12
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cerenimom Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ekim 2008 Saat 01:05
bilen birine okutacaksın,benim çocukken ellerimin üzeri dolu idi okutmuştum izi bile kalmadı.
kanatmayla falan sakın uğraşma.
Yukarı Dön
herb_fairy Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 21 Ekim 2008
Gönderilenler: 33
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı herb_fairy Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ekim 2008 Saat 04:27
    sigil 24,oncelikle gecmis olsun.sifali dualar kitabindan yaziyorum.iki ayri tarif vermis
1-vucudun herhangi bir yerinde sigiller olan kimse elif,dal,ra,ye harflerini uc ayri kagida yazip herbiri uzerine uc Ihlas bir Fatiha okuduktan sonra kagitlari swigillere surup her birini bir gun ( veya gece ) ateste yaktiginda sigiller Al;lah'in izniyle kaybolur.
2-iri bir tuz tanesi uzerine uc Ihlas ve bir Fatiha okuduktan sonra sigillere surup bir bahceye gomen kimsenin sigilleri bir haftada yok olur.
tabii bunu makine gibi yapmamak lazim,sifa bulacagina tam bir inancla yapmalisin.duani okuduktan sonra kagitlari yakarken yada tuzu gomerken Allah'a yakar,bunun senin icin ne kadar buyuk uzuntu kaynagi oldugunu,sifa aradigini,yardimini istedigini acik bir dille soyle,islemi dua ederek yap.Allah sifalar versin insallah.sevgiler.
Yukarı Dön
omerdx Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 25 Ekim 2011
Gönderilenler: 3
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı omerdx Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 25 Ekim 2011 Saat 16:27
Arkadaşlar bu linkte bitkisel siğil tedavisi için bir yöntem anlatılmış. Siğil tedavisinin bitkisel yollarla nasıl çözüldüğünü anlatıyor. Bakmanızı öneririm. 
Yukarı Dön
ysmn Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 29 Mart 2012
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ysmn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Mart 2012 Saat 16:01
yöntemi nedir söyler misiniz lütfennn
Yukarı Dön
Eyüp AYDIN Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 06 Nisan 2012
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Eyüp AYDIN Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Nisan 2012 Saat 21:16

adres,tel vb yazılması forum kurallarına aykırıdır.

Düzenleyen nature - 07 Nisan 2012 Saat 09:54
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67