:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Hipnoz>Bilinçli Hipnoz
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

hipnoz yaptıranlar - Olayın Tarihi: 21 Ağutos 2008 - 21 Ağutos 2008

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>
Yazar
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Kasım 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 31
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nazendem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: hipnoz yaptıranlar
    Gönderim Zamanı: 21 Ağutos 2008 Saat 10:27
    hipnoz yaptıranlar varsa deneyimleriyle ilgili bilgi verebilirmi
Yukarı Dön
adaeren Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Eylül 2008
Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı adaeren Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eylül 2008 Saat 02:39
    merhabalar, ben gecen kış hipnoz oldum , 4 - 5 seans, ilk başta sonucunu söyliyeyim , gayet işime yaradı, faydasını gördüm.

hipnoz olmak istememim sebebi sınaw içindi. ( dgs - dikey geçiş sınawı) , ders çalışırken konsantre olmak, farkındalık , dış etkilerden etkilenmemek , şekil yeteneği ile bölümde, net bir zihinle ayrım yapabilmek,
çabuk karar verebilemek , zihinsel ve ruhsal odaklanma üzerine diyebiliriz..

ilk hipnoz olduğumda, hipnoz olup olmadığımı tam olarak anlayamıştım, "-ama olmuşum :)" , 2. c hipnoz oluşumda bunu denemek istedim , gerçekten hipnozdamıyım diye, ve cevap "-evet oldu", ayağımı hareket ettirmek istedim ama yapadım..

- ne hissediyorsunuz diye sorcak olursanız

rahatladığınızı ve sizin de istediğiniz bir amaç için ,size söylenen telkinlerle biliçli olarak ve size destek olan - yardımcı olan - birisinin size, sizin istediğiniz şekilde programlammanın verdiği tad , sizi başarıya yada istediğiniz "şey" e yaklaştırıyor.

-hatta yaklaştırmaktanda öte , onu yaşamanıza yardımcı oluyor, yol gösteriyor diyebilirz..

*karmaşık yazmış olabilirm, dilimin kusuruna bakmayın..

Yukarı Dön
adaeren Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı adaeren Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eylül 2008 Saat 02:39

- ne hissediyorsunuz diye sorcak olursanız

rahatladığınızı ve sizin de istediğiniz bir amaç için ,size söylenen telkinlerle bilinçli olarak ve size destek olan - yardımcı olan - birisinin size, sizin istediğiniz şekilde programlammanın verdiği tad , sizi başarıya yada istediğiniz "şey" e yaklaştırıyor.

-hatta yaklaştırmaktanda öte , onu yaşamanıza yardımcı oluyor, yol gösteriyor diyebilirz..

*karmaşık yazmış olabilirm, dilimin kusuruna bakmayın..

Düzenleyen adaeren - 06 Eylül 2008 Saat 02:45
Yukarı Dön
nazendem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Kasım 2007
Gönderilenler: 31
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nazendem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eylül 2008 Saat 11:32
    selam adaeren.aslında ben de hipnozun benim için faydalı olabileceğini düşünüyorum ama bazı çekincelerim var.Birincisi seans ücretleri çok pahalı.Tek seans 250 ytl .4-5 seans oldukça maliyetli oluyor.Sonucundan hiç bir yarar göremezsem oldukça büyük bir mali kayıp.
Sen nerede ve nekadara yaptırdın.Ayrıca sınavı kazanabildin mi?Dilersen özelden de mesaj atabilirsin.Yardımcı olursan sevinirim.
Yukarı Dön
muratseko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ağutos 2007
Gönderilenler: 316
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eylül 2008 Saat 16:36
aşırı pahalı bence bi tuzak onlar 4 5 seansda güzel para gider ,ben o parayı verecegime o sitresle yasarım : )

Düzenleyen muratseko - 05 Eylül 2008 Saat 16:55
Şehvetin adını Aşk Koydular
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
eramir Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Gönderilenler: 9
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı eramir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 05 Eylül 2008 Saat 22:01
    merhaba,
hayırdır sizde mi yaptırdınız hipnoz? nereden biliyorsunuz tuzakları? gerçi her konuda olduğu gibi bu alanda da "işini iyi yapanlar" ve "sadece para için yapanlar" diye ayrılıyorlar. eğer siz böyle bir olay yaşadıysanız, bunu burada belirtin ki insanlar o yanlış kişilerle irtibata geçmesin. ama yok ben öyle bişey yaşamadım, haybeden sallıyorum diyorsanız o başka... !
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2008 Saat 00:21
sana harfi harfi katılıyorum eramir arkadasım
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
eramir Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı eramir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2008 Saat 00:28
    yani sallıyorum diyorsun öylemi?
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2008 Saat 00:29

benmi diyorum anlamadım?

Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
eramir Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı eramir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2008 Saat 00:35
    sanırım öyle benim yazdığım yazıya harfi harfine katılıyorsanız son cümleyede katılıyorsunuz demektir bu. nedir yani sizin hipnoza bakışınız? kulaktan duyma mı yoksa tecrübeyle sabitlenen bir durum mu?
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2008 Saat 00:40

sizin bi tuzak olarak nitelendirdiginize katılıyorum demek istedim son cümleyi kulak arkadası ettim pardon

Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
eramir Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı eramir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2008 Saat 00:48
    ben tuzak olarak nitelendirmiyorum ki, zira sizin gibi bendeki bilgi kulaktan dolma değil, ben bu işi profesyonel olarak yapanları tanıyorum. ve size diyorum ki eğer sizi birisi dolandırdıysa bunu söyleyin ki insanlar onlara gitmesin diyorum. Cümlelerim açık değilse daha sade bir dil ile de anlatabilirim!
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2008 Saat 00:54
biraz benim jeton geç düstü kusura bakma,senin o ilklafı yazdıgını bana degil diye sanmısdım gözden pek geçiremedim bendeki bilgi dogru kulakdan dolma peki ne oluyor bu hipnozu yaptırınca erektiro sok etkisiyle resetmi çekiyor beyne ruha biliyorsunuzya anlatın ozaman

Düzenleyen muratseko - 06 Eylül 2008 Saat 00:55
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
eramir Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı eramir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2008 Saat 01:02
    peki,
bir kere yaptırdığınız hipnoz bilinçli hipnoz, adı üstünde şuurun açık, seni uyutmak, yok havalarda döndürmek falan yok. başta ne için hipnoz yaptırdığınızı bilmelisiniz, yani bunu siz belirliyorsunuz. benim dikkat dağınıklığım var, benim xxx şeye karşı bağımlılığım var ama artık istemiyorum, bırakmak istiyorum gibi... konuya siz karar veriyorsunuz, ihtiyacınız olan şey ne ise. sonrasında hipnozu yapan doktor size bu konuda telkinler veriyor. ben birkaç seansta ciddi yol alan insanlar tanıyorum. sınava girenler, alerjisi olupta azalanlar. eğer bu konu ile ilgileniyorsanız bu işi ciddi yapanları araştırın bulun ve onlardan dinleyin derim.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2008 Saat 01:07

peki bunu yapanların meslegi pisiyatrimi yoksa piskolog  veya o işi bilenlermi,sizin kafanızdaki karışıklıgı mı alıyor bu işi yapanlar ne bilim oraya giden insanın ruh saglıgı bozuksa onadamı iyi geliyor

Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
eramir Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı eramir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2008 Saat 01:13
    bir kere öyle önüne gelen ben hipnoz yaparım diye çıkamaz ortaya, bunun için üniversitelerde düzenlenen kurslar var, eğitim veriyorlar, seminerler düzenliyorlar, uygulamalı kurslar var, ve en sonunda bir sınava tabi tutuluyorlar bunun sonucunda sertifikalarını alıyorlar. ve her isteyen bu kurslara katılamıyor, sadece hekimler katılabiliyor. aslında onlar değil siz kendinize yardım ediyorsunuz, onlar sizden aldıklarını sizin bilincinizin en müsait olduğu anda size telkin yoluyla geri veriyorlar. normalde düşünerek tek başına yapamadığınız şeyleri onların yardımıyla yapabilir hale geliyorsunuz.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2008 Saat 01:17
bilgilerden dolayı tesekkürler ben tuzak derkende para konusunu abartan kisileri kast etmisdim,yoksa anlamam hipnozdan felanda yardımcı bi konuysa tabi yapılması gerekli olabilir,yaptıran diger arkadaslar da varsa hangi mikayetlerini giderdiyse yazarlarsa bizlerde daha ayrıntılı bilgilene biliriz.
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
eramir Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı eramir Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2008 Saat 01:22
    evet haklısın, bencede insanlar tecrübelerini paylaşmalılar burada, ki kafalardaki hipnoz ile ilgili bu öcüymüş düşüncesi kalksın. bende tanıdığım ve hipnoz yaptırdığını bildiğim insanlardan rica edeceğim, buraya bildiklerini yazsınlar.
ve mümkünse bir daha bir konuda konuşurken sağlam delillere dayanarak konuşun. faydalı olsun.
iyi akşamlar diliyorum size.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2008 Saat 01:25

ön yargılarımızıda yıkıyormu aceba bu hipnoz?sizede iyi geceler.

Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
adaeren Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı adaeren Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2008 Saat 02:39
    merhabalar, hipnoz hakkında bayağı bi konuşulmuş benim gibi hipnoz olan diğer arkadaşlarda yorumlarını yazıcaklar , daha fazla fikriniz olabilir..

fiyatlar düşünüldüğü kadar abartılı deil ve genelde seans hesabı değil de, ilk görüşmeyle(-ki bu bütün süreci belirliyor ) birlikte kaç seansa kadar çıkarsa çıksın sabit bir ücret üzerinden çalışıyorlar, eskiden yetipeni üni nin hekimkeri total 800 1000 civarı bir fiyata yapıyordu..

benm hipnoz olduğum doktarla görüşmenizi sağlayabilirm..

*bir arkadaşta konuyla pek ilgisi olmadığı halde garip şeyler demişi olayı açıklığa kavuşturmak açısından şöle bir örnek verebilirim,

local anestezi uygulamalarında bile artık hipnoz kullanıyor, narkoz yada herhangi bir kimyasal almadan..
açıklayıcı olabilmişimdir umarım ..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  12>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67