:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Hipnoz>Bilinçli Hipnoz
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

hipnoz yaptıranlar - Olayın Tarihi: 21 Ağutos 2008 - 21 Ağutos 2008

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Eylül 2008
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 5
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı adaeren Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: hipnoz yaptıranlar
    Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2008 Saat 02:40

*bir arkadaşta konuyla pek ilgisi olmadığı halde garip şeyler demişi olayı açıklığa kavuşturmak açısından şöle bir örnek verebilirim,

local anestezi uygulamalarında bile artık hipnoz kullanıyor, narkoz yada herhangi bir kimyasal almadan..
açıklayıcı olabilmişimdir umarım ..

Yukarı Dön
muratseko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ağutos 2007
Gönderilenler: 316
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Eylül 2008 Saat 23:43
arkadasım konuyla alakası olmuyan garip seyler yazdım dogru bilmedigimden dolayı olsa gerek hipnoz deyince akla gelen pek sey yok.
Şehvetin adını Aşk Koydular
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
adaeren Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Eylül 2008
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı adaeren Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Eylül 2008 Saat 02:16
    tmm süper , forumun bu bölümüde hipnoz hakkında bilinenlerin paylaşılması için ztn, bilen deneyimlenenler anlatsınki bilelim .. , hoş bir bölüm..
türkiye için yeni bir alan sayılabilir..
Yukarı Dön
dgndyn Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 08 Eylül 2008
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dgndyn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Eylül 2008 Saat 23:37
Merhaba arkadaşlar bende  bilinçli hipnoz oldum.Açıkcası önceden pek inanmıyordum bununla ilgili  bazı dökümanlar okudugumda  biraz bilgi sahibi olmuştum.Ama hala tedirginliklerim wardı.Arkadaslarımın  hipnoz oldugunu gorunce biraz rahatlamıştım ve bilinçli hipnoz olayına inanmaya başlamıştım.Sorunum ise dikey geçiş sınawına hazırlanmak, odaklanmak, heyecanlanmak, stressli olmak ve bunun gibi birçok sorunlarım vardı.Bunun üzerine hipnoz oldum aldığım telkinleri yerine getirmeye çalıştım en onemlısı ınandım basarabileceğime. ve yawas yawas  bu sorunlarımdan kurtulmaya başladım.Sınawda gayet rahattım,heyecanlanmadım.basarabileceğime inandım ve sonucunda da BAŞARDIM.
Yukarı Dön
dgndyn Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dgndyn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Eylül 2008 Saat 23:47
Bilinçli hipnozu ciddiye alan  arkadaşlar benimle iletişime geçebilir.Bu işi profesyonel kişilerden almalarını tawsiye ederim. 
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Eylül 2008 Saat 23:47

nasıl oluyor peki bu iş dgnyyn ne hissediyorsun bu esnada kaç defa oldun kimler tarafından yapıldı bu hipnoz işi

Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
dgndyn Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dgndyn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Eylül 2008 Saat 23:50
1)4-5 defa oldum
2)gayet iyi hissediorum yaptıgım hataları yapmadım sınawda sadece sınawda değil hayatımda da bunu kullanıorum  
3)profesyonel kişilerden yani sertifa almış doktordan
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Eylül 2008 Saat 23:52
tesekkürler bilgilerden dolayı hangi sehirde oldun mesela ücreti ne kadar dı?
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
dgndyn Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dgndyn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2008 Saat 00:42
İstanbulda oldum.Arkadaşımın abisi  yaptı kendisi hem doktor hemde bu işin sertifakasını almış  profesyonel birisiydi tanıdık oldugundan bana biraz uygun fiyata oldu 600 ytl gibi bi fiyattı
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2008 Saat 00:51

bilgilerinden dolayı tesekkürler.

Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
dgndyn Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dgndyn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2008 Saat 01:33
rica ederim..
Yukarı Dön
nazendem Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Kasım 2007
Gönderilenler: 31
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nazendem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2008 Saat 10:03
    İstanbul Bakırköyde hipnoterapi yapan bir uzman pmikolog varmış.Turkuaz terapi merkeziydi sanırım.İnternetten buldum ve çok ilginç hikayeler vardı.Buraya giden varmı acaba.Ama çok pahalı yaaa.Seansı 250 ytl.
Yukarı Dön
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Eylül 2008 Saat 23:38
gerçekden pahalıymıs fiyatı ama asırı sorun varsa deger yani tedavi edilirse.
Eger Şehvet Aşk Olsaydı

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
ananas123 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 06 Ağutos 2012
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ananas123 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ağutos 2012 Saat 12:28
off biraz bilgi alabilseydik :/
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67