:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI.. - Olayın Tarihi: 05 Ekim 2008 - 05 Ekim 2008

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 15>
Yazar
Üye
Üye

K.Tarihi: 09 Mayıs 2008
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 27
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı selfsefl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI..
    Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2008 Saat 8:19pm
arkadaslar hangi site bu nasıl getirtebiliriz 15 liraysa harika gercekten. herkes memnun görünüyor. ben talhadan getirttiğim cilt beyazlatıcı krem kullanıyorum aynı anda bunu da kullanabilir miyim acaba bir sorun olur mu 
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
doctortalha Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 30 Haziran 2007
Gönderilenler: 7
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı doctortalha Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2008 Saat 9:01pm
yorgun_15 bana bu ürnden bahsetti isin beyazlama kısmı beni  ilgilendirdigi icin o yönden inceledm..mesela asimalko sen 8 ekmde almıs gözüküyorsun forumda ve su an tarih 18 ekim ...10 gunde beyazlamak imkansızz..Ha beyazlarsnz anck yarım ton - 1ton gecici bir acılma olur onun da sebebi kildeki üstteki pigmentli ölü deriyi atmaya yarayan limonun etkisine benzer maddeler oldugndan dolayı..Yani siz herhangi bi manavdan limon alıp 3-5 kere yaparsanız aa ne güzel etkili olmus diyip mutlu olrsunuz ama beyazlık devam etmezzz...Kurutucu etkisnden dolayı ürünün siyah nokta ve yaglanmayı alması dogall...belki cilede etkili olabilr ama keske diyebilseydmki bu gercekten baya beyazlatır..bnde kullanrdım yemin ederm...Fakat umarım yanılıyormdurda birisi 3-5 ay kullanırda 3-5 ton acıldm der..Bu arada Benm krem bu cilden daha ucuza gelior büyk boy aldıgınzda haberinz olsun :) ..Aylık 8 tl ye gelior ben hesapladm büyük boy alımında...
Yukarı Dön
asimalko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Mayıs 2007
Gönderilenler: 67
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asimalko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ekim 2008 Saat 2:03am
    arkadasım 10 gunde dıyorsun tamam 10 gun oldu kullanalı. ve sunu soleyı haftada 3 kereden olurmu sana 10 gun boyunca en az 4 kez kullanma.. kılden gelen parlaklık dıyorsun tek kullanımlık maskeden zaten beyazlıdıgını bılıyoruz. bunun ıcınde dıkkat edersen yada sıtesıne bakarsan ıncı tozuda var. yanı senın lımon al manavdan demenle olmuyor.
takı senın kremın belkı daha etkılıdır belkı deıldır. ama bı anda o kadar ınsan bunu overken takı ben deıl bana satasmanı anlamıs deılım.
sanırım sıhırlı ıksırde buyuk bır rantını kaybedeceksın korkusu ıle bunu yaptın o yuzden senı anlayıslada larsılayabılıyorum.
senın kremın su fıyata yada kucuk boyu bu fıyata demek le olmuor. senın saglık bakanlıgından onayın var mı arkadasım.
Yukarı Dön
asimalko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Mayıs 2007
Gönderilenler: 67
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asimalko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ekim 2008 Saat 2:05am
yorgun arkadasım arap kızıda cılt beyazlatıyor. ben sana maskeyı tavsıye ederım. kullan etkısını gor. maskeden sonra ıstersende o kremı kullan nemlendırıcı olarak. karar senın tabıkıde..
Yukarı Dön
cadiseni_42 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 08 Ekim 2008
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cadiseni_42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ekim 2008 Saat 2:24am
doctortalha kardeşim biz burda ürün satmıyoruz kullanılan bir ürünü tavsiye ediyoruz.fiyatını ve etkisini tartışıyoruz.nerden biliyorsun bu ürünü hiç gördünmü yada denedinmi ön yargılı davranmışın.ayrıca asimalko kardeşimin dediği gibi bu konudaki ilk msjında tedirginlik var.madem böle bir krem satma düşüncen var ayrı başlık aç primini ordan yap.bütün hesabını ayrıntısına kadar yapmışın.ayrıca temiz vebakımlı bir cilt parlar buda bir çeşit kil maskesi olduğu için temiz ve parlak görünmeyi saglıyor.tıbben düşünecek olursak senin dilinden onu bilemem.cilt beyazlatma tam anlamıyla istersen sanırım kimyasal peeling ile olmakta buda sakıncalı.
o yüzden asimalkonun dediği gibi rantı bırakıp birbirmize yardımcı olalaım.sende kremini tanıt ama kıyaslama isteyen kremi isteyen maskeyi alsın
Yukarı Dön
han?meli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 19 Ekim 2008
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı han?meli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ekim 2008 Saat 3:32am
herkezin ağzında bu maske var. bende bugun sıparıs verdım. hemen kullanmaya baslıcam. sonucları sızınle paylasırım arkadaslar.
Yukarı Dön
selfsefl Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 09 Mayıs 2008
Gönderilenler: 27
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı selfsefl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ekim 2008 Saat 6:23pm
asimalko maskeyi ben de kullanmak istemiyor degilim . ama bazı şüpheleri de hoş görmeniz lazım.olayı rant kavgasına tasımanın kimseye faydası yok. burda herkesin belli amaçları var onun için ugrasıyoruz. aslına bakarsan asimalkoyu görüncem şüphelendim. ama sen ben satmıyorum demişsin.bence bu kadar benzerlik fazla degil mi? elbette sen satıyorsan ürünü öveceksin.benim için önemli olan kullanan kişilerin memnuniyeti. şöyle bakıyorum kullanan herkes memnun. öyleyse benim için problem yok. maskeyi denemeyi düşünüyorum. ama dediğim gibi bazı şüphelerim var ve sormak zorundayım. kalıcı beyazlık olması önemli bence.ama o kadar uzun süre kullanan yok henüz.zaten sonucta maske cilt beyazlatma özelliği olan birşey degil. ama gercekten faydalı görünüyor.yani kısaca benim sorum beyazlık ne kadar saglıyor ve kalıcı olur mu beni ilgilendiren bu.
Yukarı Dön
lila Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Nisan 2008
Gönderilenler: 42
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lila Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ekim 2008 Saat 7:37pm
Yaa ben bayağı bi gündem dışı kalmışım. Böyle bi maske olması harika :) Doğal olması çok güzel. İçeriğini tam olarak yazabilirmisiniz? ve eczaneden istesek ve ezcane getirtse olmaz mı? Net dışında nasıl bulabilirim?
Yukarı Dön
lila Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Nisan 2008
Gönderilenler: 42
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lila Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 19 Ekim 2008 Saat 7:45pm
Arkadaşlar bir kişinin bu maske hakkındaki yorumlarını aktarıyorum:
merhaba arkadaslar.. bende sızınle harıka bırsey paylasmak ıstıyorum.. bundan tam 6 ay once cılt sorunlarım yuzunden doktora gıttım. doktor dırek roucutane adlı ılacı verdı. efet kullandım tam 3 ay. sonucmu soleyım husran karacıgerım mafolmus sıvılceler lekelermı kullanırken gectı ama bırakınca 1 hafta ıcınde tekrar cıktı..
ben ne yaptım pekı soleyımmı tekrar bı eczaneye gıttım ve bu sefer dogal bır urun almak ıstedıgımı soyledım oda dırek bana yenı gelen bır kıl maskesı var ALWEYNA su anda herkes onu kullanıyor dedı. ne olacak dedım karacıgerı mahfetmısız sonucta agızdan alıncak bısey deıl denemekte fayda dıyerek aldım..
ve sunu butu samımıyetım ıle soyluyorum daha ılk kullanımda sıyah noktaları aldı ve yuzumu oyle bır gerdırdı kı ınanamadım. 1 ay boyunca aralıksız kullandım haftada 3 kere ve cıldım de dogum sonrası olusan lekem gectı sıvılcelerden tamamen kurtuldum. hatta makyajdan dolayı olusan bazı cılt ızlerı vardı onların bıle bu gerdırme sonucunda gozle gorulur bı sekıldee sıkılastıgını hıssettım.
o kadar urun kullandım ve servet doktum ama bu alweyna adlı kıl maskesının cok cuzı bır rakama bu kadar ıs yapacagını ınanın tahmın etmezdım..
ve 2 kutu daha aldım sımdı kocamda denıyor ve onunda cıldınde acılmalar olustu artık daha bı yakısıklı oldu gozumde buna gozlerımle sahıdım..
kalan 1 kutuyuda bacaklarımda ve ellerımde kullanıyorum maskee olarak sıkılastırıcı ozeellıgı oldugu ıcın sımdıden yaslanmaya karsı kendımı bakıma soktum ve su anda harıka bır sekılde ılerlıyoruz.

AMA BIR SORUN VAR ARTIK O ECZANEDE URUNU BULAMIYORUM NE KADAR ARADIYSAMDA BULAMIYORUM ECZACI ARTIK SIPARISLERI SIRAYA KOYDUGUNU VE GELIR GELMEZ MUSTERILERINE O SIRAYA GORE VERECEGINI SOYLEDI.BEN 16.SIRADAYIM DORT GOZLE SIRANIN BANA GELMESINI BEKLIYORUM..

AMA SIZDEN RICAM ALWEYNA ADLI MASKEYI BULABILECEK YADA SATAN ARKADASLAR VARSA LUTFEN BENIMLE ILETISIME GECSIN AKRABALARIMA SOZ VERDIM KENDIM ICIN DE YEDEK TUTACAGIM ECZANEDEN GELECEK OLAN HARIC.. EN AZ 5 KUTU ALACAGIM BEN 20 YTL DEN ALDIM VE INANIN 50YTL YE KADAR VEREBILIIM..

YARDIMLARINIZ ICIN SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM...
Yukarı Dön
hümeyra07 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 20 Ekim 2008
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hümeyra07 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ekim 2008 Saat 12:57am
arkadaslar bende bu soz edılen maskeyı arastırmak ıcın girdim tabıkı bu form sıtesı gozume carptı.baktıgım hersayfa yada her sıte mutlu ınsanlar ıle dolu. artık kullanmamak mumkun deıl.. ayrıca lila senın yukarıda aldıgın yazıyı bende okudum baska bı form sıtesındeydı.
eger sonucları orda yazan gıbıyse kullanmak gereklı mutlaka..daha ilk yazım arkadaslar bıraz cekıncelı yazıyorum nasıl karsılanacagımı bılmedıgım ıcın ıdare edın artık.. ama bundan sonra hep beraberız inşallah..
ben netten sıparıs verdım bu gece. bakalım ne olacak gelsınde kullanalım..
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 15>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67