:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI.. - Olayın Tarihi: 05 Ekim 2008 - 05 Ekim 2008

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 15>
Yazar
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Mayıs 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 67
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asimalko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI..
    Gönderim Zamanı: 05 Ekim 2008 Saat 12:59am
MERHABA ARKADASLAR.. YENİ ÇIKAN BİR ÜRÜN VARMIS ALWEYNA KİL MASKESİ.. DENEYENLERİN OLUMLU VE OLUMSUZ YORUMLARINI BURADA YAZARLARSA BUTUN ARKADASLARA CILT BAKIMINDA NASIL BIR URUN OLDUGU HAKKINDA FIKIR SAHİBİ OLMALARINI SAĞLAYABİLİRİZ...
ŞİMDİDEN HERKESE TEŞEKKÜRLER..
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
melekleradasi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Ekim 2008
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı melekleradasi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ekim 2008 Saat 11:31pm
    arkadaşlar merhaba...

uzun zamandır siteyi takip etmekteyim.en sonunda benimde burada paylaşabileceğim bir sorunum oldu.bütün yaşıtlarım gibi bende sivilce mağduruyum.araştırmadık yöntem denemedigim tavsiye kalmadı...az önce bir siteye şans eseri girdim yeni bir ürün çıkmış ALWEYNA YÜZ MASKESi diye deneyen gören bilgi sahibi varsa yazsın.bana çok çekici geldi . KİL ÖZLÜ bir maske...çok şirin.ama sizlerede akıl danışayım.param boşa gitmesin...DUYAN GÖREN KULLANAN VARSA YAZSIN CVP BEKLİYORUMMMM....
Yukarı Dön
asimalko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asimalko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ekim 2008 Saat 12:29pm
sonunda bende alabıldım. ama sunu soleyım zor bulunuyormus ıhrac edılıormus uretımın cogu iç pıyasaya tam gırmemıs sanırım.
ben daha 2 kere kullandım ve cıltte harıka sonuc verdı sıyah noktalar yok oldu.sıvılcem zaten yoktu ama cıltte super bır gerdırme sagladı.
bende kı kutuya baktıgımda ole tek kullanımlık deıl en az 20-25kere kullanılıyor. eczacının soyledıgıne gore ıse ıcınde sadece kıl deıl cılt ıcın gereklı olan ve cil sivilce tedavısınde faydalı olan bırcok urun varmıs. yanı sadece kıl deıl mıs bıtkı ozlerı yogunluktaymıs.
ben eczaneden aldım ama orada aktarda yada eczanede varmı bılmıyorum bı arastır ıstersen..
Yukarı Dön
cadiseni_42 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 08 Ekim 2008
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cadiseni_42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ekim 2008 Saat 1:14pm
merhaba tatlım ben bu bahsettiğin maskeyi şu anda kullanmaktayım.piyasaya çıkaalı 2 hafta oluyor.ben eczane aktar her yeri dolaştım ama bulamadım çok sayıda talep varmış ben üreticisinden aldım.bu ürünün-----  sitesi var oradan siparişi verdim.bence denemelisin leke sivilce özellikle cilt beyazlatmada çok faydasını gördüm.paran boşa gitmez.denemelisin zaten öle fiyatı çok uçuk bir fiyat
sebep:site adı ,adres vermeyiniz

Düzenleyen kahtalı - 11 Ekim 2008 Saat 12:15am
Yukarı Dön
asimalko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asimalko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ekim 2008 Saat 11:56pm
    hey cadı.. demek sende kullanıyorsun bende bı ben kullanmaya basladım dıe uzuluyordum.. sende memnunsun herhalde benım gıbı. bıde bak ne dıcem ole kıl maskelerı gıbı dokulmuyor cılde kalıp gıbı oturuyor farkettın mı sende...
bıde o gerdırıp ferahlatması yokmu.. ben ellerım ıle ayaklarıma da yaptım. malum cok sıgara ıcmekten derıde sararmalar oluyor ama kayboldum sımdı daha ılk kullanımda..
sende dene ıstersen.. harıka bıseymıs hakıkaten..
bıde cok tesekkur ederım adresı verdıgın ıcın ben eczaneden bıdaha almaya gıttım kuzenıme bulamadım. dedıgın sıteye gırdım sıparısı verdım..
Yukarı Dön
asimalko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asimalko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Ekim 2008 Saat 11:57pm
    melekleradası arkadasım.. bak cadı arkadasım adresı verdı.. hemen kullanmaya basla.. memnun kalacaksın..
Yukarı Dön
cadiseni_42 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 08 Ekim 2008
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cadiseni_42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Ekim 2008 Saat 7:18pm
bencede denemeye değer servet ödemeden güzel bir cilde sahip olabilirsin.asimalkonunda dediği gibi cildi o kadar güzel beyazlatıyorki ilk kullanımda görürsün zaten....hadi tatlım hemen kulllan bence bizi hbrdar et beğenip beğenmediğine dair....
Yukarı Dön
muratseko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ağustos 2007
Gönderilenler: 316
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 14 Ekim 2008 Saat 9:38pm
arkadaşlar nerede bulabiliriz bunu aktarlardamı olur? eczanedemi yoksa internetten sıparis mi veiyoruz? bi aydınlatırmısınız size zahmet..
Şehvetin adını Aşk Koydular;
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
asimalko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asimalko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ekim 2008 Saat 12:04am
    murat kardes. ben eczaneden aldım. form sıtelerınden bakıyorum zor bulunuyormus.sen yasadıgın yerde bı sor ıstersen eczane ve baharatcılara.. yada son care ınternete bakacaksın artık orada bulursun sanırım.
cadı arkadasım adresını bulmus yazmıstı forma ama yasak oldugu ıcın kaldırmıslar. sen bı tarat ıstersen genede.
Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 15 Ekim 2008 Saat 10:45pm

bende denicem bakalım nasıl bişeymiş....dediğiniz kadar varmı merak ettim dorusu.aktardan kil alıp maske yapıodum.bide bunu deniyelim.Ankara'da vardır umarım.hemen eczanelere sorucam...bide kaç kuruş bu arkadaşlar?Evil Smile

Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  123 15>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67