:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI.. - Olayın Tarihi: 05 Ekim 2008 - 05 Ekim 2008

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 15>
Yazar
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ağustos 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 316
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI..
    Gönderim Zamanı: 15 Ekim 2008 Saat 11:09pm
asimalko kardeş teşekkürler bilgilerinden dolayı inş kolay buluruz.
Şehvetin adını Aşk Koydular;
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
asimalko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 10 Mayıs 2007
Gönderilenler: 67
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asimalko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ekim 2008 Saat 1:48am
önemli değil arkadasım sonucta bazı seylerı paylasmamız gereklı.. bı arastırın bulursunuz ınşallah. ben 15ytl ye aldım ama sızın orda belkı pahalıdır belkı ucuzdur onu bılemem. uzerınde standart bı fıyat yazmıordu benım kutumun..
Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ekim 2008 Saat 12:53pm
selamlarrr...şimdi arkadaşlar;ben aktardan,kil alıp sulandırıp cildime haftada 1 uyguluyordum.bende buldum,ewet 15ytl.aktardan alınan kilden pahalı....ee 2 side kil,2side sulandırılıp kullanılıo...ben; satucı 15 diyince sandımki, hazır maskeler gibi.ama değil. aynen aktardan alınan kil gibi sulandırmamız lazımmış.bu ürünü almam için;diğer aktardaki kilden bi farkının olması lazım.çünkü:ürün aynı,aynı şekilde hazırlanıo,ama birisi daha pahalı.alweynanın aktardaki kilden farkı nedir?bilenlerin yorumlarını bekliyorum.... sevgiler
Yukarı Dön
tanem Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Temmuz 2008
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı tanem Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ekim 2008 Saat 12:59pm
://www.-------------/----------------=asimalko   bu sen

misin asimalko arkadaşım alweyna satan.

sebep:adres vermeyiniz

Düzenleyen kahtalı - 17 Ekim 2008 Saat 8:35pm
Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ekim 2008 Saat 8:36pm
tanem selam....asimalko alweyna satışını yapıyor diemi sordun????cevap bekliyoruz asimalkodan belkide nik benzerliğidir
Yukarı Dön
muratseko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ağustos 2007
Gönderilenler: 316
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ekim 2008 Saat 9:29pm
bu dediginiz seyi normal kille nasıl ayırıyoruz bu kilin bi çeşitimi.. anlıyamadımda bi anlatırmısınız!
Şehvetin adını Aşk Koydular;
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
asimalko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asimalko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ekim 2008 Saat 11:08pm
tanem arkadasım benım bu sıteye kayıt tarıhıme bakarsan oradan da aradakı benzerlıgın farkına varabılırsın. ben satıyor olsam burada bende var derım bende zor buldum dıyorum.
Yukarı Dön
asimalko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı asimalko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ekim 2008 Saat 11:13pm
Orjinalini yazan: kahtalı

selamlarrr...şimdi arkadaşlar;ben aktardan,kil alıp sulandırıp cildime haftada 1 uyguluyordum.bende buldum,ewet 15ytl.aktardan alınan kilden pahalı....ee 2 side kil,2side sulandırılıp kullanılıo...ben; satucı 15 diyince sandımki, hazır maskeler gibi.ama değil. aynen aktardan alınan kil gibi sulandırmamız lazımmış.bu ürünü almam için;diğer aktardaki kilden bi farkının olması lazım.çünkü:ürün aynı,aynı şekilde hazırlanıo,ama birisi daha pahalı.alweynanın aktardaki kilden farkı nedir?bilenlerin yorumlarını bekliyorum.... sevgiler

kahtalı arkadasım benım bıldıgım kadarı ıle ve eczacıdan ogrendıgım kadar ıle ınternettende takıp ettıgım kadarı ıle. sadece kil deilmiş içindeki. ısırgan-lavanta-bugday-inci tozu falan gibi extractlar varmıs..
çamur kıvamına gelmesı ıcın zaten kil olması zorunlu olması lazım herhalde..

Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ekim 2008 Saat 11:38pm
teşekkürler öncelikle asimalko......ewet bende baktım alweyna die aratınca zatii sitesi gelio...inci tozunun pahalı olduğunu biliyorum 15 ytlye satılması ilginç.nese isteyen denesin bencede.deneyenlerin yorumlarını bekliyoruzHug
Yukarı Dön
melekleradasi Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 07 Ekim 2008
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı melekleradasi Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Ekim 2008 Saat 1:33pm
arkadaşlarrr sonunda bende buldummmm alweynayııı.süper bir ürün daha 3 kez kullanmamda bile o kadar faydası olduki bebek gibi bir yüze sahip olucam inanıyorum.sitesinden aldımmm ucuz ve inanılmaz etkili deneyinnn pişman olmucaksınız.aksatmadan düzenli olarak kullanıyorum.içinde sadece kil yok bitki özleri bulunmakta.birde şunu belirtiyim cilt beyazlatma özelliği var sigara kullandığım için bu etkiyi ben hemen farkettim.denenmeye değer ben denedim ve mutluyumm.asimalko kardeşim yardımların için çok saol.ürün hakkında yorumların beni aydınlattı ona göre karar verdim almaya.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1234 15>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67