:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI.. - Olayın Tarihi: 05 Ekim 2008 - 05 Ekim 2008

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 15>
Yazar
Üye
Üye

K.Tarihi: 09 Mayıs 2008
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 27
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı selfsefl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI..
    Gönderim Zamanı: 20 Ekim 2008 Saat 1:13am
arkadaşlar forumdan getirten var mı yoksa netten mi sipariş verecegiz. malum taşrada yasıyoruz ve eczanelere ne sorsak bulunmuyor.
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
cadiseni_42 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 08 Ekim 2008
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cadiseni_42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ekim 2008 Saat 1:56pm
yorgun arkadaşım sitesinden al hem fiyat çok uygun ------- alweyna yazarsan ilk sırada çıkıyor.kolay gelsin sana.alıp ta kullanırsan bekliyoruz güzel haberlerini.
sebep:adres vermeyiniz

Düzenleyen kahtalı - 20 Ekim 2008 Saat 2:00pm
Yukarı Dön
dogadan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 20 Ekim 2008
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dogadan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ekim 2008 Saat 2:04pm
arkadaşlar slmm...kaç günüdr burda yazılı olanları takip ediyoruz başka bir forum sitesindeydim.aynı şekilde oradada alweynayı konuştuk arkadaş buradaki yorumlarıda okumam gerektiğini söledi.kullana arkadaşların yorumlarını okudum.cumartesi günü sitesinden sipariş verdim hemde 2 tane fiyatı çok uygun.az önce elime ulaştı.çok sevimli bir ürün az sonra denicem....
Yukarı Dön
dogadan Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dogadan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ekim 2008 Saat 4:10pm
yüzümde bir gerginlik yumuşama ve beyazlama oldu daha ilk kullanımda bu kadar memnun kalabileceğimi sanmıyordum.bebek gibi yüzüm şu anda parlak ve tertemiz oldu.deneyin arkadaşlar kaybetcek bişiniz yok.
Yukarı Dön
emresami Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı emresami Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ekim 2008 Saat 4:13pm
arkadaşlar bu ürünü nerde bulabilirim.bana yardım edin lütfen
Yukarı Dön
lila Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Nisan 2008
Gönderilenler: 42
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lila Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ekim 2008 Saat 7:38pm
Valla yeni üye olupta bu maskenin reklamını yapanlar var. Rica ederim burayı ticari amaçlar için kullanmayınız. İnsanları yanıltarak büyük bir vebal altına giriyorsunuz.
Yukarı Dön
selfsefl Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

K.Tarihi: 09 Mayıs 2008
Gönderilenler: 27
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı selfsefl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ekim 2008 Saat 8:16pm
evet lilaya katılıyorum. sanki bazı arkadaşlar ürünün sonuclarını paylaşmak için degil de ürünü pazrlama amacıyla üye olup yazıyorlar.
Yukarı Dön
lila Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lila Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ekim 2008 Saat 10:05pm
hele dogadan saçmalamış. bu kişi ne tesadüftür ki bugün üye olmuş ve üye olur olmazda daha ürünü kullanır kullanmaz yorum yazmış. Şuraya giripte pazarlama yapmayın yoksa moderatordan üyeliğinizin silinmesini istiycem.Yeter yaa kendinize gelin burası ticari gelir amacıyla kullanılan bir site değil.Bu arada şunu da söyleyim: Arkadaşlar bu ürün Türkiyede yapıldığı için buraya bir çok kişi üye olacak ve ayyyyy cildimi harika yaptı, ayyyyy şöyle yaptı diyeceklerdir. Sakın inanmayın. Bu kişilerede bunu yapma fırsatı verdirmeyelim!!!!!!
Yukarı Dön
lila Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lila Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ekim 2008 Saat 11:32pm
Bu arada CADI_SENİ 42 nickli arkadaşın ticari bir kazanç amacıyla burda maskeyi övdüğünü kanıtlayabilirim. TERBİYESİZLER. Böylelerine tepki gösterelim arkadaşlar. HATTA BUNLARIN İNADINA ALMAYALIM YAAAA. O arkadaş başka sitelerede üye olmuş ve üye olduğunun gününde bu maskeyi övmüş benden demesi..
Yukarı Dön
lila Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lila Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 20 Ekim 2008 Saat 11:53pm
Arkadaşlar şu sitede bu ürünü pazarlama amacıyla üye olmuş kaç kişi var. Çok sinirlendim, çünkü bunlar diğer sitelerede türemişler. Ve bunlar az değil çok kişi. Bence biz bunların yorumlarını okuduğumuz için bu üründen etkilendik. Ben bu terbiyesizlerin yaptığına çok sinirlendim ve bu maskeyi sipariş etmek üzereydim ki vazgeçtim. Sizden de aynı davranışı bekliyorum. Talhadan ürün getirtebilirsiniz gayet iyi. Hem en azından o ürünü böyle haksız yere öven yok. Bence bu maskeye güven olmaz. Çünkü ben bu sitedeki insanların yorumlarını diğer sitelerde okudum ve biz meğersem ustaca planlanmış bir aldatmacaya inanıyormuşuz.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 23456 15>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67