:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI.. - Olayın Tarihi: 05 Ekim 2008 - 05 Ekim 2008

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567 8>
Yazar
Üye
Üye

K.Tarihi: 09 Mayıs 2008
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 27
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı selfsefl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI..
    Gönderim Zamanı: 07 Kasım 2008 Saat 18:12
evet sayın reklamcı arkadaslar bunlara ne diyecek çok merak ediyorum.
Yukarı Dön
hanımeli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 19 Ekim 2008
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hanımeli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Kasım 2008 Saat 04:39
Lila ve yorgun arkadaslarım konu acıldıgından berı takığ edıyorum da siz boyuna bu urun ıcın karsı ataktasınız.Lila arkadasım 2.sayfada diyorsun ki kullanmayın prim vermeyin diyorsun sonrada bi anda cıkıyorsun işe yaramadı diyorsun o anlık diyorsun. Yapma arkadasım boyle hangi ara kullandın da sonuc alamadın..Bence sen kasıtlı olarak yapıyorsun. Yorgun arkadasımda bunu fırsat biliyor direk saldırıya geçiyor.
Yukarı Dön
hanımeli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hanımeli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Kasım 2008 Saat 04:49
Bende buradan diyorum ki bu ürünü ben kullandım hatta arkadaslarımda kullandı hepimiz memnunuz.Her türlüde bunu ispat edebilirim size merak eden arkadaslar var ise.. Ayrıca lila ve yorgun arkadaşlar belkı sıtede reklam yapıldı yada yapılmadı bunu ben bılmıyorum sizde bilemezsiniz kesin bir şekilde ama sunu cok ıyı bılıyoruz kı ureten kısıler bu urune emek harcadıkları kesın bırakın onlar kendı vıcdanları ıle karar versınler ıcınde ıncı tozu var dıorlar ayrıca ben almadan once uzun uzun telde de gorustum kıl oranının %40 oldugunu belırttıler.Kalan kısmı etken maddelermiş burada yazılanlar gibi kil doldurup samıyorlarmış.
Hakkaniyet cercevesınde onlarda doğru yada yanlış bı şekilde hesap verecekler gün gelecek..
Yukarı Dön
hanımeli Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı hanımeli Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Kasım 2008 Saat 04:56
ben arkadas cevrem ile sonuna kadar güveniyorum bu maskeye..(sonucta benım arkadasımın kimmyasal peeling sonucu yüzü yandı ve o gunden berı ılk defa bır urune guvenerek kullanıyor üstelik eczacı tavsıye ettı)biz sabırla kullanmaya devam edeceğiz,ama sunuda söyleyim sabrımızın bittiği yerdede eğer işe yaramazsa bende burada gereklı yorumu yazacagım bundan emın olabılırsınız. su anda memnunum etkisinden selülit sorunlu bölgem var orada da kullanıyorum bakalım ne olacak.
Sözlerim kırıcı olduysa kusura bakmayın dıyorum lila ve yorgun arkadaslarım.

Düzenleyen hanımeli - 08 Kasım 2008 Saat 05:00
Yukarı Dön
selfsefl Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı selfsefl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Kasım 2008 Saat 15:03
sevgili hanımeli lila bu ürünü kullandı ve pek bir farkını görmedim dediği için yazdım ben bunları. ayrıca o ürünü öven cogu yeni üye arkadaşlar son zamanlarda görünmemeye başladılar. heralde yeteri kadar sattılar.ben burda fırsat kollamıyorum. ki lilanın aldıgını biliyorum ve ondan sonuclarını paylaşmasını bekliyordum. lilayla uzun zamandır msnde de konustugumuz için ona güveniyorum ve olumlu görüş bildirse hemen gidip alacaktım.çünkü burda cogunlugun (tekrar ediyorum cogunlugun herkesin degil) bu ürün hakkında yazdıklarını şüpheli gördüğüm için lilanın sonuclarını bekledim.haklı oldugumu gördüm. lila pek memnun degil sanırsam. ha herkeste aynı etkiyi yapmaz o ayrı. fakat ben kullanmaktan vazgectim.
Yukarı Dön
lila Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Nisan 2008
Gönderilenler: 42
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lila Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Kasım 2008 Saat 21:16
Arkadaşlar dikkat ettiysenz ben bu ürünü alalı çok oldu ve bazılarının yaptığı gibi ürünü ilk kullanışta övmedim. 3 hafta oldu alalı. O kadar abartıyı gerçekten hak etmiyo bu ürün. Kil maskesi gibi.. Kil maskesinden biraz daha iyi. Ama sabır ister bununla beyazlamak..ve pek sanmıyorum bununla beyazlanacağını. (Biraz aydınlık veryor.Yinede belki çok uzun süre kullanırsam beyazlarım.)
Yukarı Dön
muratseko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ağutos 2007
Gönderilenler: 316
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Kasım 2008 Saat 23:25
peki beyazlamaktan öte yüze ne katıyor sende deneyenler içerisindesin leke akne vs cilt sorunlarının hangisine iyi geldi gözlemledigin kadarıyla?
Şehvetin adını Aşk Koydular
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
emelly Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 22 Ekim 2008
Gönderilenler: 16
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı emelly Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Kasım 2008 Saat 02:12
Orjinalini yazan: lila

Bu arada CADI_SENİ 42 nickli arkadaşın ticari bir kazanç amacıyla burda maskeyi övdüğünü kanıtlayabilirim. TERBİYESİZLER. Böylelerine tepki gösterelim arkadaşlar. HATTA BUNLARIN İNADINA ALMAYALIM YAAAA. O arkadaş başka sitelerede üye olmuş ve üye olduğunun gününde bu maskeyi övmüş benden demesi..

lilacığım daha önceki sayfandan senin yazdığın yeri alıntı olarak aldım fikrini değiştiren sebeb ne acaba 3 hafta olmuş kullanmaya başlıyalı hiçmi bir değişiklik olmadı merak ediyorum .bende kullanıyorum benim cildimdede gerginlik ve renkte açılma başladı.bir sürü ilaç kullanmama rağmen güneş lekelerinden kurtulamadım işallah bu ürün sayesinde kurtulurum sonuçlarını dört gözle beklemeye devam edecem .seninde 3 haftalık kullanım sürendeki etkileri yazarsan sevinirim ürün hakkındaki düşünceleriniz nedir merak ediyorum

Düzenleyen emelly - 09 Kasım 2008 Saat 02:15
Yukarı Dön
lila Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lila Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Kasım 2008 Saat 09:09
İlk kullanımımda gayet güzel yaptı açtı rengimi. Ama geçiciymiş bu etki. Yani sürekli öyle kalsam bişy demiycem ama gerçekten sabır istiyo. Bakalım bugün tekrar deniycem keşke etkisi sürekli olsa..Ve ayrıca benim bu ürünü almamın sebebide o ürünü övmeye çıkanların yalan söyleyp söylemedklerini ortaya koymak..Öyle olmasaydı zaten bu maskeyi aldığım gün kendi beyazlatıcı kremimide almazdım.Baştan bukadar abartıyı haketmeyen bir ürün olduğunu biliyordum.Neyse belkiide daha uzun kullanmam gerekir gerçekten memnun kalmak için. Yılmak yok devam...
Yukarı Dön
lila Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lila Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Kasım 2008 Saat 09:33
düşündümde belkide haksızlık ediyorum. Çünkü çok kullandığımı söyleyemem. Ama sırf sizlerle bunu paylaşablmek için daha sık kullanacağım
Yukarı Dön
emelly Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 22 Ekim 2008
Gönderilenler: 16
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı emelly Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Kasım 2008 Saat 01:14
hayırlı olsun lila senin yorumlarını merakla beklicem
Yukarı Dön
lila Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lila Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 10 Kasım 2008 Saat 17:40
Bu arada şunuda sööleym ben maskenin yanı sıra beyazlatıcı krem ve sabunlarını da kullanıyorum. Ama hala istediğim sonucu elde edemedim acaba nemlendricimden mi kaynaklanıyo bilmiyorum. Ben bi ara çok güzel beyazlamıştım cildim o kadar güzel olmuştu ki (2ay önce).Bence bu beyazlatıcı kremin yanı sıra kullandığım nemlendiriciden de kaynaklanıyordu. Kullandığım nemlendirici: Clinique (kavun içi rengi olan) dı. Harika ötesi olmuştu. Cildim o kadar berrak olmuştuki..Şimdi o nemlendiricim bitti. Almak lazım ama çok pahalı :((
Yukarı Dön
sifaci-girl Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Ocak 2008
Gönderilenler: 34
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sifaci-girl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Kasım 2008 Saat 14:32
lila arkadaşım kusura bakma ama seni biraz eleştiricem.ben satıcı değilim evet bu ürünü satıyorum ama burada hiç bi ticari faaliyettte bulunmadım..üreticisi ben değilim kim ne kadar satarsa sasın o benim sorunum değil.ama 5 sayfayıda okudumbence gerçekten sinirlemdim bu konuda olsun veya başka bir ürün hakkında yazılmış olsun tepkilerin abartılı ve çelişkili.BEN SENİN ALIP KULLANDIĞINA ASLA İNANMIYORUM..dikkatini çekerim altınıda çizerim ürünü ne övdüm nede satmak istedim.sadece ürünün iyi olduğunu söyledim.ALLAH AŞKINA 5 SAYFAYIDA OKU Bİ.önce ben sipariş verdim geri çektim siparişi demişin niye vazgeçtin...KESİN ALMAMMM AMANN SİZDE ALMAYIN DEMİŞİN BİDEE HEMEN KALKIP BAŞKA Bİ KİŞİYİ TAVSİYE ETMİŞİN.ne olduda hemen aldın güvenmediğin bi ürünü yüzüne sürüp denedin sence GARİP DEĞİLMİ...BAK BU MASKE VEYA BAŞKA Bİ ÜRÜNDE OLSUN AYNI ELEŞRİYİ YAPARDIM BEN SANA.BURAYI İYİ OKU O YÜZDEN.
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sifaci-girl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Kasım 2008 Saat 14:39
vebali işleyen işliyor ama sende az değil gibisin.eleştirileri yaparken 10 kez düşün saçmalıktan başka bişi değil.bu ürünün rantını burak üretici firma düşünsün.ayrıca alweyna maske öle zırt pırt kullanılmıo onuda söleyim.herşeyin fazlası zarardır unutma.asla kullanmam dedğin maaskeyii SİZİN İÇİN mikLIKLA KULLANCAM DEMEn BİLE ŞÜPHE.ha niye böle bi eleştiri ayptım sana bu ürünün reklamını yapanlar var belli ama sende az değilsin kusura bakma bu benim fikrim..sendede biraz reklamcılık var...bu yazdıklarımı üstüne alın yada alınma umrumda diil beni kızdıran saçmalıkların ve kimsede bu saçmalığın farkında bile olmamış.reklam yapanlara niye sataşmıon dersen gülüp geçiorum mrk etme.susanlarda var konuşanlarda senin amacın üretici firmayı yıkmak herhaldee:))))))))
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sifaci-girl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Kasım 2008 Saat 14:45
yüzündeki leke veya sivilceyi lazerle veya ilaçla bi anda geçiremezsin bu doğal ürünlerdede öle...bak o kadar PARA DÖKÜP KREM ALMIŞIN O BİLE DAHA FAYDA ETMEMİŞŞŞ.geç bunları geç kardeşimm...bide dön kendine bakkk...haksızlığı sende yapıosun...dicem bu kadarrr
Yukarı Dön
selfsefl Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı selfsefl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Kasım 2008 Saat 15:23
lila bence sifaci-girl arkadaşımıza msnini verip ürünü göstermelisin.burda insanlara yardım edelim dedikçe hepimiz yalancı durumuna düşüyoruz.
Yukarı Dön
lila Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lila Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Kasım 2008 Saat 20:29
Bırak yorgun o kendi çapında ötsün. Kimseye ispat etmek zorunda değilim. İnsanlar kalpleri nasılsa karşılarındakinide öyle düşünür. Bişey diyemem. Bu ürünü alma sebebim kesinlikle burdaki arkadaşlara faydalı olabilmek için. Ben kullandım iyi geldi yada ben kullandım kötü diyebilmek için. Henüz bişy diyemiycem çünkü çoktandır ne kremi ne de maskeyi kullanıyorum. 3-4gündür çok hastaydım :/
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sifaci-girl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Kasım 2008 Saat 21:44
eleştirime ilk cvbı veren bence eleştirdiğim kişi olmalıydı nedensee yorgun arkadaşımm 2 kişi konuşurken 3. şahıs durumuna geçti anlamadım:))))yorgun sen kameradan ürünü gördün herhaldee ya güldürmeyin ALLAH AŞKINA.ben sadece eleştiri yaptım İSPATLAYIN DEMEDİM Kİ...İNANDIRICI GELMİYOR DEDİMM SADECE DEDİM....DAHA ELEŞTİRİNİN NE OLDUĞUNU ANLAMICAK HALDEYSENİZ ORASINI BEN BİLEMEM. lila arkadaşıma gelince DEMOGOJİ yapmada üstüne yokk...tebrik ederim güzel biii ikilisiniz...ama birazz eleştireler açık olun lila arkadaşımm lütfen sana bi laf söylendiği zaman AVUKATLIĞINI üstlenen yorgun arkadaşına söyle cvbını senden sonra versin...
LİLA ARKADAŞIM GEÇMİŞ OLSUN..BUNU GERÇEKTEN İÇİMDEN GELEREK SÖYLÜYORUM ÇÜNKÜ BURDA TARTIŞMAK AYRI NEZAKET AYRI...ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİNN...
Yukarı Dön
selfsefl Açılır Kutu Gör
Üye
Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı selfsefl Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Kasım 2008 Saat 22:27
ben burda kimsenin avukatlıgını yapmıyorum. lilayla uzun bir süredir msnde iletişim halinde olmam sebebiyle kendisini az da olsa tanıdıgım için yalan söylemeyecegini ve bazı işlere girmeyecegini biliyorum. bu avukatlık degil sadece güven. ayrıca ben de burda zaman zaman değişik ithamlarla karşılaşıyorum. o yüzden beni haklı olanın yanında olan kişi olarak degerlendirebilirsin sevgili sifaci_girl. avukat degil.
Yukarı Dön
lila Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lila Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 18 Kasım 2008 Saat 19:21
Şifacı girl anlaşılan canınz çok sıkıldı. Birileriyle uğraşmaktan zevk aldığınızı görüyorum ama burası bunun için uygun değil. Burada bir ürün tartışılıyor lütfen kişiler hakkında değil ürün hakkında konuşalm. Saygılar
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567 8>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67