:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Denenmiş Bitkisel Reçeteler > Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI.. - Olayın Tarihi: 05 Ekim 2008 - 05 Ekim 2008

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567 15>
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 08 Ekim 2008
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 11
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cadiseni_42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: ALWEYNA CİLT MASKESİ Nİ DENEYEN ARKADASLAR VARMI..
    Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2008 Saat 12:18am
arkadasım sen bence doctor talha adlı arkadasın satıs konusunda yardımcısısın. sende onun rant kaybedecegını dusunerek bu hareketı yapıyorsun. dıkkat edersen ben 8 ekımde aldım 14 ekımde sonucu yazdım. benı bu sekılde suclayamazsın. tabıkı dıger form sıtelerıne de gırecegım fıkır bazında herryerde dusuncemı yazabılırım.
ve sunuda soleyım benım en ufak tek kurus bı kazancım yok. ben sadece kullanıcısıyım ve kullandıgım memnun kaldıgım urunude tavsıye edıyorum.
Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
cadiseni_42 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cadiseni_42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2008 Saat 12:21am
bak lila sana bısey anlatıyım. hanı form sıtelerınde gordum cadısenı yı dıyorsun ya..
bır gun babanın cocugu meyhaneye gıder. babanında en samımı arkadası meyhanede cocugu gorur. sabah olunca ılk ıs arkadası babanın yanına gıder ve senın cocugu dun gece su meyhanede gordum der. babada dırek olarak kalkar ayaga tamam benım cocuk gıderek hata yapmıstır der pekı senın ORADA NE İŞİN VARDI DER..
ŞİMDİ BENDE SANA SORUYORUM MADEM DIGER FORM SITELERINDE BENI GORDUN PEKI SENIN O FORM SITELERINDE NE ISIN VARDIR. DOKTORUN URUNUNUMU TAVSIYE EDIYORDUN..
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cadiseni_42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2008 Saat 12:24am
O YUZDEN HICBIRSEYDEN EMIN OLMADAN İNSANLARI TÖHMET ALTINDA BIRAKMA..SONUCTA KIMSE BURDA INSAN SAGLIGI ICIN KUMAR OYNAMAZ VE BENDE OYNATTIRMAMDA. ALDIM KULLANDIM VE MEMNUNUM. BUNDAN SONRADA KULLANMAYA DEVAM EDECEGİM ARKADASIM VARMI GERİSİ. SEN DOKTORUN URUNUNU KULLAN BEN ALDIGIM MASKEYI KULLANIYIM..BU SEKILDE DE SINIRLERINI YIPRATMAMIS OLURSUN..
Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2008 Saat 12:38am
yeni çıkan hiç bir ürünü hemen kullanmayın arkadaşlar.burası türkiye.öyleki ilaçlar bile toplatılıo.böyle bir yerde yaşamaktayız.kim reklam  yapıyorsa da bu sitede fazla barınamıyor.bunu gördük göreceğizde.kimse kimseyi üzmesin.isteyen alsın istemeyen almasın.ama bir durun derim ben.her duyduğunuz,her yeni çıkan ürüne yapışmayın.bir araştırın,bir bekleyin,yakın çevrenize danışın,duygusal davranıp ürün satın almak doğru değil.bu cilt sonuçta.öyleki;en fahalı,en süslü şişelerdeki ürünler bile alerji yapabilir; insana iyi gelmeyebilir.sadece bu ürün için söylemiyorum.Evil Smile
Yukarı Dön
muratseko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ağustos 2007
Gönderilenler: 316
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2008 Saat 12:40am
arkadaslar birbirinizin günahını üstünüze yüklemeyin zaten kim yalan söyleyip burda kimi aldatırsa hem Allah katından hemde insanlık katında büyük bi günaha girer,kullanan arkadaslarımız varsa memmunlarsa Allah rızası için yazsın,birbirinize suçlamayınız.
Şehvetin adını Aşk Koydular;
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cadiseni_42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2008 Saat 12:41am
işte bende onu diyorum zaten alanlar kullananlar sonuclarını yazsın dıyerek bu bolum acılmıs. bende arastırdım aldım hatta meraktan aldım. ama kullandım memnun kaldım. onuda burada yazmamdan dogal bır durum yok.
Yukarı Dön
muratseko Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 26 Ağustos 2007
Gönderilenler: 316
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı muratseko Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2008 Saat 12:46am

doğruca bi sekilde yaklastıysan minnettarız,sadece ortada ikiniz birbirinizin günahını alıyorsunuz doktor talhayla benimde muhapptetim olmustu ürünlerini kullanmadım ama gayet yardımcı bir arkadaşımız onuda demek istedim..

Şehvetin adını Aşk Koydular;
Eger Şehvet Aşk Olsaydı
Eşekler Aşkın Şahı Olurdu

Mevlana Celaleddin Rumi

Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2008 Saat 2:49pm
lila kesin birşey ortada yokken yargılamak doğru değil canım bence.herkez burda istediği yorumu yapar.reklam amaçlı kimse barınamıyor zaten.üyelerimiz onlara prim vermiyor ve bir süre sonra gidiyorlar.herkez istediği yere istediğimi yazabilir.buda reklam yaptığını gösteren kesin kanıt olamaz.sevgiler
Yukarı Dön
Yeni Üye
Yeni Üye

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cadiseni_42 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2008 Saat 6:44pm
ya sen cahılmısın orda kısı ılk kkendı soruyor nereden bulabılırım dıye..bende nerden bulabılecegını yazıyorum. sen hala bak ne dıyorsun satıs yapıyorsun dıyorsun ya sen akrazsın yada hala bı kuyruk acın var ben onu bılmıyorum ben satıs falan yapmıyorum.
bu kadar bır urun ıcın ustune gıtmek anlamsız demekkı var bu ıste bıseyler sen bu sıteden ıyı rant elde etmişsin korkma güzelim ekmegin ile oynanmaz senin.
bak sana ve herkese dıyorum ben kullandım memnunum. herkezede tavsıye edıyorum ısteyenler kullansın yada kullanmasın benı ılgılendırmez. ben satıcı deıl kullanıcıyım..
Yukarı Dön
lila Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Nisan 2008
Gönderilenler: 42
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı lila Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Ekim 2008 Saat 7:04pm
senin laflarında umrumdaydı.. Bir kere millet sana mı inanacak bana mı? Tabikide bana. Çünkü ben çok eski bir üyeyim. sen bilmem taaa nerelerdeyken biz oturup bu konuyu enine boyuna tartışıyorduk. Tabi o zamanlar alweyna maskeside çıkamamıştı (herhalde o yüzden üye değildin) İşte Talhanın getirttiği ürünlerden falanda bahsedilmiyordu. Git o 54 sayfayı oku da öyle konuş. 3günlük insana da inanılmasını bekleme. Kimse salak değil burda.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <1 34567 15>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67