:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Neden Alternatif Tıp?>Alternatif Tıp neden terçih ediliyor?
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

BU ÖNEMLİ AYRINTIYA DİKKAT - Olayın Tarihi: 05 Mart 2006 - 24 Mayıs 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
diplomalıaktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: BU ÖNEMLİ AYRINTIYA DİKKAT
    Gönderim Zamanı: 05 Mart 2006 Saat 15:11

Arkadaşlar şunu özellikle belirtmek istiyorum. Alternatif tıp diye bir şey yoktur. Kimse bir hastalık konusunda doktor olmadığı müddetçe teşhis koyamaz. Ama ilaçların alternatifi vardır. Kişi doktora gider bütün tahliller yapılır tedavisi olmazsa tıbbi bitkilere ya da benzeri şeylere yönelir. Tekrar söylüyorum tıbbın alternatifi yoktur, ilaçların alternatifi vardır.

Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
porselen Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 03 Mayıs 2006
Gönderilenler: 20
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı porselen Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 24 Mayıs 2006 Saat 23:31
bu konu için çok teşekkürler kıymetli arkadaşımız. geçen gün eski haberci saba tümer diye bir hanım, yeni başladığı gündüz, kadın kuşağı programında küstah bir şekilde bir pmikiyatriste var olduğunu söyletmeye çalıştı. sinirlerim bozuldu doğrusu. programın genel yönetmeni okan bayülgen de kendi programında bu konuyu gündeme getirip telafi etmeye çalışmak yerine, dr. beyle dalga geçti! bu her şeyi bildiğini sanan saba tümer le, canının istediğini bilmekte mahir okan bayülgen den bilim dünyasının çekeceği var gibi!
Yukarı Dön
verbs Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 21 Mart 2009
Gönderilenler: 1
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı verbs Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 21 Mart 2009 Saat 10:40
her hastalığa çare vardır ölüm dışında her derdin devası vardır,yeterki şifayı doğru yerde arayalım.
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67