:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Genel>Genel
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

üye sorunları&dilekleri - Olayın Tarihi: 25 Şubat 2009 - 25 Şubat 2009

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123
Yazar
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: üye sorunları&dilekleri
    Gönderim Zamanı: 03 Nisan 2009 Saat 22:43
lütfen mantıklı başlılar ve konular açınız arkadaşlar...
SİTE KURALLARINI OKUYUNUZ......
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nisan 2009 Saat 13:47
üyelemizinden yorgun_15:üyeliğine son verdiğimiz üyelerimizden birini neden sildiğimizi özelden bana sormuştu..ona cevap vermiştim.ama nedendir bilnmez terbiyesiz tavırlarını sergilemesi 2 gün sonra ortaya çıktı...kompleksli ve terbiyesiz birinin yazılarına burada daha fazla yer veremiyceğmizi söylemeliyim..kişi hakkında aldığım şikayetleride görmezden gelemem..bu şahıstan rahatsız olan tüm üyelerimizden özür diliyoruz..
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nisan 2009 Saat 18:05
haklı yada haksız olmak
küfürlü kelimeler sergilemiş olmayı haklı gösterirmi
ağıza alınmayacak kelimeler okudum ben bugün
insan biraz tartar kendini,sebep ne olursa olsun
bu forumun amacı çok açık belirlenmiş
forum kuralları açık açık  konulmuş
hepimiz üye olarak uymak zorundayız,hoşumuza gitsede gitmesede...

Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nisan 2009 Saat 19:37
aynı kişi ve yandaşları 1 den fazla isimle sitemize girmektedir ilk defa gördüğüm bir isimde gülizar...5 tane mj atmış 2si..asimalkoyu da sil niteliğinde...asimalko da burada satış yaparsa oda uyarı alır...bizler kimseyi uyarmadan silmiyoruz...burada satış yapmak yasak arkadaşlar...rahatsız olan varsa girmesin...kimsedende özür diliycek durumum yok..çünkü:bu ismi ilk defa görüyorum..hepinizin hangi pc den giriş yaptığınızı,IP lerinizi vs görebiliyoruz..bir daha küfür ve hakaret içeren sözler görürsek burada;hakkınızda yasal işlem başlatacağız...tüm üyelerimizle aynı fikirde olmamız zor ama biz objektif yaklaşmaya çalışıyoruz..fikir alış verişinde bulunmak,düzeyli tartışmak bilginin kalitesini arttırır..okadar çok kişi çıkıyor ki karşımıza...bizler genede tüm üyelerimizi seviyoruz...ama sizleri kandırmaya çalışan,satış yapan,küfür eden insanlarada göz yumamayız..

Düzenleyen kahtalı - 05 Nisan 2009 Saat 22:53
Yukarı Dön
kahtalı Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtalı Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 04 Nisan 2009 Saat 21:10
arkadaşlar site yöneticisi benim..bazıları beni bana şikayet ediceklermiş.. site sahibide ADMİN...ben onun isteği üzerine üyeleri askıya alıyorum,satışları engelliyorum,bazı yorumları siliyorum...yani herşey adminin isteği üzerine...satış yapmanızı,üyelerimizi kandırmanızı herzaman engelliycez..
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Nisan 2009 Saat 10:27
sevgili kahtalı özel mesaj gelen giden butonları görünmüyor ,ne kendi profilimde görünüyor nede başka üyenin profili tıkladığımda...
Yukarı Dön
Admin Açılır Kutu Gör
Forum Sahibi
Forum Sahibi
Simge

K.Tarihi: 25 Ocak 2003
Gönderilenler: 39
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı Admin Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Nisan 2009 Saat 23:04
Değerli üyemiz a_b_c geçici olarak mesaj gönderme ve alma güvenlik sebeplerinden dolayı iptal edilmiştir. saygılarımla
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 09 Nisan 2009 Saat 10:12

peki sevgili admin

dilerim bu değerli forum en kısa zamanda bütün sorunlarını aşmış olur
sevgiler
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <123

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67