:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa > Zayıflama > Zayıflama
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınLİDA KULLANANLAR Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınhipnoz yaptıranlar Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKuru Saç Uçları için bakım ... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınBaş Dönmesi Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayınlida zayıflama hapı Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınCİLT BEYAZLATMA&BEYAZLA... Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınSivilce Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınDemirhindi meyvesi Konuyu Görüntülemek İçin TıklayınKıllar Konuyu Görüntülemek İçin Tıklayıngözde yağ bezesi

Hızlı Zayıflama - Olayın Tarihi: 29 Nisan 2010 - 29 Nisan 2010

Yanıt Yaz Yanıt Yaz
Yazar
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 28 Mayıs 2007
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 4
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı tontonnnn Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: Hızlı Zayıflama
    Gönderim Zamanı: 07 Haziran 2007 Saat 7:47pm
Selamlar Arkadaslar,
Bu Optifast 800  Shake ile 3 ayda 30 kilo verdi Kardesim, bize inandirici gelmemisti ama sonuc hepimizi mutlu etti ve devam ediyor hala 103 kilo ile basladi simdi 28 kilo vermis durumda.
Selamlar

Yukarı Dön
Sponsorlar

Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Nisan 2006
Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Nisan 2010 Saat 3:46pm
optifastı nerden buluyorsunuz ve fiyatı nedir ?
optifastı ve kilolu bir ınsanın psikolojik direncini açıklayan gercek bir öykü vardı irvin d yalom un aşkın celladı adlı kitabındaki kilolu kadının psıkologa gitmesi ve sonrasındakı zayıflama oykusunu anlatıyor.
optifastla ilgili şüpheleri olan ilgilensin
Yukarı Dön
cansukuzey Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 16 Eylül 2010
Gönderilenler: 2
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı cansukuzey Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 16 Eylül 2010 Saat 1:40pm
bu ilaç nerde satılır?? nette bakıorum sadece tatlı desteği olarak geçiyor.
Yukarı Dön
rkaran Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 08 Ekim 2010
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı rkaran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ekim 2010 Saat 11:30am
Optifast 800  Shake bunu türkiye de nereden alabiliriz????yardım istiyorum
Yukarı Dön
rkaran Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 08 Ekim 2010
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı rkaran Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ekim 2010 Saat 11:31am
ya nette baktım nerede satılıyor bulamadım
Yukarı Dön
nature Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 05 Ocak 2009
Gönderilenler: 307
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nature Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 08 Ekim 2010 Saat 4:36pm
optifast diyetle birlikte yan destek olarak kullanılıyormuş
zaten bütün zayıflama ürünlerinin açıklamasındada benzer şeyler geçer.
diyet ve egzersiz olmadan kullanacağınız zayıflama ürünleri işe yaramaz derler.
peki ozaman bu zayıflama ürünlerini insanların tercih etmesindeki alternatif sebep ne ?
açıkçası bana hiç inandırıcı ve sağlıklı gelmiyor bu ürünler.
Ender saraç'ın formula 1 ide araştırdım,Ender Saraç'a güvenerek ,ama kullanıcı yorumlarının tamamını okuduğumda vazgeçtim ,buda diğerleri gibi düşünmeye başladım.
Zerrin Özer örneğiyle ilgimi çekmişti,çünki Zerrin hanım yıllardır bildiğimiz gibi fazla kilolu idi ,ne olduda böyle zayıfladı...baktıkki sadece formula ile zayıflamamış,diyet ve egzersiz eşliğinde kullanmış formulayı...
yani bana çok uzak .....

neyse senin için araştırdım optifast'ı ,Türkiye'de satılan bi link buldum ama stokta yokmuş şuan,stoğa girince haber ver diye bi sekme var,orayı tıklayıp haberdar olmayı bekle ,bekleyemem diyorsanda telefon yada maille haberleşmeyi dene.

birde şu linkte var ,ama bunlarında stokta bitti görünüyor..

Yukarı Dön
kahtal? Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 15 Aralık 2006
Gönderilenler: 921
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı kahtal? Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Ekim 2010 Saat 1:40am
tabi canım zerrim özer sadece ilaç mucizesi değil...yıllar boyunca biriken o yağlar epey zor erimiştir..ama başarmış çokta hoş olmuş..ama niese gözüm alışamadı hala...ince görmeye alışmamışız galiba:)sadece spor sadece diette olmuyor...ikisini beraber yapmak en iisi:)
SİTE KURALLARINI OKUYUNUZ......
Yukarı Dön
dileksel Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 27 Nisan 2006
Gönderilenler: 221
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı dileksel Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 30 Nisan 2011 Saat 6:09pm
arkadaşlar aşkın celladını okuduğum zamandan beridir optifastın peşindeyim bir iki yıl değil çok yıldır uğraşıyorum.bulabilene aşkolsun ecza depolarından istenebilir.ucuzda bir şey değil:)
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67