:: SİHİRLİ İKSİR - BİTKİLERLE TEDAVİ YÖNTEMLERİ :: Ana Sayfa
Anasayfa Anasayfa>Denenmiş Bitkisel Reçeteler>Tecrübe ettiğiniz ilaçları bu bölümde paylaşın
  Yeni Mesajlar Yeni Mesajlar
  Forum Yardım Forum Yardım  Forumu Ara   Kayıt Ol Kayıt Ol  Giriş Giriş

tüy dökücü - Olayın Tarihi: 24 Nisan 2006 - 08 Temmuz 2006

Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 72>
Yazar
Mesaj / Okunmamış Mesajları Gör
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

K.Tarihi: 04 Nisan 2006
Durumu: Aktif Değil
Gönderilenler: 596
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Takvim Olayı: tüy dökücü
    Gönderim Zamanı: 27 Temmuz 2006 Saat 13:18
bioder kullananlar ne oldu?  sonuçları yazıcam demişlerdi???
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
öykü Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 28 Temmuz 2006
Gönderilenler: 24
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı öykü Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 28 Temmuz 2006 Saat 20:54
      selam arkadaşlar ben yepisyeni üyeTongue burası çok keyifliye benziyoTongueTongue

BİODER hakkında bilgi vereyim istedim.tüyleri azaltma diye bişy yok sürekli kulanman gerekiyo Dead sürekli kullandığın taktirde tüyleri zayıflatıyor.birazdaa gec çıkartıyor.ama azaltma diye bi olay yok malesefDeadDeadDeadCryCry
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2006 Saat 10:42
ARAMIZA HOŞGELDİN ÖYKÜ Wink
*** BİR DOSTUN DERDİNE HERKES ÜZÜLEBİLİR,BU ÇOK KOLAYDIR.BİR DOSTUN BAŞARISINA SEVİNEBİLMEKSE SAĞLAM BİR KARAKTER GEREKTİRİR ***

Yukarı Dön
öykü Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 28 Temmuz 2006
Gönderilenler: 24
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı öykü Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 29 Temmuz 2006 Saat 13:21
Smilehoşbulduk cerenceWinkTongueEmbarrassed
Yukarı Dön
günerce Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 21 Haziran 2006
Gönderilenler: 16
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı günerce Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Temmuz 2006 Saat 00:58
selam herkese hala bioderi düzenli kullanıyorum ama çok da farkettiğini söyleyemem
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 31 Temmuz 2006 Saat 09:40
 selam günerce... ben de düzenli kullananlardan haber bekliyordum.bilgilndirmen için teşekkürler Wink

Yukarı Dön
sedat27 Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye

K.Tarihi: 06 Ağutos 2006
Gönderilenler: 9
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı sedat27 Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 06 Ağutos 2006 Saat 21:31
zırnık kimyasal bir maddedir. yıllar önce deri tabaklamada da bol miktarda kullanılmnaktaydı. Şu anda piyasada satılan bir çok tüy dökücü ürününde ham maddesi zırnıktır. zırnık çok pis kokar. şu anda zırnığa kokulu maddeler katmalarına rağmen yide kötü koyu alamıyor. yıllarca kullanılırsa tüylerin bir daha çıkmayacağı hakkında bir şey söyleyemem ama jilet kullanamayanlara önerilecek tek madde de zırnıktır. zırnık yüze kullanılamaz. kullanılırsa hemen tahriş eder, yara eder.yüz dışındaki bölgelere rahatlıkla kullanılır. kullanmadan önce zırnık tozunu bir kabın içine ıslayınız(elinizde bie eldiven olsun) pencere kenarında yada balkonda 4 saat kadar bekletirseniz kokusu ve yakma olasılığı yok olur. tüylerin üzerine bir eldiven ya da diş fırçasıyla sürünüz. deride fazla bırakılamaz elinizle tüyleri kontrol edin eğer tüyler dökülüyorsa bol suyla yıkayınız. deride en fazla 1-2 dakika kalabilir.
sedat27
Yukarı Dön
human Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

K.Tarihi: 31 Mayıs 2006
Gönderilenler: 19
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı human Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 07 Ağutos 2006 Saat 01:00
sedat ilk önce aramıza hoşgeldin ve verdiğin bilgi içinde çok teşekkürlerTongue
Yukarı Dön
human Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı human Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 17 Ağutos 2006 Saat 02:15
ya arkadaşlar neden kimse birşeyler yazmıyooo Cry.ne oldu bioder kullanan arkadaşlar ne tecrübeler kazandılar,diplomalıaktar sende bir ilerleme varsa yazarsan sevinirim.arkadaşlar yeni yazılarınızı merakla bekliyorum.görüşmek üzere...Clap 
Yukarı Dön
rengince Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ağutos 2006
Gönderilenler: 77
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı rengince Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 22 Ağutos 2006 Saat 21:03
merhaba,bitkisel ürünler satan sitelerden birinde tüyleri belli bir süre sonra tamamen yok eden bir ürün görmüştüm,almaya cesaret edemedim;tekrar araştıracam;bulabilirsem size yazarım;by
Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 12 Nisan 2006
Gönderilenler: 81
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ağutos 2006 Saat 09:29
deneyenlerin dediklerine göre çok faydası olmuyor .bu üründe ticari tuzaklardan biri sanırım.vazgeçtim ben denemekten
hoşçakalın
herşey güzel olacak
Yukarı Dön
diplomalıaktar Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ocak 2006
Gönderilenler: 324
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı diplomalıaktar Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ağutos 2006 Saat 09:55
Orjinalini yazan: sedat27

zırnık kimyasal bir maddedir. yıllar önce deri tabaklamada da bol miktarda kullanılmnaktaydı. Şu anda piyasada satılan bir çok tüy dökücü ürününde ham maddesi zırnıktır. zırnık çok pis kokar. şu anda zırnığa kokulu maddeler katmalarına rağmen yide kötü koyu alamıyor. yıllarca kullanılırsa tüylerin bir daha çıkmayacağı hakkında bir şey söyleyemem ama jilet kullanamayanlara önerilecek tek madde de zırnıktır. zırnık yüze kullanılamaz. kullanılırsa hemen tahriş eder, yara eder.yüz dışındaki bölgelere rahatlıkla kullanılır. kullanmadan önce zırnık tozunu bir kabın içine ıslayınız(elinizde bie eldiven olsun) pencere kenarında yada balkonda 4 saat kadar bekletirseniz kokusu ve yakma olasılığı yok olur. tüylerin üzerine bir eldiven ya da diş fırçasıyla sürünüz. deride fazla bırakılamaz elinizle tüyleri kontrol edin eğer tüyler dökülüyorsa bol suyla yıkayınız. deride en fazla 1-2 dakika kalabilir.

Nokta.  Harbi azaltıyor tecrübeyle sabit.
Ben bu işe gönlümü verdim :)
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ağutos 2006 Saat 12:22
 peki bu zırnık hassas bölgelere de uygulanabilir mi?

Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ağutos 2006 Saat 12:28
Orjinalini yazan: sıla

Zınık Na2S dür(arsenik) bitkisel değil kimyasal bir maddedir. deri tabaklamada fungus(mantar) oluşumunu önlemek, kibrit yapımı vb kullanılır. üç çeşidi bulunmaktadır. Gri zırnık tüyleri yok etmek için beyaz zırnık şaç çıkarmak için (vazalinle karıştırıp sürülür ) kırmızı zırnık hat sanatında mürekkep yapımında kullanıldını biliyorum havayla temasında H2S oluştuğu için kötü kokar

yaf diplomalıaktar sen beyazı demişsin beyaz saç çıkartmadaymış..pala olmayalım ondan sonra Big smile  gri mi almalı Wacko

Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ağutos 2006 Saat 13:21

lazer epilasyonu deneyen varmı?

herşey güzel olacak
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ağutos 2006 Saat 13:48
dileksel...

Yukarı Dön
nurcan Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı nurcan Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ağutos 2006 Saat 13:51
sonucunu biliyormusun?memnunmuydu?
herşey güzel olacak
Yukarı Dön
ccerence Açılır Kutu Gör
Yönetici Üye
Yönetici Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı ccerence Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ağutos 2006 Saat 15:01
devam ediyo sanıırm hala ama sıkıysa memnun olmasın o kadar uğraştı Big smile

Yukarı Dön
human Açılır Kutu Gör
Yeni Üye
Yeni Üye
Simge

Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı human Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 23 Ağutos 2006 Saat 20:08
bende 1 ay olucak bioderi kullanmaya başladım sanki azaltmadan çok biraz geç çıkarıyo..umarım seyrekleştirirde zamanla..LOL
Yukarı Dön
rengince Açılır Kutu Gör
Üye
Üye
Simge

K.Tarihi: 20 Ağutos 2006
Gönderilenler: 77
Aktiflik
Seviye
Deneyim
Mesaj Seçenekleri Mesaj Seçenekleri   Alıntı rengince Alıntı  Yanıt YazCevapla Mesajın Direkt Linki Gönderim Zamanı: 26 Ağutos 2006 Saat 09:51
daha önce bahsettiğim tüy dökücüyü buldum;adı Buhara;bitki yağlarından oluşuyormuş;btkiselsifa "da satılıyor 55 ytl;bilgilerinize....
Yukarı Dön
 Yanıt Yaz Yanıt Yaz Sayfa  <12345 72>

Forum Atla Forum İzinleri Açılır Kutu Gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.67